Zažili ste už niektorá taký špecifický pohľad, keď..

misha28
4. aug 2018

Myslite, ze je normalne, ak sa stretnu pohlady dvoch ludi (chlap a zena) na par sekund, no za tych par sekund mate pocit, akokeby ste si navzajom videli az do duse..akoby ste precitali vsetky myslienky, hoci toho druheho nepoznate (pozname sa len z videnia)..zazila to uz niektora z vas?

blairgossip
4. aug 2018

Nie nezazila 😂 Ked si pomyslim na podvadzanie a smradlave ponozky a vyzadovanie sexu, hned ma zamilovanost na prvy pohlad prejde a otocim pohlad inde 🤮🤷🏼‍♀️😂💀

lindusss2016
4. aug 2018

Hej zazila, vycitas to z pohladu kazdeho druheho chlapa a znamena to: hm, tuto by som rad pretiahol

romiada
4. aug 2018

@lindusss2016 to povedala krásne výstižne bez obalu jednou vetou 👍

eriksonka1234
4. aug 2018

@misha28 ano je.My sme sa tak s mm stretli a sme spolu uz 21rokov,z toho manzelia 15.

romiada
4. aug 2018

@eriksonka1234 výnimka potvrdzuje pravidlo 👍😉 inak si myslím, že vzťah je každodenná tvrdá drina

asia83
5. aug 2018

@misha28 Áno, zažila. To je karma. Znamená to, že sa vaše duše poznajú, teda v niektorom z minulých životov ste spolu niečo mali, napríklad vzťah manželia, milenci, dcéra/syn a otec/matka, atď. Čím dlhodobejší vzťah to bol, tým je tá "príťažlivosť" teraz silnejšia.

sasena21
5. aug 2018

Poznam 😊 ked som 1x uvidela manzela, tak som si povedala, ze ho musim mat 😁 sla som za nim a povedala mu, ze chcem aby si ma zobral mal so mnou deti 😁 do dvoch rokov sme boli manzelia a mame zatial 1 dcerku. Teraz sme uz 6 rokov manzelia. A zamilovani ako pubertaci 😊

mirkavic
5. aug 2018

Ach, poznám..mne sa to stalo ešte na základnej škole so spolužiakom, mala som pocit že mi vybuchne hlava vtedy 😂 ale nikto sa neodvážil povedať tomu druhému nič...teraz je to možno dobrých 10 rokov odvtedy, mám manžela, synčeka a mne sa stále s tým chlapcom sníva...joj ako by som ho rada vymazala z tej hlavy 🙈😔

regi95
5. aug 2018

@misha28 aj keď mám len 23, a možno že niektorí si myslia že som mladá na to, aby som takéto veci písala, ale áno, zažila som a trvá to už 7 rokov. S priateľom sme sa takto stretli, a od toho momentu bolo akoby som ho poznala celý život. Je naozaj moja polovička, najlepší človek na svete 🙂 aj napriek smradlavým ponožkám :D existuje takáto reakcia 🙂

hettinka
5. aug 2018

Tak ja sa pridávam, manžel bol tiež láska na prvý pohľad, hoci som bola vtedy zadaná, celý 1,5-ročný predošlý vzťah zrazu spľasol ako bublina.
Sme spolu 23 rokov, skoro 18 manželia. A stále sa nám stáva, že povieme naraz tú istú vetu, rozumieme si fakt "bez slov", pohľad stačí.

misha28
autor
5. aug 2018

A co ak este dodam, ze som vydata a mam deti..asi ma ukanenujete..niekedy mam pocit, ze ma to manzelstvo nenaplna, niekedy si nemame ani co povedat..niekedy mam pocit, akokeby som zila s bratom a nie s manzelok. Stale to iste dookola, cele dni je v praci, pride vecer a rano je zase prec..na vsetko som sama. Ako na domacnoct, tak na deti..lubim ho ale stale je to tak, ze 2-3 dni je vsetko OK a nevymenila by som ho, no stale po tych dobrych dni pridu 2-3 dni, kedy neviem pochopit, preco som vlastne s nim..stale je dobre len to, co povie on (aj ked nakoniec mam pravdu ja a prizna si to)..psychicky to uz niekedy nezvladam..a ten pohlad, o ktorom som pisala vissie..uz dlho som taky pocit nezazila...myslim, ze pri manzelovy na zaciatku nazho vztahu..ale snazim sa to radsej neriesit. Mozno by to bolo len chvilkove poblaznenie a len by som si znicila zivot..a mojim detickam tiez..len som sa chcela vyrozpravat, kedze je to len v mojej hlave

romiada
5. aug 2018

@misha28 chyba Ti muz, laska, uznanie mozno....preto to hladas v naznakoch....hlavne zeny po materskej to zazivaju...ze pride napr.navrat do prace (a medzi chlapov) a tam staci kompliment,usmev a je to na neveru....hlavne ked sa predtym tocil zivot len okolo deti a hrncov...Ty si tusim na materskej (ako pises ze stale sama,) ze ano? takze mozno to je vyvolane pocitom chuti na utek z toho kolotoca

romiada
5. aug 2018

@misha28 este mi prezrad kde si k takemuto zazitku prisla a ak si na materskej ci sa to vobec aj da...vsimat si nejakeho ineho chlapa😆..lebo ja v zapale starostlivosti o deti ledva stiham registrovat ci ma napr.v obchode pri pokladni obsluhuje muz ci zena😆😆😆

romiada
5. aug 2018

@misha28 a manzel Ti nedava vobec sancu aby si sa aj Ty nejak "vyvetrala" , zmenila prostredie...isla s kamoskami von, na kavu?...pises ze je stale v robote...nie je za tym "precitenym pohladom" trebars manzelovo odmietanie a jeho nezaujem o rod.zivot?

misha28
autor
5. aug 2018

@romiada nejde vobec o manzelove odmietanie..skor naopak. Je pravda, ze je sem tam pozorny, citim, ze ma luby a nechcel by ma stratit ale z mojej strany je to uz trosku o inom..je viac v praci ako doma a ked je doma tak vacsinou spi lebo je unaveny..ja som zase stale sama s detmi, nemam po blizku nikoho okrem mojich deticiek. Nevie alebo nechce pochopit, ze aj ja chcem trosku zit, a nie stale len upratovat, varit a obskakovat..hned uz rozprava, ze si chcem najst ineho..dalsi problem je, ze z toho vsetkeho nemam chut na sex, uz to beriem niekedy len ako povinnost. Uz si to aj vsimol, ale skor to pripisuje tomu, ze som unavena. Je mi to tak strasne luto..hlavne to, ze on je stale v tom, ze je vsetko ok. Ono vlastne ani nejde o toho chlapa..ano, zabil ma svojim pohladom, citila som to, co som pisalaa vissie, no nic viac. Nikdy sme sa spolu ani nerozpravali, len si pozdravili..je to manzelov znamy..ale vidime sa casto. Nechcem to vobec dalej riesit, leen som sa uz naozaj mmusela vyrozpravat 🙂

montemotherone
5. aug 2018

@misha28 to že si vydatá sa dalo tušiť od začiatku a o to viac platí to, čo tu už spomenula @lindusss2016 . Toto si myslia chlapi, a vďaka tomu, čo si myslíš ty, sa im často ich zámer aj vydarí a ženy sú potom sklamané 😉

jana_eyre
5. aug 2018

@misha28 to je len dojem, nie je nikdy nic ako z jany eyre, hoci by to bolo pekne.. ked nie si spokojna vo svojom vztahu, je mozne ze kazdy spalujuci pohlad druheho pohlavia ta nabudi a budes nad nim premyslat, lebo ti pripomenul to, co uz dlho nezazivas..

ked si muz mysli, ze je vsetko ok, ale vskutocnosti u teba nic ok nie je, treba mu to povedat.. treba mu polopatisticky vysvetlit, ze to ze je furt v praci neprospieva vam dvom, povedz ako sa citis.. muz si nedomysli, muz potrebuje vysvetlenia. mozno su aj vynimocni muzi, co citaju zenam z oci, ale to tiez pokladam len za viktoriansku romantiku z knih 😅

s mojim muzom sme si tiez presli vselicim.. nerad sa navyse bavi o problemoch.. tiez mam suseda, co sa mu ocividne pacim a uz sa asi aj obcas cervenam ked idem okolo neho, lebo citim jeho pohlad.. ale nie je v tom nic osudove, len sa mi paci pocit, ze sa niekomu pacim, kedze manzelstvo casom sklzne do nejakej rutiny..

romiada
5. aug 2018

@misha28 tak potom si take pohlady uzivaj kdekolvek (myslim v rovine flirtu). Mozno Ta to nastartuje aby si sa nejak pohla z miesta (z nudy, apatii k sexu...). A hlavne sa skus fakt ist "vyvetrat" ak Ti to okolnosti a manzel dovolia lebo toto co opisujes je skor predzvestou depky podla mna alebo pruseru v podobe nevery (co asi nechces dotiahnut az tam ako som pochopila). Mozno by Ti pomohol pocit citit sa znova zensky (neviem ci existuje pre Teba kadernicka, kozmeticka, cvicenie) a kludne aj zopar obdivnych (nevinnych) pohladov od muzov na ulici 😉Proste pustit trosku "zavan čerstveho vzduchu" - je na Tebe akym sposobom. Len si musis vyhradit cas aj na seba.

romiada
5. aug 2018

@misha28 inak podla poslednej vety " Nechcem to vobec dalej riesit, leen som sa uz naozaj mmusela vyrozpravat 🙂" Ta radim do kategorie "Nic nepoviem" cakam na "spravny moment" kym ten tlakovy hrniec vybuchne

misha28
autor
6. aug 2018

@romiada je stale v robote lebo musi..ked nepotiahne, tak nebudemw mat z coho platit ale..on aj tak chce este viac ako potrebujeme..vraj nechce, aby nam nieco chybalo. Ani, je starostlivy a viem,ze by bol schopny pre nas urobit cokolvek ale tak, ako potrebujem citit, ze mam manzela, tak potrebuju citit aj deti, ze maju otca..radsej by s nami nebol vobec, len nech nam nic nechyba. No ja zase toho nazoru nie som..ked ma tych par dni volna, tak but si chce oddychnut alebo ma nieco na praci doma..takze aj tak som stale len ja s detmi, aj ked je doma..

misha28
autor
6. aug 2018

@jana_eyre ono ide o to, ze s nim sa uz neda ani rozpravat..bud ho nieco nastve alebo sa smeje..a mna si tym odradza este viac ..ak mu poviem, ze sa mi nieco nepaci alebo by som chcela nieco zmenit, ze by som chcela niekam ist (podotykam, ze s nim) tak mi len povie, ze on si potrebuje oddychnut, alwbo ze nech si ide a hned si mam najst niekoho ineho, alebo ze s nicom nie som spokojna, tiez aj to, ze si mam vybrat, ze bud bude soma s nami a budeme bez penazi alebo bude v praci..uz som navrhla aj to, ze si prac

misha28
autor
6. aug 2018

@jana_eyre uz som narhla aj to, ze si pracu skusime rozdelit..ze si skusim najst nieco aj ja, nech aspon trosku vypadnem z domu a pridem na ine myslienky, no ani pocut o tom. Ze ked chcem pracovat, tak nech idem a ze je zvedavy, ci zarobim tolko, kolko on...stale to obrati tak, any som bola ja ta zla..a to ma neskutocne ubija..

ivychic
6. aug 2018

Poznám, s manželom sme sa tak stretli - na chodbe jedného zariadenia, kde som pracovala, sa nám stretli pohľady, láska na prvý pohľad, sme už 8 rokov manželia.

matta308
6. aug 2018

Ono je to podľa mňa taká kríza. Tiež som takú mala (schválne píšem v 1. osobe, lebo to je problém nás žien). Tiež som mala pocit,že ma už nejak vzťah nenaplna, tiež veľa sama s dieťaťom..chuť na sex žiadna.. A proste taky ten pocit prázdna vo vzťahu. A vtedy presne stačil nejaký pohľad od iného chlapa, kompliment, pekne slovo a ja som mala pocit že som zamilovaná až po uši 😂 trubka na materskej. 😂 svojho manžela som ale samozrejme stále ľúbila, len tam chýbala nejaká tá iskra, vášeň, sexuálny náboj. Treba zmeniť toto, venovať sa viac jeden druhému, nájsť si čas len vy dvaja, utuzit vzťah. Povedz si sama pre seba, čo na svojom mužovi máš rada, prečo si si vybrala práve jeho 🙂 ono to prejde, neboj 🙂
A k tomu pohľadu... Áno, zažila som jedenkrát niečo také. Ale bolo to skutočne silné, až neuveriteľné. S tým človekom som si aj naozaj dobre rozumela(bol z práce) samozrejme na kamaratskej úrovni, kedze už som vtedy bola s manželom. To bol taký pocit spriaznených duší 🙂 a myslím že obojstranný keďže sa ten človek nikdy o nič nepokusil ;) takže nemusia byť takéto pocity len sexuálneho charakteru 😂

marylynn
6. aug 2018

@misha28 mne sa také stalo. Kamoskin brat, boli sme spolu vonku, pripili sme sa a rozprávali sa, potom aj troška hladkali.. . A celý čas som mala úplne šialený, ale pokojný pocit, ktorý ani opísať neviem. Akoby moja duša zrazu bola doma...
To bolo dávno, bol to jeden krásny večer, občas si naň spomeniem. Ale reálne - také krásne je to práve preto, že to ostalo iba pri tom jednom večere. V naozajstnom živote nemáme nič spoločné. Už máme obaja svoje rodiny, on si so ženou a synom behá po horách a ja si žijem svoj spokojný pohodlný život. S manželom sa poznáme strašne dlho, sme si kamaráti, vieme sa spolu smiať a vyryvat do seba takým svojím spôsobom. To čo mám by som nikdy nevymenila.
Ja si tiež myslím, že sme s tým kamoskinym bratom spolu cosi prežili v minulom živote. A isto v nejakom buducom ešte spolu budeme. V tomto nie. V tomto sme mali len ten jeden večer.

maciatkolulu
6. aug 2018

@misha28 za pár rokov by si zažívala to isté aj s druhým,pretože toto čo opisujem pozná asi každá žena,ktorá je doma a muž taha finančné celú domácnosť. Myslím,že je normálne.alne,že sedí v práci a zarába,rovnako ako to,,e je unavený keď príde domov,rovnako ako to,že aj ty,ale teda zrazu si namyslat,že waaaaaw láska na prvý pohľad,je skôr taka snaha o nejakú zmenu a vzruší,však to skús,podvedome muža,rozved sa a napíšem o päť rokov😀 a za ďalšie kebyže máš chlapa doma pri zadku,tak je opäť problém,ani z voza a ani na voz dievča zlaté😀

misha28
autor
6. aug 2018

@maciatkolulu uplne ste to obratila 🙂 nikde nie je napisane, ze som sa zalubila 🙂 ono vlastne ani nejde tak o ten "pohlad" aj ked ano pacilo sa mi to ale stale je to len pohlad a tak to aj ostane..len som uz nevedela ako zacat diskusiu, ako sa vyrozpravat atd..mozno len potrebujem taku tu "spriaznenu dusu" ako matta308 ..a mozno by som rada tu spriaznenu dusu videla prave v nom. Stale som si viac rozumela s chlapmi ako zo zenami..a k manzelovi..zena, ktora pracuje musi zvladat aj domacnost, deti, manzela..preco to nemozu zvladat aj chlapi? Pracuju, tak nemusia nic? Poznam vela chlapov, ktory sedia doma s detmi, zena pracuje a este chlapa musi aj obskakovat..ja len chcem, aby sa nam venoval aspon trosku ako manzel a ako otec..sme stale zavrety doma, nikam nechodime ..stacilo by mi, ak sa len sem tam, raz za cas s nami prisiel prejst..ale on nemoze, lebo je unaveny..ked je doma, radsej si pusti telku, alebo sa hraje s mobilom ako by sa mal aspon trosku pohrat s detmi..

misha28
autor
6. aug 2018

@matta308 a ako sa vam podarilo utuzit vztah? Ako to vlastne urobit? Ako sa mame venovat jeden druhemu, ked on je cele dni v praci, sem tam aj cez vykend a ked je doma, tak bud vybavovacky alebo spanok..

olive777
6. aug 2018

@misha28 Áno...je to možné...ale nie s partnerom ale duchovným ,,súputníkom,,....

olive777
6. aug 2018

Pardon Ja som to zažila ale nie s partnerom....