• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zdeněk Vorlický - Stretnutie s anjelom. Viete o tom niečo?

25. februára 2009 
ahojte viete nieco o tom,nie je to nejaka sekta. ?ĎAKUJEM :wink:
24. feb 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused:
pozrite si fotku v tej fotogalérii, ide z toho strach.
24. feb 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nemozem to otvorit :unamused:
24. feb 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scientológia v inom odtieni...podľa mňa tam ide o zakázané psychologické postupy, ktoré majú právo používať len odborníci ako psychiatri, špeciálny vyšetrovatelia a pod....bŕŕ :pensive:
24. feb 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prečítajte si poslednú vetu v rubrike O mne a potom si prečítajte cenník. Za ďakujem to určite nerobí :grinning: . Nejaké veci medzi nebom a zemou určite existujú ale niektorí sa na tom riadne obohacujú. To nie je správne, ak chce konať dobré skutky :confounded:
24. feb 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tahac penazi....
a na tej foto ziadnu "silnu" energiu nevidno
24. feb 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kamoska je z toho nadsena.bojim sa o nu,aby neurobila hlupohhst.v sobotu ma ist na semina.anechcem ju moc prehovart nic o tom neviem,nepocul niekto o tom :confounded: dakujem za kazdu radu :pensive:
24. feb 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzera to na dobru kravinu :wink:
24. feb 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasib-z takých naivných ľudí ako je tvoja kamoška tí kadejakí "upíri" žijú a vegetujú. pokiaľ je ona už nalomená na nich- a to už určite je, tak ju len ťažko odtiaľ dostaneš..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ona sama musí pochopiť, že je to celé nezmysel, ale bude to trvať veľmi dlho.
24. feb 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ďakujem .myslim ze je to tak. ona sa na to tesi,ja to nepochopim je velmi sikovna neverim co za par dni dokazu urobit s tak skvelym clovekom. :frowning2: asi sa mi to uz do soboty nepodari :angry: :rolling_eyes:
25. feb 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok