Zľavy - kde, kedy, na čo...dajte tip

duska1122
29. dec 2009

ahojte tak mi napadlo , ked su teraz vsade take povianocne zlavy, ze aj pocas roku sa zlavy vyskytuju , a ze by sme si mohli davat aviza. lebo minule som premeskala vypredaj v baumaxe. takze ked na nejake zlavy natrafite dajte vediet.

marianka79
29. dec 2009

ved chodia vsade letaky takze treba prestudovat tie a potom hor sa na nakupy 😉

zuzanockamt
29. dec 2009

ja to ani nejako intenzivne nesledujem ... len ak potrebujem investovat do niecoho väcsieho, napr. elektronika a pod, ale na potraviny maju akcie vsade, lebo velke obchodne retazce lakaju ludi, aby nakupovali u nich, takze ceny su viac - menej rovnake

lamada181
29. dec 2009

zuzanockamt
ani nie niesu ceny vsade rovnake vlasnta skusenost moja a potravin uz duplovane len si vezmi jeden hypermarket 1 l mlieka v akcii a vezmi si druhy hypermarket a tiez mlieko tak najdes dost rozdielov moja nic v zlom ale je to tak ani ja nesledujem moc ale ked viem ze dochcadza a treba ist na nakup tak si preklepnem kde aka cena je 😀 😉

zuzanockamt
29. dec 2009

hej, najde sa rozdiel v cenach, ale v jednom je lacnejsie mlieko, v druhom mandarinky, v tretom banany a keby som mala kupovat kazde osobitne v inom obchode, tak neusetrim nic, lebo lietam autom hore dole ... ja chodim len do tesca alebo do kauflandu a obcas lidl, lebo to mam kusok od domu

lul
29. dec 2009

lamada - co usetris na 1L mlieka preplatis na benzine, takze to mas koniec koncov za jedno ako vravi zuzanocka😉

lucijja
29. dec 2009

ja som dnes kupila v NAY kuchynskeho robota a k nemu som si mohla vybrat za polovicnu cenu - krups dolce gusto, sadu hrncov, panvicu alebo pekareň na chleba. Nezobrala som nic, ale ta pekareň ma laka...mozem si to rozmysliet do 31.12.09. 🙂

zuzanockamt
29. dec 2009

lucija ... maju to dobre premyslene ... ludia kupia aj to, co im netreba, takze v konecnom dosledku neusetris

lili91
29. dec 2009

no v Reserved maju teraz 50% zlavy na vsetko oblecenie (panske, damske aj detske). je to moja oblubena znacka 😉 aj v H&M maju pekne ciapky aj rukavice po 2 eura, kupila som malej na dalsiu zimu 😎

llumka
29. dec 2009

aj v nexte su 50% zlavy , kupila som malemu vetrovku

lamada181
30. dec 2009

no baby ja som na materskej co asi aj vi a premna neni problem sa prejst peso s kocikom a ked viem ze len idem pre mlieko tak to je ine
ked viem ze idem na velky nakup tak poslednom cse len kaufland lebo ked som porovnala ceny tak vyhadza najlacnejsie nevem preco ale asi je to tak ale nevihoda je ze sa neda kupovat na listky tam co uz neda sa vsetko ze

no baby ja ani teraz neveim kde aka zlava je a na co nesledujem bo sme chory a mam zlomenu nohu ale tesim sa na januar ked budu total zlavy a vypredaje

lucijjaa a pocom mali dolce gusto
a nevsimlas i si ci maju nejake tlaciane v akcii
dikyň

duska1122
autor
30. dec 2009

ja viem ze chodia letaky ale nie na vsetko. a niekedy su zlavy v malich obchodoch kde letaky nebyvaju.ja som s trencina a teraz maju zlavy v laugariciu naj je to v c&a, a este na namesti likviduju jeden obchod len si nepametam ako sa vola, ked si spomeniem napisem.

lyongirl
30. dec 2009

no letáky chodia, ale ako a komu 😠
viac ich v schránke nemáme ako máme... bývam 5 m od Kauflandu a 500 m od Tesca, ale letáky k nám veru dorazia veľmi výnimočne...

zuzanockamt
30. dec 2009

ja chodievam na velky nakup raz do tyzdna, väcsinou pocas vikendu alebo v piatok poobede rovno z prace ... na MD nie som a pocas tyzdna nie je casu behat hore - dole

luise
30. dec 2009

Ahojte, chodíte niekto do Pandorfu do Rakúska? Ak áno, neviete náhodou, kedy začínajú výpredaje? 😉

diddi
30. dec 2009

No,to by som chcela aj ja vediet o tom Pandorfe

bubadlo27
30. dec 2009

tak v Pandorfe je to ze vraj katastrophen 😀 / hlavne teraz medzi sviatkami /
neviem ci okrem tych normalnych akcii napr. V Reeboku alebo v Nike, Adidas, su aj ine ale spostredkovane je tam ze milion ludi a tak sa znami aj otocili, lebo cakali v rade este na prvom semafore pred kruhacom ☹ ☹

duska1122
autor
31. dec 2009

to je dobre stranka.

luise
31. dec 2009

tak ďakujem, asi vyskúšam, dúfam, že to nebude také zlé... 🙂 😉

aveline
31. dec 2009

V Parndorfe nic extra zatial, podla mna. Boli sme v pondelok, na poslednom semafore sme cakali asi 20 minut a najst miesto na parkovanie bol vykon. Vypredaje tak 20 - 30 percent, niekde aj viac, ale nam sa zdalo aj tak draho. Mozno pojdu este ceny dolu v januari.

babula90
31. dec 2009

určite pôjdu dole v januári, teraz sa ešte Rakúsko neoplatí, len UK.

duska1122
autor
2. jan 2010

v trencine v laugu sa teraz vyplati mark a spencer a v detskom obchode tusim kids sa to vola maju super zlavy 50 %. vypredaj zimneho tovaru rifle bundy, teplaky...

jumca
2. jan 2010

v parndorfe zacali dnes vypredaje.....50%zlavy vo vsetkyx zanckovyx obxodox 😉

titkovamiriam
2. jan 2010

tam su uz vypredaje hned od vianoc,kopec ludi no da sa na niecom usetrit aj 70 percent

lamada181
2. jan 2010

babu ja som bola vcera len tak tescu kuki co maju a reklamovat hracku bo pokazena nie a dostali sme na vianoce a na hracky maju od 20 do 50 percent aj na to oblecko70 % ale este som nebola inych no neni kedy ale tesim sa teraz budeme si s mm zariadovat novy byt tak sa tesim na nakupi

barny
5. jan 2010

asi to sem moc nepatri, ale neviete mi poradit, ci je zajtra aupark a avion otvoreny ako vzdy?

kotenko
5. jan 2010

new yorker nema vypredaje v NR? dnes by som tam zasla

barny
5. jan 2010

new yorker ma v nr zlavy

kotenko
5. jan 2010

suuper barny, vdaka

trinitka87
5. jan 2010

caute, 🙂
neviete ako to vyzera v Nitre - Mlyny?

ci a kde maju zlavy? diik