Závisláčky na stránke modrý koník. Prihláste sa

elise
13. máj 2008

kto sa prihlási medzi závisláčky na koníkovi? ja sa hlásim prvá nájde sa ešte niekto? 😀 😎

emily333
31. máj 2008

My sme mali zahradu no momentalne je z toho luka plna vseliakej travy a buriny 🙂 No dufa ze to upravime na zahradocku aby aj ja som mala zeleninku aspon cez leto no uz nie toho roku.

elise
autor
31. máj 2008

ono sa to nedá všetko robiť naraz 😉 , my to robíme postupne a pomaličky ale dokážeme sa tešiť z každého kušťočku 😉

emily333
31. máj 2008

to je pravda neda sa vsetko robit naraz mysi este robime novu branu na dialkove lebo nas to nebavy stale vystupovat a nastupovat z auta 🙂 🙂 zaciname byt pohodlny

monkula
31. máj 2008

Nazdar závislé...

elise
autor
31. máj 2008

ahoj mon 😉 krásna fotečka v pase 😉

emily333
31. máj 2008

Ahoj monkula 🙂

monkula
31. máj 2008

ahoj elise, ahoj emily 😀 😀
elise, ďakujem fotila ma sestra, talent... 😀
Ale už je neaktuálna, pretože včera som sa bola dať ostrihať, tak potom hodím fotku...

elise
autor
31. máj 2008

mon ostrihať? prečo? seklo ti to aj v tej telke si vyzerala super a manželovi som vravela že aké máš krásne vlasy 😉 😕 😅

monkula
31. máj 2008

to boli tiež čerstvo urobené od kaderníčky, tak preto... 😀 😀
Ale vďaka 😵 😵 😵
Vlasy som mala už dlho dlhé 😀 , chcelo to zmenu, tak mám mikádo ako makepeaceová 😀 ,

elise
autor
31. máj 2008

mon aj ja som sa dala pred dvoma mesiacmi ostrihať, mala som vlasy až po zadok a pribuzní boli nešťastní že mi to svedčalo, ale tiež som potrebovala zmenu 😉 😉

monkula
31. máj 2008

po zadok? Tak to by mi bolo asi ľúto... 😅

elise
autor
31. máj 2008

mám odložený vrkoč 😉 , musela som si dlho zvykaž na krátke vlasy, laebo som sa nedala strihať už 9 rokov, iba podstrihovať 😉

monkula
31. máj 2008

Ale tie dlhé vlasy Ti svedčali asi viac 😅 😔 😔

elise
autor
31. máj 2008

mon aký ste mali deň? chystáte sa zajtra niekam na MDD ? 😉

minkak
31. máj 2008

babulky ,vy ste si ma asi nevsimli na predchadzajucej strane ,posledny prispevok ☹

elise
autor
31. máj 2008

minkak ahoj prepáč 😒
ano som poznáš to tam?

monkula
31. máj 2008

Vieš čo, robí sa tu na kúpalisku nejaký program pre deti ,ale asi tam nepôjdeme, pretože je tam veľmi málo stromov a pretŕčať sa celý deň na slnku sa mi veľmi nechce... 😝 😝 😝 😝
Okrem toho, Jarko je dosťdivoký a nerád prehráva, takže si neviem predstaviť, čo by mi spravil za cirkus, keby niekde nevyhral, a malá by sa driapala do bazénov, a toto toto, am am, jeee a vykrikovala by po sestre Anyyyy 😀
Zoberiem ich niekam do cukrošky, a budúci týždeň pôjdeme zase niekam na výlet... 🙂 🙂
Lepšie, ako sa tlačiť s ďaľšími 150 deťmi na slnku, ja nie so mna takéto akcie... 😔

minkak
31. máj 2008

aaaano-ved jaaaa 🙂

trosku, mam odtial byv.spoluziacku 🙂

minkak
31. máj 2008

caka babo akurat,ale ona uz byva v PN-tak to ju asi nebudes poznat,skor tvoj mangel on je asi odtial,ze

elise
autor
31. máj 2008

mon dôležité je že budemte spolu a spravíte si pekný deň ako rodinka 😉 a to slnko začína byť dosť divoké 😠 😎 tiež nemám rada moc velké horká, malý má bledučku kožu tak ho mažem aby sa nespálil a ked nemusíme na slnko nejdeme 😉

monkula
31. máj 2008

Elise, presne ,Jarkovi je to v podstate jedno, on je taký tmavokožec po tatovi ,ale malinkú nechcem cpať an slnko..Minulý týždeň sme boli vo Valticiach, dva týždne predtým v Lednici, takže my sa dosť flákame aj bez MDD 🙂
Ahoooj Mirka 🙂

sestri
31. máj 2008

ahojte zavislačky...som tu len na skok,prave idem vypnuť počitač.kamarat dnes otvoril svoj bar,či ako to mám nazvať,tak sme si boli dať pivko.zajtra ide dcéra na súťaž do BA,takže deň detí strávime bez nej budem upratovať a tak...vidím,že sa máte všetky dobre,tak sa držte aj ďalej.ja sa zas prihlásim 😉

monkula
31. máj 2008

Držíme palce kristínke 🙂

sestri
31. máj 2008

ďakujem...dúfam,že donesú niektokú cenu...doteraz vždy doniesli. 🙂

monkula
31. máj 2008

To ide súťažiť v kreslení?

sestri
31. máj 2008

nie tanečná

elise
autor
31. máj 2008

ivka ahoj a kristínke držíme zajtra palčeky aby sa jej darilo 😉

monkula
31. máj 2008

Ešte aj tancuje? 😲 😲 😲
Šikuľka

sestri
31. máj 2008

chodí už 4rok do ľšu....sú to tance od baletu až po ľudovky....ono to skončí ako scenické tance...moderný balet...veľké kočky sú super.naše vyhrali naposledy 3 miesto v ceslov. súťaži v Senci.

monkula
31. máj 2008

Waw... 😵 😵