Žiadal od vás záujemca poslať šaty do Južnej Afriky?

syvasi
21. dec 2012

Ahojte dievcata, rovnaku otazku som zavesila aj na mjasvadba.sk, ale chcem sa opytat sa vas tu. Pani zevraj z Ameriky chce aby som poslala svoje svadobne saty jej dcere do Juznej Afriky, zevraj previedla aj peniaze, ktore su zevraj zadrzane v banke a budu uvolnene ked im poslem kopiu podacieho listka. Myslim, ze to je blaf, ale radsej by som sa poradila.
Vopred dakujem za odpovede 🙂

petraxy6
21. dec 2012

moja na to ani nereaguj. v žiadnom prípade))) 🙂 To je čistý odrb 😠

lejla77
21. dec 2012

uz tu kocky pisali, ze ta pani chcela aj nejake kociky poslat do Afriky. 😠 😠 😠

79zuzana
21. dec 2012

uz sa to tu prebera par dni 😎 Je to cisty podvod, aj mne uz pisali, ziadna banka ti nezadrzi peniaze a necaka na podaci listok 🙂

ervenka
21. dec 2012

Zadaj si do vyhladavaca tu na MK "podvodnicka z USA" a hned sa ti zobrazi niekolko deskusii. Ak sa chces pobavit zadaj si meno dotycnej do googla a zobrazi sa ti kopec linkou, a nie len v slovencine...

mirka285
21. dec 2012

vola sa to aj Nigerijsky podvod,nic nikomu neposielaj...

etelienkaetuska
22. dec 2012

ahojte,no o tomto by ti moja sestra povedala svoj zážitok.Mala som u nej odložené vecičky,napísala jej táto nemenovaná pani z Ameriky presne to isté,že banka jej peniaze uvolní na základe podacieho lístku či ako,tak ona to podala... tovar dol v hodnote 80€ a to tam bolo asi 200 kusov detských šiat,takže veľký balík.Na pošte ju poštovné stálo okolo 50€. Takže mala dostať 130€ no a o pár dní jej jeden náš spoločný kamarát napísal,čo všetko o tejto pani zistil.Tak segra išla na poštu a stornovala to cele.Na šťastie sa to skončilo šťastne a balík sa vrátil,lebo bol ešte na centrálnej pošte,či kde,vrátili jej poštovné,nechali si 3,20€,no myslím si že je lepšie byť stratová 3,20€ ako 130€.No a ešte potom mala tá pani odvahu sestre napísať,tak jej sestra odpísala,že na polícii podala trestné oznámenie a že im automaticky posiela všetky maili od nej a že sa to bude riešiť súdom.Jasne že to tak nebolo,veď si nebude robiť behačky po polícii a súdoch za nejakú podvodníčku, ale po tomto zastrašení jej konečne tá pani dala pokoj 🙂