Žena, ktorá by chcela iba dievča. To bude matka!

era.peace
11. apr 2008

Co vravite na zenu, ktora je tehotna, ale povie, ze chce iba dievca. Vraj ked sa narodi syn, da ho prec. Vraj chlapci viac vystrajaju a nepocuvaju. A ze ona bude radsej fintit dievca. Mna uplne sokovala. Hovorim si, ze to povedala len zo srandy, ale mna tym zhrozila. Chuda to dieta. To bude matka?
A teraz este nieco lepsie k tomu. Minule sa prekecla, ze ma nejake problemy a ze doktor jej povedal, ze moze mat iba dievcata. Vraj nikdy nebude mat chlapca. To iba kvoli tomu hrala tvrdasku?

panterka
15. apr 2008

teda náš prcek v bříšku má taky pindíka a nikdy bych to neobrečela zklamáním... spíš jsem se musela smát 😵 prostě budu doma jako matka pluku 😀 je to náš miláček a milujem ho od tý doby, co jsme zjsitili, že jsem těhu 😉

maart
15. apr 2008

....jasnacka, je to proste tak, jak pises...i kdyz musim na sebe prasknout, ze ja jsem si prala prvniho kluka....vis, jako jsem si tak rikala, ze at je prvni radsi kluk, pak ze uz je mi to jedno... 😉 ....ale koukam, tak jsem spis ojedinely pripad. Hlavne at jsou vsichni prckove a mamy zdravy a at uz proboha zacne svitit slunko a uzdravi se muj mladsi klukan 🙂 ....!!!

kristi
15. apr 2008

ja prasknu, ze kdybychom meli jen holky,tak fajn.....ale nehrotim, co bude bude, hlavne at je ok

maart
15. apr 2008

...Panerko, muj druhy kluk je fakt uzasny dite!!! Je tak skvelej, nadhernej...srandovni, takovej milej spravnak...NIKDY jsem si nepomyslela, ze by mel byt holcicka, vis, abych mela takovy ten klasicky "raklamni parecek"....starsi kluk, mladsi holka...

miriamka
15. apr 2008

My sme s manzelom tuzili tiez po dievcatku...ale ked na na ultrazvuku povedal lekar ze je to chlapcek,vobec sme neoli sklamani,boli sme milo prekvapeni a najma nakoniec radi,ze je ok.

panterka
15. apr 2008

maart, tak já jsem před Hynečkem o první mimi přišla, takže mi pak na to vůbec nepřišly myšlenky, v okamžiku, kdy mi dr. potvrdil, že jsem těhu, tak jsem se o toho prcíčka začla tak strašně bát ☹ ... myslela jsem si, že skoro po 5 letech už mě ten strach přejde, ale když mi potvrdil i tohle těhu, tak jsem se začla bát snad ještě víc... nehledě na to, že když nám řekli, že to bude druhej chlapeček, tak jsem zrovna ležela druhej tejden v nemocnici, takže to vlastně nebylo ani tak důležitý, hlavní bylo, že při tom utz zjistili, že je malej v pořádku 😉

maart
15. apr 2008

Ale tak jasne Kristi, kazdy ma asi predstavu o tom, co by chtel treba o trosinku radeji, to je normalni....ale takovy ty sileny nazory jako JENOM holku???? No to je proste debilita, ale to tady ani snad nikdo moc nema, tak se asi cilim zbytecne 😉 .

susik77
15. apr 2008

Ja som chcela dievca, nejak si neviem predstavit vychovabat a opatrovat chalana 😎 Ale ak by bol, aj tak dobre.Ale babu mozem paradit, to ma bavi 🙂 A este to, ze je strasne sikovna, chalani su lenivejsi...

maart
15. apr 2008

Tak to je mi fakt uplne jasny, Paneterko, fakt UPLNE....ja jsem mela 3 bezproblemovy tehotenstvi, nikdy jsem o mimco neprisla, jsem za to strasne moc vdecna a stastna, nic jinyho si nepreju, hlavne at se nam dari, at jsme zdravy...pindik nepindik... 🙂

panterka
15. apr 2008

maart, přesně tak, Hyneček je úplně úžasnej 😵 hodnej, citlivej, chytrej, takovej koumák 😉 zrovna teď studujou s taťkou sluníčko a je fakt nádhera, jak si rozumí 🙂

navíc u nás je minimum párečků... většinou mají všichni stejný pohlaví, především po dvou holčičkách (i Hyneček byl první kluk v rodině - můj brácha má 2 holky a MM segra má taky 2 holky), asi máme předurčeno dorovnávat stavy 😀

maart
15. apr 2008

Susiku...moji kluci jsou taky sikovny....vid Panterko, ze jsou chalani sikovny? 😀 ...a koncim debatu o ruznosti pohlavi....KLUCI JSOU SUPROVY!!!! KONEC!!!!!!

panterka
15. apr 2008

susiku, tak v tom bych se s Tebou teda dost hádala... rozhodně nechci působit jako mamina zahleděná do svýho dítěte, ale není to vůbec pravda... náš Hyneček byl nedonošenej, nikdy nebyl opožděnej a v mnohým (i v tom, že byl brzy bez plínek) některý holčičky fakt předčil... nemůžeš to zobecňovat, každý dítě je jiný 🙄

meleri
15. apr 2008

holky,

já si taky říkám, že už můžu být vůbec ráda, že se to povedlo, a blbě nekecat...🙂 Jsem po dvou IVF. Jen mě to tak napadlo, že kdybych si mohla vybrat, asi bych brala holku, ale nakonec je mi to jedno! Hlavně mě trápí to, jestli je budu umět pořádně vychovat! at to bude kluk nebo holka...ale myslím si, že hlavně ať je zdravý/á.
Mě vždycky přišli kluci hodně zlobiví, a nikdy si nechtěli číst, ani malovat...(zkušenosti au pair....🙂 tak mě neukamenujte)

panterka
15. apr 2008

maart, to zas byla blbost, co? 😀 já si někdy přijdu jak na základce 😀

panterka
15. apr 2008

meleri, asi to je taky na výchově a genetický výbavě 😀

jinak já jsem si vždycky říkala, že bych chtěla holčičku kvůli tomu, že holka jde za mámou... už kvůli vnoučatům, ale je fakt, že je kolem mě čím dál víc případů, kdy jde naopak ženská za chlapem třeba i na druhej konec republiky... spíš se bojím toho, jak na mě bude potencionální snacha koukat jako na tchýni... hlavně musím být jiná tchýně než ta moje 🙄

maart
15. apr 2008

....hele holky, tak ja jeste pisnu jo? Meleri, moji kluci nepusit pastelky z ruky, i ucitelky ve skolce si je chvali, ze jsou moc sikovny, mladsi kluk uz od 2 let nadherne vystrihuje nuzkama, chodila jsem s obouma na cviceni batolat....vynikali pred holkama...plavani, to samy....jsou samostatny, mily, chytry....mam pokracovat? Fakt, jsem samozrejme neobjektivni matka 2 kluku, ale jsou fakt spravnacky!!!....

Meleri, kazdopadne Ti preju ZDRAVY KRASNY miminko.... 🙂

maart
15. apr 2008

..hihi...Panterko, jojo, taky si rikam, jaka budu tchyne....kazdopadne chci byt jina nez ta moje....ale to je na jinou diskusi.... 😉 ...jeee, koukam, ze s tou tchyni jsme se shodly vid,? 😀

panterka
15. apr 2008

no, já uznám, že Hyneček moc nemaluje... on taky nemá po kom, jsme oba s MM technicky založený, kdybyste viděli, jak má šikovný prstíky, jak šroubuje ty malinký šroubečky z merkuru a tak, ale zase pěkně zpívá, chodí na bruslení, plavání (plaveme od miminka), navíc to není to dítě, který vyrostlo na pc nebo u tv, je to fakt chytrej kluk 😉

maart, my bysme si mohly pomalu založit svoje téma, viď? nebo, kde bych s TEbou mohla pokecat normálně?

maart
15. apr 2008

No Panterko, taky uz tady kecame sami, nikdo s hocickama se k nam nepridava, asi se nas lekli.... 😀 😀 😀 ....

panterka
15. apr 2008

maart, to je síla argumentů 😀 😀

maart
15. apr 2008

Jinak ja chodim pravidelne na jiny tema....ale tam je dneska nejako mrtvo... 😒

maart
15. apr 2008

Jasnacka!!!! 😀 ....tak snad se zase nekdy na nejake podobne diskusi potkame, jo?

meleri
15. apr 2008

ježiš, holky o té tchýni mi ani nemluvte..🙂 já taky zažívám takové peklo, že jestli kdy budu mít snachu, tak si dám sakra pozor! 🙂

Jinak máte pravdu, je to pytlovina s tím pohlavím...prostě jen blbé zkušenosti jako au pairka....🙂 Hlavně, at se to zdravě vyvíjí, at je spokojené a at se narodí zdravé, jedno jestli holka nebo kluk! 🙂

Maart, máš fakt super děti, taky bych chtěla aby byli moji jednou takoví! tak mě zajímá, co člověk může vlastně výchovou ovlivnit, a co je prostě povahová vlastnost dítěte..ale to už je trochu jiné téma, co...🙂

panterka
15. apr 2008

holky, tak já tu končím... zas tu přenechám místo maminám, který nechcou nic jinýho než holčičku 😀 😝 papá

zuzulik
15. apr 2008

no tak to by som tej kraske asi jednu fukla 😠 mne je uplne jedno ci to bude chlapcek alebo dievcatko, len nech uz je!!! a myslim si, ze sa vychovavaju uplne rovnako 🙂 a kazde dieta je vynimocne ! 😵

maart
15. apr 2008

Diky Meleri...mozna jeste nekdy takovou diskusi zalozim....o tchynich uz je toho napsano hodne, o rozdilech pohlavi a o povahach kluku/holcicek asi docela malo....taky mizim a chlapeckum zdar 😀 😉

meleri
15. apr 2008

holky o té výchově tady nic moc není! A i když nevím, jestli vůbec se mi podaří miminko donosit zdravé a v pohodě, tak už ted se starám o to, jak ho vychovám. Hlavně mě děsí ty počítače, videohry a všechny tyto kraviny, které bych fakt nejradši zakázala! ale co se dá dělat....

dididi30
15. apr 2008

meleri, ale ved to je smiesne zakazat pocitac, ved to je sucastou tvojho zivota a vobec zivota vsetkych ludi....kym sa z tvojho dietata stane dospely clovek, pre neho pocitac bude ako pre nas novinky ci kniha, takze bohu zial, tie kraviny budu pre neho tak dolezite,ze od toho bude zavisiet aj jeho uspech v zivote.....hm je to hrozne ale uznaj ,ze je to tak 😉

kacenka885
15. apr 2008

ja som za to, ze dieta sa ma od mala ucit robit s PC ja robim na pocitaci od svojich 4 rokov a dost mi to pomohlo aj v skole aj v praci, ale jednoznace som za ze video hry a vsetky tie nezmyselne hry treba obmedzit..vidim co to urobilo s mojim manzelom, do dneska travi cas najradsej pri hre za PC, nastastie na to nema vela casu ale aj tak mi to pripada vadne.

micanek
15. apr 2008

Ahojky Babulky ....
Jen tak k tématu. Chtěly jsme taky strašně holčičku. Když jsme ve 20 týdnu zjistily, že čekáme chlapečka, tak jsme měly takovou radost, že na to, že jsme vlastně chtěly holčičku jsme uplně zapoměli. 😵