• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Závisláčky na stránke modrý koník. Prihláste sa

9. decembra 2010 
autor
ivka načali sme 50 - tu stranu dobre závisláčime :grinning: :grinning: :grinning: my sme včera boli dlho s malým vonku, jašili sme sa a hrali, potom dlho zaspával tak som si našla chvilku čas tuná popri práci :wink:
3. jún 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som len dobehla vyvenčiť psíky ku našim al hneď som vás zapla, nemohla som odolať :grinning:
3. jún 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj maca :wink:
3. jún 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem už preč tak sa tu majte, v piatok alebo v sobotu sa uvidíme pa :wink:
autor
pekný týždeň prajeme :wink: a ukáž sa :wink:
ukážem sa určite, a už vypínam :frowning2: a veľmi sa mi nechce
3. jún 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky kto tu? :slight_smile:
3. jún 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ja jaaa
3. jún 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kde by som teba nestretla :grinning: :grinning:
3. jún 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. jún 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa mas?hmm a deticky? :slight_smile:
3. jún 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danny, pažravo... :grinning: :grinning:
Detičky fajn, nezmestí sa do kože ani jeden... Furt sa štípu, šteklia a pištia... :angry: :astonished: :astonished:
A eše k tomu tá horúčava na nevydržanie, dusno, ani von sa nedá ísť... :frowning2:
3. jún 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni-tak to ti verim.Veru vonku je hrozne ale nam je to jedno...Gabika a aj ja sme tak trosku chore a aj tak nemozme ist von :frowning2:
3. jún 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj, tak to mi je ľúto...
V noci sme nevedeli spať, bolo strašne horúco ,ani okno sme nemohli otvoriť, pretože bývame v centre, takž e stále niekto pískal, trúbil, brzdil, no hrôza... :angry: :angry: :angry:
3. jún 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni -ved to hadam preboli... :wink:

co v centre,tak to ti verim ja bez otvoreneho okna by som asi ani nezaspala :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kočky :wink: danynka skoré uzdravenie :wink:
mon je mi to ľúto my máme otvorené celú noc okná, kiež by na hodinku sprcho :unamused:
3. jún 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danny, na chvíľku sme to okno otvorili ,ale zobudl ma nejaký pes, ktorého pánko venčil o štvrtej ráno rovno pod našimi oknami... :angry: :angry: A malá spí rovno pod oknom... :frowning2:
A dneska už MM vybehol, pretože cez cestu zavlažovali trávnik a nejaké deti stále behali pod tú vodu a pišťali ,ale asi 15 minút v kuse, ja že malé detičky a ona to boal asi 10 ročná koza, tak na ňu manžeal vybehol, že čo tu piští... :grinning:
3. jún 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni-este ze mas takeho mangela :grinning: :grinning:

elise dakujem,ozaj ako si na tom s tabulkou?
3. jún 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dannynka ešte ju dokočujem lebo som nestíhala závisláčiť večer z práce makám za malým a ideme až do pol 9 na ihrisko a bláznime sa :wink:
3. jún 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...moni u nás každé ráno o 5.30 suseda polieva predzáhradku...bývame na prízemí.keby sme nemali plastové okná,asi ju prizabijem.
3. jún 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elise-ja len tak zo zvedavosti :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

veru ked je take pekne pocasie skoda byt doma,ale zas by nemuselo byt az tak moc teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v noci by mohlo popršať aby bol lepší vzduch :wink:
3. jún 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď už hlásia dážď dva dni a nič. :frowning2:
3. jún 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o 5.30? :astonished: :astonished:
Naši susedia hore zase pravidelne každý deň vysávajú v celom byte medzi 7.00-7.30 :angry: :angry: A asi majú dáku starú hrču, lebo normálne počujem ,ako ten vysavač škrípe...
3. jún 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivka mˇna aj jazva z pôrodu po nástrihu svrbí aj kríže bolia a furt ništ nechce vôbec pršať, už to nie je také spoľahlivé :unamused: :unamused:
3. jún 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akú tabuľku? Čo mi zase ušlo? :angry:
3. jún 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je u nás normálne...minule som vynadala susedom,lebo v nedeľu o 6.00 začali upratuvať schodište.vybehla som na nich v pyžame.potm sa skludnili a už tak skoro neupratujú.
3. jún 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mon tabulkú závisláčok spravím ju a pošlem na pripomienkovania a doplnenie :sunglasses: :grinning:
3. jún 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mňa dokázal vytočiť švagor ked sme bývali na spoločnom dvore on rád púšťal cilkulár o 06.01 ráno :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
3. jún 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze baby co to mate za susedou?nasi sice tiez niesu "svaty"! ale taketo nieco...len kukam :astonished: :astonished:

sestri ahojky :wink:
3. jún 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok