Žehlička na vlasy Remington. Je dobrá?

mata35
1. máj 2008

Prosím vás o radu, chcem si kúpiť žehličku remington 2014, keramické platničky, s tefl.ochranným povrchom. Vraj je šetrna na vlasy, máte s tým niekto skúsenosti? Alebo mi poradíte nejakú inú?

gabkazabka
5. okt 2009

Ahojte,
mate niekto zehlicku Remington s 9950?Chystam sa objednat si ju.Mate niekto skusenost s tymto typom?Dakujem 😵

nguyen
5. okt 2009

prave som na nu davala odkaz o stranku dozadu - cely nazov je 9950DS shine therapy alebo nieco take a je to (vraj) s avokadovym olejom a vitaminom E, nemam ju vyskusanu a zatial si neviem predstavit ako dali avokadovy olej do keramickej ci teflonovej platnicky takze si ju asi nekupim (mam vo vyhlade ine zehlicky od tejto firmy) ale ak ma niekto skusenost tiez si rada precitam, len tak pre zaujimavost...

gabkazabka
5. okt 2009

Nguyen,
ano,videla som ten odkaz....tiez mam vo vyhlade viacero zehliciek tejto znacky,no najviac ma zaujala prave tato.....este sa mi pozdava s 1051.zehlicku nechcem len na vyrovnavanie,ale aj na natacanie...je to dost velka investicia a preto nechcem po mesiaci lutovat kupu ☹ Ake ine typy tejto znacky mas vo vyhlade?Porad.... 😵

nguyen
5. okt 2009

ja snivam o tej uplne teflonovej, myslim 2004s protect&shine, uz je trosku starsia, ale je to najdrahsia "domaca" zehlicka (profi nechcem tie su na moj vkus pritazke) ale odradza ma na nej (okrem ceny lebo 79 euro za zehlicku je naozaj vela) prave ta revolucna teflonova platnicka, je drsnejsia ako keramika a bojim sa, ze sa mi casom osucha a na to je fakt velmi draha. Mala som jednu (z tych prvych) a ta sa mi behom dvoch rokov uplne odrala, potom som si kupila novsiu - cisto keramicku a tam mi platne sice vydzrali 4 roky ale smola, kabel sa uplne zodral lebo nebol (este) otocny a teraz uz funguje len tak tak a bala som sa ze ma to kopne tak som si kupila uplne jednoduchu
http://www.darty.com/nav/achat/petit_electromen...
bez regulatora teploty (lebo aj ked som ho mala tak som to mala vzdy na maxime) a s otocnym kablom, platnicky su cisto keramicke a vazne uplne bombova (jedina vec co by mohla mat a nema, je stojan) no a je uplne okruhla ked ju zavriem takze s nou viem aj vlnit, cize by som rada ostala pri tomto type, ale aj tak pokukavam po novsich a prave tato
http://www.darty.com/nav/achat/petit_electromen...
sa mi paci lebo je prave na vlnenie prisposobena, ma na jednom boku take drazky aby sa tam vlasy rovnomerne usporiadali na natocenie a v baleni je okrem zehlicky aj DVDcko takze by ma zaujimalo ake triky a typy ponuka vyrobca. A myslim ze stoji polovicu z toho co stoji ta super teflonka, takze zatial vitazi
kazdopadne by som rada pocula nazor na tu avokadovu, ale ja osobne by som ju asi nekupila...

gabkazabka
6. okt 2009

Dakujem za typy,no s 9950 je uz na ceste ku mne,mala by zajtra dorazit,objednavala som cez internet.obchod.Presvedcila ma jedna diskusia na ceskej stranke,tak som nevahala a hned rano som si ju objednala.....tak potom ti dam cerstve info....
Inac,v zalohe som mala tu s1051,prave kvoli vlnam,ale dievcata v tej diskusii vraveli,ze aj s s9950 sa daju robit jednoducho krasne vlny 😵

nguyen
6. okt 2009

to mas pravdu, remingtonky maju super tvar (a to vsetky) na robenie vln, ale neviem ci to robim spravne, som taky samouk, asi si pozriem daky tutorial 😅
uz sa tesim na echo co a ako s avokadom 🙂 , tak potom daj vediet 😉

molnarovak
26. nov 2009

potrebovala by som poradiť ohľadom žehličky na vlasy. Mám jemné vlnité vlasy, čo sa možno niekomu páči, ale ja si pripadám ako z 80. rokov. Po umytí mi stoja okolo celej hlavy.
Skúsila som si ich vyžehliť a vyzerajú super. Len sa bojím toho, či sa mi vlasy celkom nezničia. Počula som o žehličke, ktorá zároveň vypúšťa paru a vlasy sa nevysúšajú. Máte s ňou niektorá skúsenosť?

nguyen
26. nov 2009

para je podla mna blbost, lebo para je vlhka a vlhkosk sposobuje vlnenie, ale neboj, vlasy si neznicis, teda isto nie viac ako fenovanim, farbenim a pod... len si zaobstaraj kvalitnu zehlicku a osetruj si vlasy pravidelne balzamom, maskou, alebo si pred zehlenim aplikuj ochranne serum (aj ked som dost skepticka voci ich ucinkom)
ja si vlasy zehlim od 20-ky, mam 27 - teda 7 rokov 🙂 nepouzivam ziadne ochranne emulzie, vlasy si fenujem, a farbim a nic. Ked ich mam vysusene urobim si zabal, pouzivam masku pred aj po umyti (rozne druhy) a mam normalne zdrave, leskle vlasy.

molnarovak
26. nov 2009

veď presne aj mňa napadlo, že vlhosť spôsobuje vlnenie, ja mám vždy v daždi úplne kučeravé vlasy.
Lenže tu ide o kvalitnú žehličku Remington s9000 a je tam napísané toto: "parný hydratačný systém u žehličky na vlasy Remington S 9000 obnovuje prirodzenú vlhkosť vlasov a tým dbá o suché či poškodené vlasy".

Čo sa týka balzamov, mám ich doma viac druhov a mám pocit, že žiaden mi nejak extra nepomáha. Raz som náhodou kúpila taký lacný poľský balzam a ten bol super.
Ja mám práveže vlasy strašne jemné, už asi 2 roky si ich nefénujem, nefarbím, len ich nechám voľne uschnúť, ale nezdá sa mi, že by to pomohlo.

A akú žehličku by si mi odporúčala? Je ich strašne veľa a ja v tom mám chaos. Zvyknem nakupovať cez ebay, takže tam je výber ešte väčší. Radšej by som chcela kvalitnejšiu, šetrnejšiu k vlasom a čo najľahšiu.

nguyen
26. nov 2009

skus si ich farbit na tmavo, teda ak ti to pristane, ja mam tiez povodne svetle vlasy ale odkedy si ich farbim na tmavo mam ich hrubsie (hormo to znie ako blbost ale funguje to) a pozor ziadny melir, ten nici a vysusuje vlasy najviac 😉

mne pomaha kombinacia LUSH - maska pred umytim H'Suan Wen Hua, sampon - akykolvek lush ale naj je Seanik, inak niekedy ked sa mi podari zohnat najlepsi sampon na svete - trinity creasoin kofeinovy sampon pre profikov - tak ten je uplna bomba no a po umyni American Cream tiez od LUSHU a fakt vlasy mam uplne v pohode. Ja mam skor problem s vlasovou pokozkou (velmi vysusena) ale to mam od narodenia a zehlenie to nezhrosilo ani o vlas 😀 😀

miriamka
26. nov 2009

No aj ja teraz zhanam zehlicku na vlasy,tak idem precitat aku odporucate.

molnarovak
26. nov 2009

ngyuen, ďakujem za tip. Skúsim si ten šampón zohnať.
S tým farbením na čierno si ma rozosmiala. Asi by som vyzerala čudne, neviem si to predstaviť. Asi preto, že som celý život blond. Neviem, či by som si zvykla.
Skúsim ešte pohľadať nejaké recenzie, lebo stále netuším, akú žehličku si kúpiť.

pancake
26. nov 2009

molnarovak tu v UK teraz reklamuju zehlicku na mokre vlasy. ale to by som asi nemala odvahu. 😠
inak ja mam zehlicku na vlasy ale teflonovu. je uplne uzasna. mam ju asi 3 roky, zehlim si vlasy 3 krat do tyzdna som s nou spokojna.pouzivam ale pred tym loreal taky gel pred zehlenim. a vobec sa mi kvalita vlasov nezhorsila. tiez mam kucerave ale to uz asi ani nikto nevie. iba ten co ma vidi s cerstvo umytou hlavou. 😀

nguyen
26. nov 2009

inak baby ale kazdou lepsou zehlickou sa daju zehlit aj mokre vlasy 😉
ja to nemam rada, znepokojuje ma to parenie sa z vlasov a mam pocit ze sa mi vlasy velmi chlpia ked su mokre, radsej ich vysusim fenom a potom zehlim 😉

pancake, u mna je to to iste, a navyse ja mam povodne svetle vlasy (ako som vyssie pisala) ale mam pocit ze mi tmave pristanu viac a zaroven mi to teda "zhrubsuje" vlasove vlakno - aspon sa mi to zda 😅
takze z povodnej brckavej plavovlasky som toto a nikto mi to nechce verit 😀 😀 😀

pancake
26. nov 2009

ja som bola blond asi 3 roky ale ked som zostala tehu, tak som sa vratila k cokoladovej a to mi vyhovuje.tiez je pravda ze vlasy su o vela kvalitnejsie ako ked pouzivate vo farbach peroxid. 🙂

bibinka
26. nov 2009

pridávam sa do klubu žehlenia vlasov.ja mám od prírody nemožne kučeravé vlasy, ktoré ím sú kratšie, tak sú bratejšie a ked trochu podrastú- po plecia, tak sa vyrovnávajú 😖 😠 . Takže som sa odhodlala a kúpila si ETU s nastaviteľnou teplotou. Zatiaľ som veľmi spokojná, používam ju cca raz do týždňa a zatiaľ je v pohode.Vlasy zničené nemám, teplotu nastavujem na tých 120-140 st. Viac sa zatiaľ neodvážim... Myslíte, že tie balzamy pred žehlením vlasy naozaj udržia rovné? moc tomu neverím..

na akú pracovnú teplotu vy nastavujete žehličku?

nguyen
26. nov 2009

ja osobne "balzamy pred" nepouzivam, oni tvrdia ze je to na ocharnu vlasov pred teplom ale skus si natriet tym balzamom prst a ptom si ho zacviknut do rozhavenej zehlicky 😀 😀 😀 myslim, ze to su take teploty, ze si ich mozes aj vo svatenej vode macat a nic z toho 😅 ci ti udria vlas dlhsie vyrovnany, neviem, ja si musim prezehlit vlasy kazde rano, lebo ked sa sprchujem, tak je v sprche aj tak vlhko a vlasy sa mi vlnia... a do vecera (ak nejak extra neprsi) tak mi to vydrzi a ak prsi, tak ani balazam nepomoze, to uz isti iba gumicka 😀 😀 😀
a teplotu? ja som zo zaciatku mala na 150°C ale musela som si po prameni prejst 2 az 3x tak som sa z casovych dovodov preucila na 200°C a prebehnem len raz a hotovo. Asi je fuk ci ich prezehlujes niekolkokrat na "miernej" teplote alebo im das "vyzrat" 😀 200°C ale zas iba raz a dost 😅 Ale ziadna zmena po zvyseni teploty...uz asi 3 roky zehlim na 200°C 😅 ...akurat ked mam dlhe vlasy a padaju mi na krk a hlavne chrbat, tak sa niekedy nimi popalim 😅

miriamka
26. nov 2009

No tak som si precitala,popytala sa kolegyn a chvalia si Remington,tak asi pozrem taku a napisem Jeziskovy aby mi doniesol.
A nemate potom prilis znicene vlasy ked nedavate ziaden balzam predtym?

pancake
26. nov 2009

miriamka aj ja mam remingtonku a som nad mieru spokojna. poziciavala som si predtym od kamosiek ale tato je naj 😵 😵 😵
ak sa ti bude dat, tak si kup teflonovu, nie obycajnu a ked si nebudes vediet vybrat medzi hrubou a tenkou, ber tenku.ruba je iba na velmi dlhe vlasy. !!
a este ak bude v ponuke taka co ma termo obal, tak ber tu. nemusis cakat kedy ti vychladne, ale hned za horuca ju strcis do obalu a schovas do skrine. je naozaj super ked vies ze sa ti dieta nepopali. 😉
ja mam taku 5 bodovu, a zehlim na trojke. neviem kolko je to stupnov ale vlasy mam stale rovnako kvalitne. ale pouzivam taky ruzovy balzam lorela pred zehlenim vlasov. pockam kym mi uschne a zehlim. 😉 😉 😉

nguyen na tu sprchu som mala nervy aj ja, tak som si kupila v tescu obycajnu capicu na sprchovanie. o 90% sa mi to zlepsilo. vyskusaj 😉 😉 😉 stoji len par drobnych. 🙂 🙂

potom napiste ako ste dopadli a ako ste spokojne.

lesnamacicka
26. nov 2009

Ja si síce vlasy nežehlím, ale moja sestra má dáku lacnú žehličku, za nejakých 400 sk, značka ECG, a je úplne spokojná. Raz sme sa pokúšali vyžehliť vlasy aj mne, ale bolo beznádejné - takmer hneď sa začali vlniť 😀

nguyen
27. nov 2009

pancake 100 bodov 😀 😀 😀 ja mam zbierku igelitovych capic z hotelovych izieb ale aj tak sa mi vlnia 😅
a pridavam sa do remington klubu, remington is the best 😎

pancake
30. nov 2009

veru tak. remingtonky su najlepsie. a tie capice tiez. vyzeram ako debilko a hlavne moj parnter sa hadzal o zem asi pol roka ked ma tak vidaval, ale uz si zvykol. 😀 😀 😀 😀 😀

zoeno.1
30. nov 2009

ahojte,ja som dostala od muzicka na meniny zehlicku philips salon straight pro xl a som veeeeeelmi spokojna 😵 je suprova ,mne absolutne vyhovuje 😉 balzam nepouzivam pred zehlenim ziadny,pocujem o tom prvy krat 😕 😅

pancake
30. nov 2009

ono ten balzam stoji 100sk a vydrzi strasne dlho. ja som si zase este neskusala zehlit bez neho. nemala by som asi odvahu. bala by som sa ze si ich znicim. 😒

zoeno.1
30. nov 2009

a ako sa vola ten balzam?sorac ak to tu uz je niekde napisane,necitam tuto temu,lebo upratujem a len som si tu odbehla kuk 😉 ja zehlicku pouzivam tak raz do tyzdna a dokopy asi len 5krat,tak este som si nevsimla,zeby sa mi tym vlasy nejako poskodili 😅

ingrid78
2. feb 2010

Baby, ktore ste z BA, neviete kde je predajna Schwarzkopfu, nechce sa mi to kupovat cez net, radsej mam ked mi niekto poradi

ingrid78
2. feb 2010

A co sa tyka zehliciek, neviem sa rozhodnut medzi troma. Remingtonky 9000, 1051 a 9950. Vlny si robit nebudem,neviem ci ten balzam nie je zbytocna vec. A ta 9000 je parna. tak uz som z toho uplny. ...
Poradte ak mate niektora nejaku z nich.
Je tu este vobec niekto?

marorlinko
24. jún 2010

ja mam 2zehlicky n avlasy od remington a vidal sassun ale tu nepouzivam,pretoze je o nicom. zhanam dalsiu,neviem sa rozhodnut,kedze na trhu j etolko druhov,kupila som si fen aj,ktory susi a zaroven aj zehli,som spokojna s nim,pred zehlenim si vlasy umyjem dam na ne serum,potom krem na ochranu,po dozehleni este finish spray,vlasy sa mi nelamu.zehlim si ich tak asi raz za 3dni, nayse pouzivam sampon cisto organic,co vlasom dodava viac zivin. pripraky na zehlenie pouzivam s profesionalnich salonov,ktore sa daju kupit vo velkich obchodnich centrach aspon tuna v uk,su drahsie,ale stoja zato. ved krasa nieco stoji nie?🙂

marorlinko
24. jún 2010

@tinni nemyslim si,ze na suche sa maju zehlit,pretoze mnohe pripravky na zehlenie vlasov ak si precitas navod,tak su na mokre vlasy,nenici asa,pretoze kvalitne pripraky na zehlenie vlasov vlas obalia a tym ho chrania,vlasy su potom lesklejsie a krajsie,pouzivam zehlicku uz 8rokov,vzdy rovnakou metodov a vlasy sa mi nijako neznicili,aj v kadernictve vlasy zehlia na mokre vlasy,tuna v anglicku stale.nato su tie chraniace kremy.takze asi tak.