Aké máte skúsenosti s mužmi v znamení býka?

mirabelia
4. okt 2019

Ahojte 😊😊
Ak máte niektorá z vás chuť a čas tak mi prosím vás napíšte vaše skúsenosti s mužmi v znamení býka 😃 viem, že každý je unikát, ale verím na isté črty ktoré majú jednotlivé znamenia zhodné 😊 ja osobne som u daného znamenia vždy natrafila na to, že sa neozval aj týždeň a potom písal ako keby nič a to som už chytala paniku čo sa mu len mohlo stať 😊😊 vôbec tomuto znameniu akosi nerozumiem. Neviem čo na nich platí, čím ich upútať atď.
Teším sa na vaše postrehy, kľudne aj negatívne.
Dakujeeeem ☺☺☺☺

katka2602
4. okt 2019

Muž je byk ja ryba. Sme spolu 16 rokov. Z tých horších vlastností je flegmatik (proste môžem ho 100x prosiť o jednu vec on to ignoruje, pre neho to je nepodstatné a hotovo), tvrdohlavý, výbušný. Na druhej strane dá aj z posledného, chce aby sme boli všetci spokojní, dá aj posledné 1€ ak treba. No je to ťažká povaha, rýchlo sa rozčúli, ak sa pohádame tak z 10 hádok sa on ospravedlní 1x. A najviac mi vadí, že ak zaklame tak aj, keby som mu dôkaz capla rovno medzi oči tak to nie je pravda a hotovo. Aj svokor je býk a ten si myslí, že je Boh. Všade bol, všetko videl, všetko vie, jemu nikto nič nemôžem a len to čo povie on je to správne.

halienka
5. okt 2019

môj muž je býk, býci sú vo všeobecnosti tvrdohlaví, ťažko s nimi pohneš ak majú nejaký svoj názor, utkvelú myšlienku. Môj je ešte aj riadny konzervatívec, proste to na čo sa naučil hádam ešte v detstve tak tak by to najradšej mal do smrti, veľmi ťažko zvláda akékoľvek zmeny a to sa týka všetkého, či obliekania alebo práce, niekedy sa smejem, že on by mi hádam aj neveru odpustil, len aby sa nemusel rozvádzať 😀 lebo už je tak na mňa za tie roky zvyknutý že asi by si na novú ťažko zvykal😂 Neospravedlňuje sa, je presvedčený o svojej pravde, nikdy nepríde po hádke prvý. Býk je aj veľký gurmán, rád sa dobre naje. A celkovo býci si radi užívajú život, sú to skôr lenivé osoby, síce si to čo musia odrobia poctivo dobre, ale navyše ani bohovi, radšej sa budú vyvaľovať alebo si nejak inak užívať života. Tak neviem či som ti pomohla, ono ide o to či to zapasuje k tebe, aby ste sa v niečom dopĺňali a v niečom boli podobní aby ste si aj rozumeli.

lumma
5. okt 2019

Ja ako žena býk som veľmi tvrdohlavá, maximálne výbušná až cholerická, ale na druhej strane som domácky typ, dom je môj hrad a rodina je pre mňa všetko. Muž je v znamení ryby a veru aj jeho maximálne kľudnú povahu dokážem rozrušiť, keby mal aj on sklon k nervozite tak to spolu nezvládneme.

tykat
5. okt 2019

@liz_lemon ked ono to niekedy neplati... som kozorozec manzel vahy, vraj absolutne nevhodna kombinacia a sme spolu viac ako 25r v absolutnej zhode laske porozumeni... znamenia ktore sa ku mne hodia ma nikdy nepritahovali ani som si s nimi nerozumela (napr. prave ten byk je pre mna absolutne nezaujimavy - mam ich okolo dost)... ALE ja som kozorozec s ascendentom v levovi a vraj ten ascendent je v znameni tiez velmi dolezity a ovplyvnuje cloveka niekedy viac ako znamenie... o mne vravia ze som typicky lev...hriva, vystupovanie, povaha, na kozorozca sa vobec nepodobam ale mam z neho tiez vela (to viem)

akecheta
5. okt 2019

@1984ivetka Tak to nie je o jeho znamení, ale o tom, že je narcis.

liz_lemon
5. okt 2019

@tykat ano, suhlasim, ja som tiez byk, ale s pannami a kozorozcami si nejako velmi nerozumiem

jenny333
5. okt 2019

Byk mi pride ako znamenie u ktoreho je dominanta sex je detinsky svojsky tvrdohlavý egoisticky ale aj dost citlivy tu citlivost nedava moc najavo navonok.

evuska135
5. okt 2019

Och kombinacia byk a blizenci to vsade pisu ze najhorsia kombinacia, ja som bola v opacnom garde, kde muz bol blizenec a nikdy viac, to boli hadky non stop, ja tvrdohlavy byk, furt musim mat pravdu on v kuse mlel a obkecaval vsetko, recnil aj vtedy ked netrebalo, totalne ma to vytacalo az sme to po 6,5r ukoncili, nasla som si rybu ktora je uplne salam parky, plave si a ma na salame, to co som potrebovala, aj ked hadam sa sama so sebou niekedy 😂 obcas su odchylky v muzoch a zenach ale byk je majetnicky, tvrdohlavy, ide hlava nehlava za pravdou, ale zas su to verni ludia, rodinneho typu😁

akecheta
5. okt 2019

@evuska135 Tak predstav si, že moja sestra je znamenie býk, ale nikdy nemala rada deti, je vydatá a nemá deti a ani nechce, aj dobrých pár prúserov mala s chlapmi (takže riešiť vernosť skrze znamenie je pekná volovina), je akurát tak tvrdohlavá a ďalej už nebudem rozoberať.

evuska135
5. okt 2019

@akecheta tak jasne ze to nemusi sediet na kazdeho, aj moj oco je panna a nema nic z toho znamenia a sestra to iste, ja som presne byk ktory sa popisuje vsade, hovorim na zaklade seba

martinuska
5. okt 2019

Manzel je byk. Tvrdohlavy, velmi sexualne zalozeny 😁. Velmi rodinne zalozeny. Odpusti, ale nezabuda. Ani na drobnosti, vety, co som povedala urobila pred rokmi. Kazda pise ze sa nevie porozpravat, mojmu sa zase pusa nezavrie. Vsetko chce furt preberat, dookola a vela. A je sef, neveri nikomu a nicomu.

tenerifka
5. okt 2019

Manzel je byk(a este k tomu Spaniel z Granady ), ja ryba,sme manzelia 20 rokov. Prve roky boli dost narocne, vdaka velkej zamilovanosti a fyzickej pritazlivosti sme to ustali a naucili sa akceptovat povahu toho druheho, kedze ja som viac ukecana a on problemy riesil mlcanim, niekedy to bolo na maslu,ale dali sme to a teraz uz je to vyvazene.
Deti a ja sme uñho absolutne na prvom mieste, nie je nic, co by nam nedoprial, ale na seba je dost lakomy(ale moja prevychova funguje a je to uz lepsie). Inak je strasne pracovity, dokaze robit a robit len aby nam nic nechybalo. A dokonale ho definuje tvrdohlavost (vzdy chce mat pravdu). Miluje dlho spat a neskoro vstavat (ak musi niekedy vstavat pred 7, tak poobede dospi).A dobre jedlo a sex su zivotne dolezite potreby😂

mrkvicka060
5. okt 2019

Ja som vahy a s muzmi v znameni byka si vyborne rozumiem. Vlastne mam asi troch dlhorocnych kamaratov a vsetci su byci. Ale vo vztahu by som s takym muzom nevydrzala. Su oblubeni v kolektive, tvrdohlavi, vtipni, co mam skusenost lahko sa "zalaskuju" kazdu chvilu do inej zeny, presadzuju si svoje a maju vzdy pravdu, aj ked si ju len domyslaju... ano a kludne sa neozvu maju na salame...no pre mna do vztahu urcite nie :D

conspi
5. okt 2019

@marca12 súhlasím s Tebou 😃 muž je lev a prisahám, že sa tvári vždy ako najmúdrejší na svete. O jeho panovačnosti ani nebudem písať 😂 a samozrejme xy ďalších vecí.

mirabelia
autor
5. okt 2019

@evuska135 heh to úplne ako keby si písala o mne, ja som všetko potrebovala obkecávať a tiež so mu s tým liezla na nervy :D vždy mi hovoril, že priveľa rozprávam a musím si nájsť nejakého iného poslucháča :D ..ale vydržali ste pomerne dosť dlho...a čo by si vypichla ako pozitívum na znamení blíženci, niečo čo sa ti na dotyčnom páčilo, čo bolo na ňom iné, zaujímavé a tak podobne 🙂

lujza123
5. okt 2019

@mirabelia záleží aj kedy sa narodia, ak na začiatku ci konci znamenia niesu až taky typický ako ti v strede znamenia. Býk je tvrdohlavý, ťažkopádny (nerád mení svoje rozhodnutia, spôsob života) občas vedia byť pohodlný až lenivý ale zas keď niečo chcú tak vedia byť velmi pracovitý. Sú veľký pozitkari, vedia si užívať dobre jedlo, zážitky a majú radi pekne veci. Ako všetky zemské znamenia peniaze sú pre nich dôležité, radi ich zhromažďujú ale aj míňajú. Býk vie byť lakomec ale aj prehnane štedrý zároven, hlavne voči členom svojej rodiny.
Ti aprílový sú taky vybusnejsi a rýchlo sa vedia naštvať, naopak ti májovi sú pokojnejsi a ti co sú až koncom mája vedia byť dosť roztrziti a nesustredeni asi vďaka vplyvu blizencov.
Myslím ze väčšina bykou sú skôr dominantnejsie povahy a radi dobivaju a "lovia" svoj objekt zaujmu takže pri spoznávaní je lepšie im dat pocit ze majú "navrch" veci pod kontrolou... Čiže ich radšej moc nenaháňať, iba trosku, lebo zas bykovi niekedy trvá kým sa rozhybe

zuju2
5. okt 2019

Aj ja mám tiež muža býka, ja som lev. Za mňa je býk tvrdohlavý,keď sa nahnevá tak mu dlho trvá,kým ho popusti hnev,aké zasa je veľmi pracovitý,rodinné založený. NATO,že sme také povahy ,tak sa nehadame a rozumieme si.

marsmykkok
5. okt 2019

@lujza123 si ma úplne vystihla charakteristikou, či už tá ťažkopádnosť, nerada niečo mením a vychádzam zo stereotypu, ale aj vzťah k peniazom, rada ich zhromaždujem, ale zároveň rada míňam a to si myslím že to máme býci ťažké, lebo niekto ulietava na zážitkoch, niekto na jedle, niekto na kozmetike, ale býk ulietava na všetkom, chce mať dobré jedlo, dobre zariadený byt, dobré oblečenie, kvalitnú kozmetiku, užiť si veľa zážitkov, mať najnovší mobil, stále obdarúvať najbližších atd a jednoducho to nejde ked nie je milionár a ešte popri tom aj niečo šetriť kedže aj to je pre býkov dôležité. nemám rada to škatulkovanie že lenivosť, býk má presne ako píšeš rád pohodlie, ale zase myslím že býci nepatria k tým čo budu doma bez peňazí alebo ich budú vyhadzovať z každej práce že riadne nerobia, býk si to rád zariadi tak že má veľa oddychu a voľného času, ale zároveň v práci maká na 100 percent a všetko robí ihned, nie ako niektoré znamenia čo nevedia nič dokončiť alebo robia len ked im horí termín.

lujza123
5. okt 2019

@mirabelia ináč ja som tiež blizenec a 9 rokov žijem s bykom. Ale takým barano bykom keďže je hneď 1 deň znamenia a ma dosť aj z barana, myslím ze ako typický blizenec by som si moc s klasickým bykom nerozumela, na mňa sú moc pomaly.
Niekde som čítala takú vystiznu charakteristiku vzťahu blíženca a býka, myslím ze aspoň u nás platí.
Býk je to zviera pokojne sa pasuce na lúke a vychutnávajúce si pekný deň no a blizenec je nepokojná mucha co mu lieta okolo hlavy, vyrušuje ho pri prežuvani a núti k pohybu

lujza123
5. okt 2019

@marsmykkok tak lenivosť ako u koho, neznamená ze kazdy býk je lenivec, v práci vedia až moc makať ale celkovo majú radi pohodlie a po tej práci si vedia dopriat poriadny oddych

fkata
5. okt 2019

Čo Ti poviem. Svokor je býk, manžel je býk, švagor a aj ja.
Svokor nemá typické črty býka, je spoločenský, tvrdohlavý iba mierne, ale nie panovačný.
Manžel, je flegmatik, panovačný, typický býk. Švagor je zase tvrdohlavý a nervák, náladový.

1984ivetka
5. okt 2019

@akecheta vystizne

domculik
5. okt 2019

@mirabelia Zaujimava tema :D. Ja si myslim, ze na tych horoskopoch nieco bude, aj ked podla mna je dolezity cely horoskop, cize nielen slnecne znamenie, ale postavenia vsetkych planet podla casu narodenia, vtedy to tvori celistvy obraz. Kazdopadne, vsimla som si ze ten byci element ma tendenciu mat ako jeden z mala prevazujucu hodnotu, kde sa len objavi :D.
ako uputat byka ? ako som povedala, zavisi, ako ma postavene tie ostatne elementy, ale co mam odpozorovane, byk muz ma rad, ked on ma ten pocit ze on dobyl zenu, ze on ju ocaril a ziskal, lebo ako tu uz kocky pisali, byci maju casto o sebe mienku, aki su oni geroyi 🙂 . byci maju radi dobre jedlo, pekne veci trvalej hodnoty, casto dobru hudbu a casto maju umelecke a dizajnerske nadanie. negativne stranky tu boli pekne popisane, ale velmi, velmi pozitivna stranka je casto, ze rodina je u nich na prvom mieste. malokedy maju tendenciu podvadzat ci menit partnerku, hoci je to mozno skor kvoli ich sklonu k pohodlnosti a nechuti k zmenam, ale to uz je druha vec :D.

domculik
5. okt 2019

@mirabelia kamaratka je blizenec a ma manzela byka a presne popisuje vo vztahu tieto nedostatky, ktore ty spominas. preto ma zaujima, co ta na nom ocaruje natolko, ze po nom tak velmi tuzis, ked uz na zaciatku vidis takuto tazku komunikaciu ? 🙂

domculik
5. okt 2019

A este sa smeju casto na strasnych ch.jovinach, ako teraz ten moj... 🙄😂😂😂

evuska135
5. okt 2019

@mirabelia ako ten nas zivot bol strasne akcny, vzdy si nieco zmyslel a vobec nerozmyslal len konal, obcas fajn lebo bola sranda obcas na nervy lebo nic nepremyslene 😃 bol aj pozorny a vedel vymysliet darceky ktore potesia 🙂 ten dar reci sa vzdy hodil lebo bol vo vztahu ten co vsetko vybavil, kde sme prisli kazdeho poznal a ked nepoznal tak spoznal 😁 on nesputany zivel a ja proste vsetko dopredu planovat, nic nenechat na nahodu a tam to vela krat skrypalo. Nase znamenia su tazke fakt ta kombinacia proste velakrat nejde do seba, ja som to tolko rokov hovorila ze to dame a teraz spatne ked sa pozriem tak to bola jedna velka katastrofa 😀

1984ivetka
6. okt 2019

@77daniela77 presne. 🤣😅

77daniela77
6. okt 2019

@domculik Aj ten moj,rehoce sa na uplne blbych vtipoch.....Neda sa mu nic vycitat,lebo nic neprizna a hned sa dokaze vytocit do zerava pre nic.Ak ma peniaze nema problem ich rozhadzat,rad je,do vsetkeho sype papriku a feferonky,je lenivy,v domacnosti nepomaha ale naslubuje ze zajtra to urobi,len niekedy je zajtra aj o mesiac,dva......

eliska13
6. okt 2019

@marsmykkok To s tým míňaním si trafila klinec po hlavičke👍

domculik
7. okt 2019

@77daniela77 😂😂😂