Závisláčky na stránke modrý koník. Prihláste sa

Kto sa prihlási medzi závisláčky na koníkovi? ja sa hlásim prvá nájde sa ešte niekto? 😃 😎
eliseautor
3. júl 2008
skoricka to ano lukasko ma poriadne vyšťavil, keby som bola mladšia viac by som zvládala :-| :-|

koketovanie je dobré 😉 😉 😉 😉 😉 😉
emily333
3. júl 2008
ahojte babenky som tu na skok mala som rusnu noc .maleho bolel zub tak sme preplakali skoro celu noc 😞 .rano sme boli u zubara tak mu vytiahol jeden mliecny a jeden uz aj riadny.takze asi to bude aj dnes pestre.no dufam ze horsie uz nebude.
sestri
3. júl 2008
ahoj emily...prečo mu museli trhať trvalý zub?...
eliseautor
3. júl 2008
ahoj ivka a emily 😉
sestri
3. júl 2008
ahoj linda...ako sa máš?
emily333
3. júl 2008
mal tam velku dieru a bol zastupujuci lekar .ale je to stolicka v zadu tak to ani nebude vidiet.
eliseautor
3. júl 2008
ivka celkom dobre som rada že je leto takto aspon poberiem dovolenku a vyrážame na výlety x-) x-) x-) x-) inak som prešla úspešne auditom aj naša organizácia dostane certifikát iso tak som rada že som aj ja prispela k úspechu x-) 😉
eliseautor
3. júl 2008
emily je mi to ľúto ale aspon ho už zúbok trápiť nebude 😉
sestri
3. júl 2008
emily...je to škoda,predsa je to trvalý zub.dávaj mu studené obklady,vysoko pod hlavu a kľudne niečo na bolesť.
emily333
3. júl 2008
ok dakujem za radu.
sestri
3. júl 2008
linda...to je super,že ste takto dopadli...uži si dovolenku,ja idem až koncom júla,na 3 týždne.
eliseautor
3. júl 2008
aj ty si potom vychutnávaj dovolenku treba predsa zrelaxovať a nabrať sily 😉 😃
sestri
3. júl 2008
niet za čo...to je sila zvyku...robím v zubnej amb.
eliseautor
3. júl 2008
ivka aj mne si pomohla stým liekom od bolesti ked ma boleli platničky, už mi to prešlo a som zvedavá kedy sa to vráti
sestri
3. júl 2008
ja budem mať zdravotnú dovolenku...budú mi rezať ruku...tak nebudem môcť nič robiť.tiež využijem potom tie lieky.
eliseautor
3. júl 2008
ivka a prečo ti budú rezať ruku? =-) =-)
sestri
3. júl 2008
mám výrastok...ganglióm a tŕpnu mi prsty,tak to musí von.
eliseautor
3. júl 2008
ivka to ideš aj ležať do nemocnice ? a operovať budú v celkovej narkóze či len v miestnej?
sestri
3. júl 2008
nie v lokálke...mala som ísť do nemocnice,ale až vo februári a to je strašne ďaleko a v narkóze.teraz idem súkromne,ale nemala by som veľa platiť.
eliseautor
3. júl 2008
ivuška tak držím palčeky nech ti to dopadne dobre x-) x-) 😉 😉 😉 aby bolo všetko v poriadku 😉 😉
emily333
3. júl 2008
ahojte aj ja budem drzat palceky.
eliseautor
3. júl 2008
ahojky emily si ešte tu?
emily333
3. júl 2008
este hej 🙂 len mi vypaduje net a to je na nervy 😞
eliseautor
3. júl 2008
aj mne ale u nás leje tak je to burkou :-|
emily333
3. júl 2008
u nas je prijemna noc stvorena na romanticku prechacku keby polovicka nebola taka unavena 🙂
eliseautor
3. júl 2008
emily super čas že 00:00 x-) x-) takže som prvá 😉

moji dvyja chôapi spinkajú tak idem aj ja dobru nocku prajem závisláčky a dobré ránko 😉
emily333
3. júl 2008
dobruuuu 🙂
malaskoricka
4. júl 2008
dobre ranecko:-) lamete rekordy😃 o polnoci este tu??ufff ja som vtedy uz davno chrapalaA🙂
eliseautor
4. júl 2008
ahoj skoricka 😉
u nás bola dosť besná búrka ale o polnoci som musela vypnúť pc lebo malý sa mi celú noc budil asi ho to krupobitie zobúdzalo. 8-(
emily333
4. júl 2008
dobre ranko.u nas je dnes pod mrakom a uz aj zacalo prsat no hned aj prestalo no to bude den 😞

Začni písať odpoveď...

Odošli