Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zvláštne zmeny na bazári a zmeny cien

lussy211
23. sep 2012

Vysvetlite mi prosím vás niekto, akým právom mi niekto má diktovať kedy si môžem meniť cenu na bazári kde mám vlastné veci??Niektoré pravdilá sú desne nelogické ..A to si ešte platím plusko!

soldi
23. sep 2012

@lussy211 a co sa stalo?

lussy211
autor
23. sep 2012

@soldi Chcela som si pomeniť resp. znížiť ceny a nedá sa mi to, že to môžem až o 5 dní...to akože teraz mám všetky inzeráty zadať znovu , nahrať fotky a tak meniť ceny??Len preto že niekto si zmyslel že je to tak ok?Dovolím si tvrdiť, nakoľko dodržujem pravidlá, tak aby som aspoň v tomto mala kruci nejakú slobodu.Veď toto nemá logiku

koralinka
23. sep 2012

@lussy211 napís adminovi, mna takto nasral na babybazare admin napísala som mu svoje dokonca aj odpísal :D

lussy211
autor
23. sep 2012

@koralinka No však preto som to tu dala ...aj mne pár krát odpísal.Raz ma dobre napálili keď nejakým záááááázrakom zmizlo moje negatívne hodnotenie na jednu kupujúcu.. 😠

sissy27
23. sep 2012

@lussy211 mne sa ceny dajú meniť (hore aj dole), aj na práve aktualizovaných inzerátoch 😕 ale zas nemám plusko, tak možno je v tom nejaká zrada...

lussy211
autor
23. sep 2012

@sissy27 Fakt???Tak ja nechápem:/ 😖

janulap
23. sep 2012

@lussy211 aj mne sa ceny daju menit,ci uz v aktualizovanych inzeratoch alebo aj v tych,co aktualizovat este nemozem.Tiez nemam plusko.Uvidis,ci napisu maminky,co maju predplatene plusko 😕

sissy27
23. sep 2012

@lussy211 ma napadlo, že treba tam znova zakliknúť "súhlasím s podmienkami bazáru" , nezabudla si na to? či tebe to doslova vypíše, že nemôžeš meniť cenu?

lussy211
autor
23. sep 2012

@sissy27 Ide o to že pred zhruba 2 ma dňami som dala inzerát ale prišlo mi to potom drahé a chcela som ubrať a vyhodilo mi hlášku že cenu môžem zmeniť o 5 dní... 🙄

sissy27
23. sep 2012

@lussy211 hmmm fakt čudné... mne to ide, aj pri inzeráte, ktorý som nahadzovala dnes, aj pri takom, ktorý som nahodila dávnejšie a dnes aktualiz

ivett1
24. sep 2012

@lussy211 ahoj, aj ja si mením ceny ako chcem...a tiež nemám plus... 😅

aduliak
24. sep 2012

aj ja si menim ceny ( znizujem 🙂 : ) 🙂 ) kedykolvek a mam Plusko...

majakuca
24. sep 2012

Ja plusko nemám a cenu môžem znížiť až o 6 dní od zadania inzerátu

lussy211
autor
24. sep 2012

@majakuca Tak to je čo za bordel už toto 🙄 Jedna môže druhá nie ...

indira
24. sep 2012

ja plusko nemam a tiez cenu mozem znizit az o 6 dni dost blbe ,,,

lucia20
15. okt 2012

@lussy211 ani ja nemozem menit cenu. dovcera som mohla a oddnes mi to nejde. neviem preco....

maryem
17. okt 2012

@lussy211 mne to niekedy tiez neslo, teraz nahodou ano.. Ale napadlo ma, ci to nahodou neplati len pre novozadane inzeraty?? Nie tie, co uz su aktualizovane.. Ale teda, ked uz si platis, tiez mi to pride zvlastne pravidlo..

simca06022011
22. okt 2012

Zistovali ste niekto ako to je s tym menenim u admina? 🙂 velmi ma to zaujima, hlavne ked som v bazariku nova a casto neviem co je realna cena a vecicky potrebujem predat :( Uz sa nemam kde doma ani hybat 🙂

unique
23. nov 2012

ja nemam plusko ale cena mi tiez nejde zmenit. Ale vcera som niektore ceny menila uplne v pohode a dnes mi to nejde...je to divne