icon

Zbohom chrípka. Prosím minútu ticha

22. dec 2020

Na počesť starej dobrej chrípky poprosím minútu ticha.
Lebo len a len Korona. 🤦‍♀️

Zbohom chrípka. Prosím minútu ticha
Strana
z2
avatar
kayyaa
23. dec 2020

Tak toto vobec nie je vtipne🤮
Aspon z ucty ku vsetkym, ktori covid neprezili, ktori s nim bojuju...by som si takuto ptimitivnost odpustila...je mi z vas zle...a ze dospele zeny...🤮

avatar
mladena
23. dec 2020

@scorpionflower1 Áno, myslím si, že je to ovplyvnená fraška avšak s katastrofálnymi dôsledkami. Ale na tom nezáleží, čo si myslím. Aj tak je táto téma len taká provokácia, aby sa ľudia doťahovali s názormi. Neviem prečo, ale niekoho to zrejme baví pozorovať. Tak sa nemienim ďalej pridávať.

avatar
scorpionflower1
23. dec 2020

@mladena ja sa len snazim pochopit ako sa moze niekto dostat do takeho stavu mysle, ze je presvedceny, ze vsetci okolo neho klamu. Cista paranoja.

avatar
mondolina
23. dec 2020

@mladena
Ako môže mať vymyslená fraška katastrofálne dôsledky? Trepeš.

Strana
z2