Zľavy - kde, kedy, na čo...dajte tip

duska1122
29. dec 2009

ahojte tak mi napadlo , ked su teraz vsade take povianocne zlavy, ze aj pocas roku sa zlavy vyskytuju , a ze by sme si mohli davat aviza. lebo minule som premeskala vypredaj v baumaxe. takze ked na nejake zlavy natrafite dajte vediet.

llumka
5. jan 2010

barny - V stredu, 6. januára 2010, je nákupno-zábavné centrum Aupark otvorené podľa štandardných otváracích hodín, teda od 10,00 do 21,00 hod.

reisi
5. jan 2010

Mlyny vypredaj zacal nieco medzi sviatkami, nieco po 1.1. Mango podla mna uz dost vybrakovane, HM pre decka tiez, MarksandSpencer sa celkom da, NY a Orsay nechodim ale vypredaj je,
Lepsie ako Gaudi,Hilfinger Beneton zatial 30%.
Neviem podla toho co hladas. Ja kupujem oblecenia po cely rok, takze teraz ma akurat boli srdce ked to vidim za polovicu ale daco som kupila pre pokoj duse 😀

trinitka87
5. jan 2010

my sa tam chystame pozret zajtra tak som zistovala co a ako,nehladam nic konkretne 🙂

reisi
5. jan 2010

trinitka, ked budete mat cas behni i do Centro, tam boli celkom dobre vypredaje v Reservede a vo vsetkych sportovych obchodoch. A dobre nakupte🙂

tin007
5. jan 2010

ahojte, boli ste niektora tento rok v parndorfe?

barny
5. jan 2010

Ilumka dakujem 🙂 zajtra ideme do BA, tak by som chcela pozriet, potrebujem rifle a aj pre maleho nieco, tak hadam zozeniem, v mlynoch v NR to uz bola pre maleho bieda H&M nic dokopy, fakt len pre malinke deti a potom nieco pre vacsie

kotenko nemas zac 😉

luise
6. jan 2010

Ja by som tiež chcela super rifle a v takom Maxe- v Mustangu už nekúpide žiadne, najhoršie je, že nemali ani pred sviatkami, ako keby neobjednávali tovar 😠 😠 , a aj preto chcem skúsiť ten Pandorf. 😉

layla
6. jan 2010

luise v parndorfe v mustangu urcite dostanes rifle 🙂 ja si kupujem len tam... su tam predavacky-slovenky, ktore super poradia. teraz neviem po kolko su rifle, ale ja som kupila naposledy v novembri za 50€ a predtym nejak na jar za 59€ 🙂

luise
7. jan 2010

Layla, tak to je super, že sa dohovorím- dobre vedieť! Ďakujem. 🙂 🙂

bzzmajka
7. jan 2010

V Tescu nič..včera sme boli..ani vianočná výzdoba nebola, bol baliazi papier, že vraj v 70 percentnej ale 2m za 6 korún a 5m 12 korún !!!! ale to určite nešlo o 70 dolu.Inka asi spravili malé zásoby, lebo nikde nič...

czechzuzanaba
10. jan 2011

Nebyli jste nekdo v SCS ted po Novem roku? Chystame se v sobotu, oplati se? 🙂

liz_lemon
11. jan 2011

@czechzuzanaba ja som bola, urcite sa oplati, su tam zlavy, aj okolo 70%

llumka
26. dec 2011

Ahojte,oprasim tuto temu. v ikeii je od dnes vypredaj, zajtra tesco a next. dalej neviem.

matac
2. jan 2012

ahojte , neviete ci je vypredaj v auparku v BA zn. Hogl dakujem

extrate
4. nov 2012

neviete či je nejaký výpredaj teraz? detské oblečenie, obuv...