Zvláštne zvuky v dome
Dobrý deň! Viem, že to možno ani neznie ako pravda, no myslím to úplne úprimne a vážne. Nedávno sme sa s manželkou nasťahovali do domu zo začiatku 20. alebo konca 19. storočia a odkedy tam bývame tak počujeme zvláštne zvuky, ako keď praská tá stará drevená podlaha, no keď sa otočíme, tak tam nič/nikto nie je. A to nie je všetko. Keď už je tma, tak sa mi veľmi často stáva, že kútikom oka postrehnem tmavú postavu niekde v rohu miestnosti. Minule sme sa obaja zobudili so škrabancami na nohách. Neviete o účinných metódach ako sa zbaviť duchov/zlej energie? Hocičo, obaja sme s manželkou silne nábožensky založený. Ďakujem
Ostrihajte so nechty na rukach obaja aby ste sa v noci neskriabali navzajom a pred spankom nepite aby ste nevideli tie priserky
@samuel4800 a historiu domu poznas? Kto ho vlastnil? Kto ho arizoval, znarodnil, konfiskoval, vyvlastnil...ja by som zacala tam...
len pre info každý dom, byť po svojom "pracuje" či už je to praskanie garníže, parkety,.... bývame v 50+ ročnom a už som si zvykla na hocičo..

No najlepsie ked vam to cim skor vysvati farar. A ano stava sa to bezne a nie len v stsrych domoch.