• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zvlhčovač vzduchu. Je to dobrá vec?

11. februára 2016 
Dobrý den maminky :slight_smile: ,

do naší Wiki knihovničky byl přidán nový článek http://www.modrykonik.cz/zvlhcovac-vzduchu/.
Budu moc ráda, pokud si najdete chviličku a podělíte se i s ostatními maminkami o své zkušenosti se zvlhčovači. Třeba zrovna také uvažují o koupi a hledají rady a reference.
Své rady, postřehy a tipy můžete psát přímo pod článek do okénka " Moje zkušenosti s ...".

Mockrát Vám děkuji a přeji krásný den :slight_smile: .
D.
@italy2 @prirodamaja @dabe @monapink @rainee @mami.sk @leeloo16 @merilin @katrinka8 @oliverko5 @lidiab ... a další :slight_smile: .
14. jan 2014 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zo zvlhčovačom mám len dobré skúsenosti.Kúpili sme tu na Modrom koníkovi zn.Topcom Huminid 1801 a sme spokojní.Ak potrebujem nielen prevlhčiť vzduch,ale aj prevoňať miestnosť-dávam pár kvapiek vonného oleja na kúsok gázy(kozm.tampon) a pricvaknem víčkom odkiaľ stúpa para-tým neznečistím,nezanesiem vnútro nádržky.Topcom je tichý,neruší ani počas spánku.
14. jan 2014 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ined77 ja mam boneco, uz neviem typ, stal cca 90 e a po 3 mesiacoch sa pokazil. Teraz sa mi vratil z reklamacie, tak uvidim.. no velmi som ho nevyuzivala. Zapla som ho na chvilu pred spanim, ale v noci to rusi, cize kebyze este raz, tak asi ho uz nekupim..
14. jan 2014 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merilin
@italy2 ..mockrát vám děkuji :slight_smile: ! Je však potřeba psát vlastní zkušenost přímo pod článek http://www.modrykonik.cz/zvlhcovac-vzduchu, bude stačit, když to překopírujete :wink: . Díky :dizzy_face:.
15. jan 2014 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mame zvlhcovac TOPCOM 1801 a stala sa mi taka neprijemna vec - chcela som vycistit zvlhcovac a dala som odnimatelny uzaver na nadrzku aj spolu s tym poklopom odkial vychadza para do horucej vody s kyselinou citronovou. Lenze oba a mi zdeformovali, takze som v podstate zvlhcovac odpisala. Chcem vas poprosit ak mate niektora doma tento zvlhcovac nefunkcny, nepotrebny, ci by ste mi tieto dva diely nepredali.
Vopred dakujem
9. feb 2014 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mocno stará téma,ale nečítala som všetko...K jednej odpovedi som sa ale nedostala...ak máte plastové okná a zapnutý zvlhčovač vzduchu každú noc...neplesniveju vám steny?!?
Vopred vďaka za odpovede...
1. okt 2015 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@italy2 chcem sa opytat ci ten zvlhcovat potrebuje alebo ma zabudovany filter a ci sa do neho dava priamo voda s vodovodu... dakujem
11. feb 2016 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok