Zistila som, že kamarát je homosexuál.

14. jan 2020

Ahojte. Zistila som, ze moj kamarat je homosexual. Doteraz mal vzdy negativne reci na takychto ludi, dokonca tvrdil, ze je hetero, tak nechapem, ci to chcel maskovat, alebo co. Ostala som zaskocena hlavne kvoli tomu, ze ako dobry kamarat ku mne nebol uprimny. Myslite, ze mu mam povedat, ze o tom viem?

amelia000
14. jan 2020

A ako si zistila ze je homosexual. Podla mna nie, ak s tym sam neprisiel za tebou tak ja by som.to nechala tak.

gladys_07
14. jan 2020

nechaj to tak. Tyka sa to jeho, nie Teba, on sa musi rozhodnut, kedy a ci vobec Ti to povie. Ludia maju pravo na svoje tajomstva

sunny8
14. jan 2020

Vždy lepšie ako keď zistíš že tvoj frajer ťa podviedol s chlapom (stalo sa mi to keď som mala 15🤦) .. je to len kamarát a je to jeho vec

lintu
14. jan 2020

Mozno sa hanbil, mozno sam s tym nie je stotozneny, mozno nechce byt odsudzovany, ak ste tam taka spolocnost.... Zatial mu to nehovor.

alienkami
14. jan 2020

Nehovorila by som mu nič. Len keby mal najbližšie nejaké "tvrdé reči" na adresu homosexuálov, tak by som ich odbila niečim zmierlivým. "Nebuď na nich taký, však aj oni sú ľudia." "Však pohoda, každý má právo na lásku" alebo niečo podobné (primerane situácii). Možno keď zistí, že si s takými ľuďmi v pohode, tak sa uvoľní. Možno má s tým vnútorný problém. Možno sa s tým sám neviem vyrovnať. Možno...
Ťažko povedať. My ho nepoznáme a ani nevieme, či má partnera / partnerku a snaží sa presvedčiť sám seba, že je hetero.

alienkami
14. jan 2020

@sunny8 Alebo po rokoch manželstva a 2 deťoch manželku opustí kvôli priateľovi (poznám aj taký prípad)

sunny8
14. jan 2020

@alienkami presne aj toto môže byť .. že sám s tým nie je stotožnený a hanbí sa za to .. tak či tak nie je to jej vec je len kamarátka a každý človek má právo na nejaké tajomstvo .. neverím že autorka mu vesa na nos všetko čo robí a čo cíti

cairka
14. jan 2020

https://qys.sk/10-veci-ktore-mozete-urobit-ked-... Ale pozor na nadpis - musí to povedať sám, páčia sa mi nápady @alienkami .

alienkami
14. jan 2020

@sunny8 okrem toho môže byť aj bisexuál.

cairka
14. jan 2020

@alienkami , no, ešte jedna vec, ja som pod pojmom kamarát pochopila kamarát - blízky človek , s ktorým zdieľam podobné záujmy, nastavenia. Podľa diskusie mám pocit, že sa chápe kamarát - sexuálny partner. Tam je to asi zložitejšie.

alienkami
14. jan 2020

@cairka ja to tiež chápem, že kamarát a nie frajer, ani kamarát s výhodami.
Toho bisexuála som tam dala preto, že "bi" to má svojim spôsobom jednoduchšie ako "homo"

h2
14. jan 2020

Určite mu to nehovor. Aj ja mám kamaráta, o ktorom celá partia vieme, že je homosexuál, aj mu to niekoľkí povedali, že to vedia, ale že je to v pohode, neodsudzujeme to, ani nič také. Ale on nás svätosväte presviedča, že nie, že to tak nie je, že on je hetero. Dokonca sa oženil! (Jeho manželka určite vie, čo je zač, nie je to tak, že by ju klamal a zničil jej život, je to vyslovene účelové manželstvo, nechcem písať podrobnosti, lebo by ho tu niekto mohol podľa toho identifikovať a to by som určite nechcela.) Jednoducho, existujú ľudia, ktorí to nedokážu prijať a zmieriť sa s tým. Každý určite pozná ľudí, ktorí neznášajú "teplošov". No ale ak je práve taký človek, ktorý je proti nim, zhodou okolností jedným z nich, tak si neviem predstaviť, čo to musí robiť s jeho psychikou.

autor
14. jan 2020

@h2 tento sa nastastie zenit nechce 😀 a skor si myslim, ze sa len tvari, ze je proti nim, aby tak posobil v ociach druhych, ze nie je

eri444
14. jan 2020

Myslím si, že by bolo fajn, keby si mu povedala, že o tom vieš. Aspoň ty budeš voči nemu úprimná, on sa očividne za to hanbí a keď bude mať nejakú podporu od teba, bude to pre neho ľahšie.

kiwi3
14. jan 2020

a co proti nim hovori? v akom zmysle? preco to hovori? nie je to to tym, ze zije v takom prostredi? kotlebovski volici a pod. ak take veci hovoris napriklad aj ty, tak asi nechce upadnut do podozrenia. a este by ma zaujimalo, ako si na to prisla 🙂

autor
14. jan 2020

@kiwi3 v takom zmysle, ako hovoria hetero na nich, ze prisiel za nim klient a bol homo, tak za sa ho bal a drzal od neho... Okolo nas su vsetci proti Kotlebovi. Prisla som na to cez dalsieho kamarata, s ktorym isli darovat krv a toho druheho si zavolali, ci nie su partneri, lebo homo nemozu darovat

nafka0483
14. jan 2020

Podla toho, ze sa ineho kamarat pytali, ci nie je s tymto partner, tak si usudila, ze je homosexual?
A daroval teda tu krv ci nie?

nafka0483
14. jan 2020

Prekazkou pri darovani krvi je sexualny styk medzi dvoma muzmi, nie samotna homosexualna orientacia.

kiwi3
14. jan 2020

a odpoved teda bola, ze su parneri, hej? lebo inak mi to nevychadza

autor
14. jan 2020

@nafka0483 pretoze to uviedol do dotaznika ze je a prisli spolu, tak sa pytal lekar, ci spolu nieco maju. A samozrejme nedaroval.

@nafka0483 ano, preto sa pytal, ci je to jeho partner

autor
14. jan 2020

@kiwi3 nie su, su to len kamarati

cairka
14. jan 2020

Tak to ti asi klame aj ten druhý kamarát 😉 Lebo buď sú partneri, alebo nie je dôvod, aby nedaroval, či? Respektíve len ten druhý kamarát. Pretože neverím, že chalan, čo nechce, aby sa o ňom vedelo, že je homosexuál, by toto udával do dotazníka, keď tam príde s kamarátom z partie ....

autor
14. jan 2020

@cairka druhy neklame, je stastne zenaty 😂😂😂
Nedaroval len ten jeden, toho druheho samozrrjme pustili, kedze nie su partneri.

h2
14. jan 2020

@cairka Asi nepredpokladal, že sa budú kamaráta niečo pýtať a dotazník nevypisovali spolu. Aspoň si myslím, takto by to malo logiku. Možno ani sám nečakal, že sa ho to budú v dotazníku pýtať a keď už to tam bolo napísané, tak mu zase slúži ku cti, že to v tom dotazníku priznal.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
14. jan 2020

@h2 skratka jeden nevedel, ze ten druhy je homosexual, tak ho zavolal darovat. A kedze lekar videl, ze prisli spolu, tak si toho jedneho chcel preverit na zaklade odpovede z dotaznika toho druheho, aby sa uistil

mondolina
14. jan 2020

Blbosť.

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mondolina
14. jan 2020

Prídem s kamarátkou darovať krv tak som potencionálna lesbička?

zuzkavladko
14. jan 2020

@taskataska Je tam jedna otazka specialne pre muzov, ci mali v poslednych 12 mesiacoch sexualny styk s inym muzom.... 😉