Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Znamená čierna mačka nešťastie?

piticruiser
14. jan 2016

o.k. ale dnes mi prebehla cez cestu vevericka , je mozne,ze to znamena stastie,peniaze,alebo nedajboze vacsiu vykonnost? poradte pls.vdaka

rheuska
14. jan 2016

Podla mna to znamena, len, ze si pekny hlupak. AK chces provokovat, tak vymysli nieco ine. Skus trosku potrapit mozocek. Hadam ho niekde najdes. Ked nie chod po radu za krtkom :D

janinah
14. jan 2016

že ty si tu ženu hľadáš? čo iné by si tu robil? 😉

margarita
14. jan 2016

podla mna, ak prebehla vevericka, caka Ta v najblizsej dobe nejaky fakt tazky zivotny "orieŠOK"

ja som nedavno cestou domov zrazila zajaca, a pre mna to znamena, ze nabuduce tam pojdem fakt len tou predpisanou 70tkou 😀

jabadaba
14. jan 2016

ak vevericka, znamena to, ze si mas dat dva dni nosene slipy na hlavu, ale musia byt prevratene na ruby, skrkatkom navonok. Potom sadnut za volant a cakat co prebehne cez cestu ako dalsie. Vevericka to uz nebude celkom isto. Si vylieceny! 😵

ukulela
14. jan 2016

@piticruiser - mas nasetrene? mal by si,lebo budes kupovat vybavicku. to je totiz signal. veverice jedia orechy. orechy zlepsuju kondiciu spermii. takze zacni jest orechy a po orechovej kure hura sa na oplodnovaci maraton.
... alebo teda to znamena koniec zabavy, lebo to bola veverica,ktora popoluske ukradla oriesok. a toteda urcite ten,kde sou"svatební" - takze ziadna svadba nebude :(
... alebo aku mala farbu? lebo ja som sa dnes holila :P ci to nebolamoja veverica. ak ju chytis, daco ti dam :P

klaudusik7
15. jan 2016
Používateľ klaudusik7 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od klaudusik7.

@janinah :D:D som sa pobavila, ze by modrykonik sluzil aj ako zoznamka? :D

qidko
15. jan 2016

Daj pozor aby pred Tebou neutekal vtak mohol bi bit Tvoj

vlastulina1
15. jan 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

@qidko :D:D

kengurica
17. jan 2016

Zavolaj Hessovi Jasterakovi.

l3yla
17. jan 2016

😀 😀 😀 😀

anik56
17. jan 2016

Keď prebehne cez cestu či už čierna mačka, alebo veverička, vždy to znamená to isté: potrebovala sa dostať na druhú stranu. 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli