Žiadosť o odpustenie pokuty v MHD

domikerny
26. jan 2019

Dobrý deň , chcela som sa spýtať či tu nemá niekto vzor žiadosti o odpustenie pokuty v MHD , pozerala som niake vzory na internete ale to nesúviselo s tým .

Vopred Ďakujem 😊

ludka0611
26. jan 2019

@domikerny ahoj, ja som písala žiadosť pred niekoľkými rokmi. Bolo mi povedané, že to mám napísať vlastnými slovami, opísať situáciu, uviesť meno, dátum kedy to bolo no a požiadať o odpustenie pokuty. No a klasické že ťa tato situácia mrzí a viac sa nezopakuje. 🙂 Takto som to napísala aj ja a pokuta bola odpustena 🙂

janinah
26. jan 2019

To spíšeš sama,ja som písala mail..odpustili.

domikerny
autor
26. jan 2019

@ludka0611 ďakujem veľmi pekne 🙂 skúsim to napísať .🙂 Včera som to čítala , a samozrejme že tam napísal úplne niečo iné ( ževraj som nemala platný lístok ) popritom videl že lístok som mala v ruke len neboj označený ( pretože tam býva strašne veľa ľudí a kým sa cez to prepcháš trvá večnosť ..nakoľko sa oň len smial a bolo mu to úplne jedno .

domikerny
autor
26. jan 2019

@janinah Ďakujem 😊🙂

ludka0611
26. jan 2019

@domikerny treba to tam všetko napísať 🙂

domikerny
autor
26. jan 2019

@ludka0611 😊😊 áno ...🙂

cawes
26. jan 2019

@domikerny sice ti neporadim ale tym ze ho nemas oznaceny tak je listok neplatny, respektive nemas platny listok no. Preto to tam tak napisal. Tiez vykonavam tuto pracu😂🙈

lula313
26. jan 2019

Revízori sú strašne teľce. Keď som mala 17, tak lístok som mala stiknuty, ale nemala som zlavnenku. Revízor napísal, že som vôbec nemala lístok, ešte stastie, že som ho pri sebe mala a doložila ho, lebo miesto 180sk by som platila vtedajších 1500sk pokutu. Správanie ku mne jak k nejakej socke, tak som sa vytocila, že od toho dňa som do MHD nevkročila. A to ešte nebudem spominat staré kauzy, kedy revízori pisali pokuty na biele kone, na ktoré potom boli podávané exekúcie, je to chamrad chamradska.

kristian5645377
14. okt 2019

Ahojte vcera ma chytily revizory isiel som len 2zastavky uz som vystupoval ale ma stiahol za ruku a povedal listok samozrejme nemal som...sak 2zastavky.....hrajem hokej v presove ani niesom v ke mozem sa spytat kde mozem napisat to ospravdlnenie..

abbs
6. mar 2020

Prosím vás neviete mi niekto poradiť na aký mail treba poslať tú žiadosť o odpustenie pokuty?

ysseba
6. mar 2020

@kristian5645377
@abbs A budete si vedieť napísať tú žiadosť samé keď nie ste schopné samé si vyhľadať kontakt kde ospravedlnenie napísať? 🙊

heidi4
6. mar 2020

@ysseba to zavana prilisnou namahou ;)

abbs
6. mar 2020

@ysseba napísanú ju už mám a predstavte si aj som si pozerala kam ju poslať, ale je tam viacero emailových adries, jedna je na sťažnosti,druhá na pochvaly,na marketing,...keďže ja o niečo žiadam, nepríde mi ani jedna z nich vhodná...preto som sa spýtala radšej tu, aby si tam moju správu nepohadzovali,alebo neskončila na nesprávnom mieste. Za to vy ste si vašu správu mohli radšej odpustiť, aj tak je absolútne neproduktívna.

abbs
6. mar 2020

@heidi4 a
@ysseba naozaj nechápem prečo sa vždy ozvú tí, čo iba podpichujú, ale poradiť nevedia.

ysseba
6. mar 2020

@abbs Tak to ti tlieskam 👏 Neboj sa, určite nemajú nejakú tajnú VIP mailovú adresu. Vyberáš si len z ponuky čo je uvedená v kontaktoch. Nechceš platiť pokutu... Teda čo podávaš? Sťažnosť či pochvalu? Má to na starosť oddelenie prepravnej kontroly. "Citujem Oddelenie prepravnej kontroly riadne žiadosti/sťažnosti prešetrí." Teda z toho vyplýva , že aj žiadosť smeruješ na oddelenie sťažností. A keď už ide o to, na stránke DP máš zverejnené kontakty na všeobecné callcentrum, kde by ti pracovníčky určite poradili v čase 7:00-19:00.... Ale chápem, ako poznamenala @heidi4 to je prílišná námaha, ľahšie je opýtať sa na MK, nech ti nadiktujú pomaly aj tvoje meno a priezvisko 😀

kofilka33
6. mar 2020

Aj tak to nepomôže .Muž raz takto im písal a odniesol osobne.Vsetko bolo ok a za 5 rokov mu prišla exekúcia 😂