Zľavový svet a skúsenosti so zľavovými portálmi

cililing1123
3. júl 2014

Zakladam temu, kde si mozme vymienat skusenosti so slovenskymi zlavovymi portalmi, kde "URCITE" usetrime 😀 Dala som sa zlakat na digitalny budik, pretoze sa mi pacil, netika (kedze je digitalny) a za normalnu cenu. Ake bolo moje prekvapenie, ked mi prisiel navod v anglictine 🙂 Nie sme povinni na Slovensku studovat k tovaru anglicke navody... Zlavovy svet - ich servis ci zakaznicka linka mi na e-mail (poslala som uz 2) vobec neodpovedala. Aj zla reklama je reklama, takze budik si od nich neobjednavajte 😀
Dajte Vase skusenosti...

wiwig
15. apr 2015

Ja som si objednala tovar 26. marca a dodnes 15. Aprila mi nic neprislo. Ani email o stave objednavky, ani o dobe dodania, ani balicek zo Zlavoveho svetu. Takze asi je stastie, ze vo vasom pripade iba navod je problem 😀 Neodpovedaju na mail ani telefony, takze ak mozete, vyhnite sa nakupu cez tuto stranku. 😠

jankalehotska
13. okt 2015

Ahojte baby , ja som si unich cca pred tyzdnom objednala cizmicky , ktore som videla na ich FB , dodanie bolo do 3 dni od objednania ... cize som im netelefonovala ale vsetko prebehlo v poriadku ...
Kolko ludi tolko chuti ...

Ak mate niekto skusenosti sem s nimi ... 😝 😝 😝

ma3naa
2. dec 2015

Su to zodeji, objednavala som si od nich zehlicku s kefou spojene nejaka novinka, vyrobok uplne o nicom nedalo sa to pouzivat, tak som to vratila, je to uz vyse mesiaca doteraz som bez vratenych penazi,a bez tovaru tiez. Nereaguju na maily telefony nedvihaju ani na fb stranke nereaguju ked im napisete do spravy, pritom je vidiet ze to citali . Odporucam vsetkym vyhnut sa tymto podvodnikom pokial nechcu zostat maximalne vytoceny a obrati o peniaze ako ja.

hanka7778
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamulienka123
8. jan 2016

ahojte prosim vas ako to prebieha zaregistrovala som sa a spravia objednaku a ked som isla objednat tak mi nedalo potvrdit nic tam take neni skusaa som s toho kosika to objednat asi 5 x a nic .Ked ste spravili objednavku prisiel vam mail otom?

klaudee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankalehotska
2. máj 2016

@ma3naa Ja som bola s kupou zehlicky spokojna , dokonca az nadmieru ... Objednavam od nich pravidelne a obcas sa stane ak je problem ze vybavenie trva dlhsie , ale stale sa to vybavi k obojstrannej spokonosti ...
Mozem len DOPORUCIT "!

jankalehotska
2. máj 2016

@mamulienka123 Ano prisiel , pri sposobe dodania / platby je potom dole taky obdlznik a na ten treba kliknut ... tiez som najprv nad tym maturovala ...

alexander1978
16. dec 2016

Pred tyzdnom som si objednal rozny tovar ,ktory mi do 2 dni prisiel.Na prvy pohlad vsetko v poriadku ,az kym som neotvoril balicek ,kde som skonstatoval ze viacero veci nieje v poriadku.Namiesto objednanych triciek velkosti L prisli XXL ,objednane puzdro na telefon v balicku nebol vobec a sperky ,ktore su prezentovane ako Swarovski edicia mali daleko od fotiek tovaru ,ktory bol prezentovany na stranke (take sa predavaju na kolotococh)Necakal som nejaku extra triedu , ale to co poslali ,to sa hanbim aj darovat.....Akonahle som ziadal o vyjadrenie ,ktore som posielal na jediny email,ktorym disponuju.Nikto sa nezval.Zopakoval som to asi 3 krat,zial bez odpovede.Jedine tel.cislo,ktore je udane na stranke je neexistujuce!!!!!!!!!Stranka je velmi presvedcivo spravena ,za ktoru sa ale skryvaju podvodnici.Proste neexistuje cesta sa dopatrat ,kto tento hromadny podvod riadi,maju len POBOX schranku v Kosiciach a konec.Podal som trestne oznamenie uz len z principu ,bohvie , kolko tych ludi uz okradli a smeju sa z toho bez postihu.Akonahle zacnete odklikavat linky dole na domene ,vyskakuje ,ze stranka sa nenasla.......Taka TV Markiza by si to rada preklepla,taka reklama v Reflexe by bodla 🙂

hettinka
16. dec 2016

@alexander1978 tovar na zlavových portáloch veľakrát pochádza z aliexpressu, ešte je aj predražený, Všetko overujem...

mne sa oplatilo pár zliav na kúpanie v aquaparkoch a každy rok objednávam predplatné nejakého časopisu, to sa oplatí tiež