Máte skúsenosť so vzťahom býk + blíženec?

bejbina188
2. jún 2013

Ahoj kocky, ake mate skusenosti so vztahom medzi zenou bykom a muzom blizencom? Vsade pisu, ze je to najhorsie spojenie a mna by zaujimalo, ci je to zo zivota ozaj pravda.

soldi
2. jún 2013

@bejbina188 do vztahu zasahuje take mnozstvo faktorov, ze znamenie, v ktorom ste narodeni, je fakt to najmenej 😉

danjelca
2. jún 2013

býk / mám ich v okolí žien dosť/ potrebuje istotu zázemie pohodlie a blíženec / aspom sa o nich tak vraví/ sú takí viacej do "vetra"...tak to musíš ty vedieť aký je tvoj partner

sympa1
2. jún 2013

ja mam jednu skusenost..manzel je byk a moja sestra blizenec...tí dvaja neboli spolu raz zeby si neskocili do vlasov..pre nazory pre vsetko...ja medzi nimi ako trplitel 😖 ale kedze spolu nemusia zit tak rodinny vztah zvladaju v pohode 😀

janulik_81
2. jún 2013

Ja som byk a manzel je blizenec. Podla mna mame normalne manzelstvo. Samozrejme ze sa obcas pochytime,ale tak to asi kazdy. A vobec som ani nevedela,ze je to najhorsie spojenie 🙂

jaruska8
2. jún 2013

Párovanie v astrológii je chyba. Skutočný horoskop je ooooveľa zložitejší. 😉 Ono, tie základné črty znamenia môźeme mať, no nemusíme. A teda, ja by som to určite nebrala doslovne. Manželstvo a vzťah je láska a potom veľký kompromis. 😉 Zjednodušene povedané...

marlene
2. jún 2013

ja som byk a manzel je blizenec🙂 sme spolu uz skoro 15 rokov,tak asi to az take zle spojenie nebude. z mojich vztahov bolo najhorsie spojenie s kozorozcom a to je podla horoskopu vraj ten najidealnejsi partner 😀
ale suhlasim s danjeica ,moj muz potrebuje mat jeho " slobodu" ,sme uplne odlisne typy-ja napr. rada dlho spim,on rad skoro vstava,ja som dost aktivna,on je skor pohodak ,ja mam rada vaznu hudbu,divadlo,koncerty,on "tvrdu hudbu",horory . ja si musim hned vsetko vydiskutovat a rada rozpravam,on sa snazi problemy premlcat a niekedy neprehovori cely den ani slovo 😀 na zaciatku nasho vztahu nam nasi priatelia davali najviac take dva roky 😀 ale funguje nam to,ja sa ho nesnazim menit ,ani on mna. je to o tolerancii a urcitom nadhlade 🙂

svistinka
3. jún 2013

no a keď ti tu baby napíšu, že je to zlé spojenie tak ukončíš kvoli tomu vzťah? Ja by som sa riadila podľa vlastého rozumu a nie podĺa znamení 😉 😝 😉

maznacik007
3. jún 2013

ja som blizenec manzel kozorozec tiez zevraj nevhodne spojenie... 😀 😀 😀 podla mna je to aj o temperamente cloveka, vychove atd...

bublina83
3. jún 2013

My to mame opacne, ja som blizenec a manzel byk 🙂

ivanya
25. jún 2013

ja som byk, manzel blizenec a tahame uz 10. rok 😉 vobec si nemyslim, ze je to najhorsie spojenie, minimalne nase manzelstvo o tom rozhodne nesvedci.

blackstrap
25. jún 2013

Skus si dat datumy narodenia na www.astrotouch.com. Mne tam s manzelom vysli najvyssie percenta, ked som to porovnavala s byvalymi priatelmi. Ale netreba to brat prilis vazne 😎

kabokova2
27. okt 2013

ahojky , ja som býk a som s mužom už 23 rokov, vždy ma priťahovali blíženci a odporúčané znamenia vôbec, inak charakteristika býka sa na mňa hodí pramálo, takže, netreba veriť znameniam, je to skôr dané výchovou a inými vlyvmi, držím palce