Zvlhčovač vzduchu Mebby Baby Vap alebo Laica HI3012 Baby Line

pokemonkaa
8. feb 2017

Syn dostáva často laringitídu a máva suchý kašeľ. Chceme kúpiť zvlhčovač vzduchu, len sa nevieme rozhodnúť.

chiki18
8. feb 2017

Ahoj,mi máme zvlhčovač vzduchu pre syna (9mesiacov má/ od narodenia to používame a je to super vec,mi máme síce obyčajnú od Sencor,ale slúži a splna svoje účely.Pustím mu to každý večer ked ide spať,je tichý a vydrží 10hodin.Tieto značky nepoznam,ale ja odporučím kupit z vlastnej skúsenosti.

maykaaa1122
8. feb 2017

my ho pouzivame a je super

renatamasarova
8. feb 2017

My sme neterke na Vianoce kúpili BAYBY BBH 8010 a zatiaľ naň počúvame len samú chválu 🙂 Má peknučký dizajn takže sa do izbičky celkom hodí, vybrali sme ružový. Najlacnejšie vyšiel na stránke hej.sk a teraz po internete kolujú rôzne zľavy, ma sme využili stránku http://www.kuponyzdarma.sk/hej-sk, vtedy tam bol kupón -10% a na samotnom e.shope sa dalo odrátať ešte 5€, takže to zase až tak "nebolelo" 🙂

pokemonkaa
autor
12. feb 2017

@renatamasarova
chcem sa veľmi pekne poďakovať za radu. nakoniec sme sa rozhodli kupiť značku BAYBY, len nie ten typ, ktorý máte vy, ale s tým sloníkom. máme chlapcov a nechceli kvietok 🙂 zvlhčovač spĺňa to, čo sme požadovali, aj cenovo. ešte raz, vďaka.