Žehlička na vlasy na tvorbu vlniek

rmu
12. nov 2015

Prosim vas ktoru z tychto zehliciek by ste odporucili na tvorbu vlniek. Hladam darcek pre polovicku. A ako chlap je vacsina pojmov ohaldom zehlenia a tvorby vlniek spanielska dedina. 🙂

Polovicka to chce na tvorbu vlniek hlavne ....

V hladaciku mam tieto dve zehlicky.
1. REMINGTON S 6500 (https://www.mall.sk/zehlicky-vlasov/remington-s...)
2. Rowenta SF 4522D0 Liss&Curl Keratin Shine Elite (https://www.mall.sk/zehlicky-vlasov/rowenta-sf-...)

Ako sa ludovo povie - babo rad cize poprosim o radu ktoru kupit a nebyt za blbca 🙂

Dakujeeeeeem

darksidezoo
12. nov 2015

1mam od manzela velmi dobra

rmu
autor
12. nov 2015

@darksidezoo Dakujem za info. Jeden bod teda zatial pre Remington 🙂

8291
12. nov 2015

Ja mam Etu,ale na Remington som pocula len chváli.aj moja kadernička ma zn.remington a ide jej deno denne a celý den.

rmu
autor
12. nov 2015

@8291 Druhy bod pre Remington 🙂 Nejaka spokojna uzivatelka Rowenty sa nenajde?

rmu
autor
12. nov 2015

@darksidezoo @8291 dakujem vam zatiaaaal.

betka239
12. nov 2015
Používateľ betka239 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od betka239.

ja mam rowentu a nemozem na nu povedat zleho slova 🙂

rmu
autor
12. nov 2015

@betka239 Mi teda to rozhodovanie zlahcujes ... sakris maria ... Ach jaj tieto babske hracky je vacsi problem vybrat ako telku 🙂

8291
12. nov 2015

@rmu no dovol!!!tak mi sme s mužom kupovali vlani telku teda on chcel lebo 3D,full hdmi, wifi a kiki a fufu😁 a neviem co je ešte potrebné nato aby sme si pozreli jedny správy a nejakú relaciu,😞 a ti poviem som bola z toho šediva kym nejakú vyhral.a keď aj vybral tak na druhy den uz našiel inú a tak dookola a on mi ide hovoriť že mam problém jedny topánky kúpiť ze načo skusam troje ved sú všetky rovnake.tak jedna žehlička na vlasy je šuvix.

ichbinich
12. nov 2015

@rmu
Sak to mas jednoduche, nie? 2:1 pre remington
😉 😀

@8291: Ze kiki a fufu, to mi nerob, vedla ma sef nejake sedenie, nemozem sa tu nahlas rehotat 😉 😀

rmu
autor
12. nov 2015

@8291 Dobre dobre ... 🙂 Len vyberat telku je zabava. Bo spekulujes to a hento rpemyslas ako co zapojis a tak. Vyberas samozrejme brutalne dlho lebo ... Ale vyberat "zenske" veci je proste ...
nedivims a tvojmu manzelovi ani ja nerad chodim po obchodoch a tiez mi pride ze skusa tie iste a pokial netlacia tak na kieho dalsie 🙂 🙂 🙂

rmu
autor
12. nov 2015

@ichbinich Uz som ju aj objednal - nebudem ja spekuuulovat veru dlhsie ... Len dufam ze kym bdue mat sviatok si nejaku inu nekupi bo to je expert ta moja ... 🙂

ichbinich
13. nov 2015

@rmu
Tak si urcite nevyhod pokladnicny blok 😉 Zvycajne mozes vratit nepouzity tovar dost dlho...
Ja som zase minuly rok musela prezradit prekvapko na Vianoce manzelovi. Ja som uz davno mala kupene a furt chodili reklamy a zacal spekulovat, ze si to teda kupi. Tak som mu musela povedat, ze nech vydrzi do 24-ho... A prekvapko bolo v cudu :-/ Ale tesil sa aj tak, to je najdolezitejsie 🙂

rmu
autor
13. nov 2015

@ichbinich Dakujem

elis1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janci27
7. máj 2017

@rmu prosim ta, ako je nakoniec tvoja polovicka spokojna s tou zehlickou? hladam tu na diskusiach nejake recenzie na zehlicky, chcem si nejaku kupit a chcem to viac menej tiez na vlny. Som presvedcena, ze chcem Remington, ale aky typ to netusim, takze ma zaujima aka je spokojnost s tou, co si objednal. Cenovo vychadza fajn. Vdaka 🙂

rmu
autor
8. máj 2017

@janci27 Spokojna bola a dodnes funguje :D

janci27
8. máj 2017

@rmu super, vdaka 🙂