Zrušme anonymné diskusie

amelia000
12. nov 2019

Zdravim Vas vsetkych, poslednou dobou sa tu velmi mnozia trolovia, uchylovia, anonymny zobraci a hlavne nezmyselne anonymne diskusie. Tymto ziadam @admin o radu ako to riesit. Kam mame pisat. Poprosim vlozit odkaz nech sa to dostane tam kam to treba.
Poprosim kazdeho komu sa to nepaci co sa tu teraz robi napiste na MK. Ked im napise jeden, nic sa nestane. Ja som som pisala.
Navrhovala by som, aby anonymne diskusie boli bud obmedzene alebo ich mohli vyuzivat iba registrovany clenovia kt. Tu su uz par mesiacov, pripadne az po schvaleni moderatorkou, ktora by to mala na starosti.

Toto je prebrate z ceskej stranky MK. Zapojme sa aj my.

amelia000
autor
12. nov 2019
stela01
12. nov 2019

Pripájam sa som Za zrušenie

sisa_s
12. nov 2019

ja som za to schvalovanie moderatorkou 🙂 niektore anonymne diskusie su fajn, ak tu ma zena kamosky, zname a nechce verejne preberat rodinne problemy, s manzelom, svokrou, okej 🙂 ale ak tu vypisuju anonymne, co varite, ake sexualne polohy skusate, tak to by moderatorka isto neschvalila 🙂 tak by to bolo aspon nejak regulovane 🙂

maria39
12. nov 2019

a ja sa pripajam za zrusenie anonymnych diskusiii

hivanik
12. nov 2019
nefertiti5843
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
modrykoniicek
12. nov 2019

Ja som za to aby anonymná diskusia bola schválená kompetentnou osobou.Nie každá tu chce pod svojim nickom písať všetko.

kataka10
12. nov 2019

@amelia000 tiez som za zrusenie anonymov, inac to tu skonci ako Zdravie forum - plne uchylov, samozvanych vtipalkov a spamu

mogaa
12. nov 2019

sory mne väčšina tých anonymných diskusií príde vymyslené príbehy a autorky sa predbiehajú ktorá bude mať viac príspevkov🙂veľa krát autorka zadá tému a viac ani nereaguje a ženy sa tam len dohadujú, prípadne sa začnú urážať medzi sebou lebo nedajbože má jedna iný názor ako druhá, žiaľ je to tak

deti95060810
12. nov 2019

asi bude ťažko vyberať ktorú diskusiu dať a ktorú nie...ktorú zverejniť a ktorú nie...podľa čoho, akého kľúča? Chápem ak má niekto sex. problém, to by som asi aj ja písala anonymne, ale čo variť? asi najlepšie bude keď sa anonym zruší...

hivanik
12. nov 2019

@modrykoniicek Ako ked tu niektora nechce riesit napr.neveru svojho muza lebo kazdy ju pozna ako vsetko super ma doma tak ok, taky bol predpokladam zamer. Ale ked denne desiatky nezmyselnych diskusii, ktore nemusia byt Anonymne tak to trochu vadi.

stanulienkat
12. nov 2019

Zrusit

777januska777
12. nov 2019

A nie je to jedno? Anonymná alebo neanonymma? Veď uchylak tu môže byť vždy a stačí, že si založí len nový nick. Ja nechápem čo vám to vadí.

evitka83
12. nov 2019

@777januska777 asi tak

sissy27
12. nov 2019

@amelia000 a v čom je problém? Veď každý si môže slobodne vybrať čo si prečíta alebo na čo zareaguje. Toto nie je platený job, že musíš a musíš... komu anonymné príspevky nevyhovujú, ten ich môže s čistým svedomím odignorovať.
A okrem toho vytvoriť si jednorazový nick aj opakovane a napísať nejakú blbosť nie je jadrová fyzika 🤷‍♀️ No a potom je tu špeciálna fajta takých, čo nemajú problém sa strápňovať kľudne aj pod svojím celým menom, priezviskom, s fotkou a dobre že nie aj adresou 👌😂

23121974
12. nov 2019

Založením Anonymu sa to tu zmenilo na fórum dementných,retardovaných a úchylných príspevkov..Bolo dosť aj predtým,ale teraz to dosahuje rekord 🙊

deti95060810
12. nov 2019

@777januska777 založiť nový nick nie je len tak jednoduché...pýtajú mobil...

evittam
12. nov 2019

@amelia000 No aby nezrušili teba, uz v nazve porusujes pravidlá 😁😉. Inak súhlasím so @sissy27
Mne minule zrušili prispevok lebo sa da vyjadrovať aj inak-to som len použila rovnaký výraz ako prispievatelka predomnou, ten nezrušili.😂😂😂

evittam
12. nov 2019

@deti95060810 Ja som nikomu neposkytovala ziadny mobil. Ani by som to nikde nespravila na podobných forach....

amelia000
autor
12. nov 2019

@evittam a cim porusujem pravidla? :-O

evittam
12. nov 2019

@amelia000 Precitaj si ich.

amelia000
autor
12. nov 2019

@evittam citala som, a nie raz ale ked vies tak napis.

moonlight1210
12. nov 2019

@777januska777 tiez nemozes pouzit tu istu mailovu adresu. ak sa niekto chce prihlasit 2x, 3x a viackrat, musi pouzit vzdy inu mailovu adresu.

evittam
12. nov 2019

@amelia000 Tak asi velmi zle

amelia000
autor
12. nov 2019

@evittam pozri ak vies, tak aky mas problem mi to nenapisat? Ci hrame sa tu na deti viem ale nepoviem? Lebo to je dost trapne :₩

evittam
12. nov 2019

@amelia000 Nie, len tak "do luftu" to pisem.
Používanie velkych pismen.😉

moonlight1210
12. nov 2019

@evittam lenze ty si tu uz dlhsie a najnovsie urcite chcu mobil. teraz som si len tak skusila, co vsetko treba pri registracii. jeden krok z registracie je aj zadanie kodu, ktory ti poslu na mobil.

evittam
12. nov 2019

@moonlight1210 No tak to by ma mohli .....

amelia000
autor
12. nov 2019

@evittam pokial vies tak moderatorky v pohode bedie menit alebo len trochu pozmenit nazov..cize ak budu mat taky problem ze som to napisala tak ako napisala tak si to zmenia. ;)

evittam
12. nov 2019

@amelia000 A? Pisem ze porusujes pravidla. To je vsetko. Mne je fuk ci ti to tu zmenia,zmazu alebo neviem co.