Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

iwuskaaa
18. máj 2010

Janka, musíme vymyslieť niečo iné 😀 Lucka nám dá návrh, ona ich máva dobré 🙂 😀
Peti, no hanba ti velikááááááá....my už pomaly rodiť ideme s Jankou a ty sa to teraz dozvieš 😀 . Sme ti páky riadne ukradnuté, čo? 😅
Aj Zuzka mi hovorila, že keď sa oteplí, tak môžeme dať stretko aj u nich na dvore 🙂 . Ja súhlasím, dááávno som vás nevidela a chýbate mi už 🙂

jajus
18. máj 2010

Nooo aj by nam Ivka Zuzka pofotila bruška 😀 a kooonečne by sme sa videli už aj ostatne deturence musia byť veľké 😉
Peti bolo ti to treba, takýto sfuka 😀 poriadne nas zanedbávaš 😀

lucka23
18. máj 2010

len do nej baby. 😀 😀 😀 peti zachrania to uz len poriadne aliby. 😀 😀 😀

no kukala som na nete tak uz tento vikend ma byt krajsie tak som zvedavaaaa 😵

petullia
18. máj 2010

😀 no tak vam diky... ale aj tak som z vas stastna 😝 😀
nuz, ked ja v LV este stale nemam net 😖 a akosi nestiham nic... 😅 staci tak??? 😀 😀 😀

lucka23
18. máj 2010

peti a vy uz byvate v LV? to mi je za novinka. kedy ste sa prestahovali? 😨 jasne asi takto to staci 😀

petullia
18. máj 2010

ano byvame uz v LV, ale zatial len v podnajme a makame na nasom domci. stahovali sme sa hned ako dosiel Juli z misie.

lucka23
18. máj 2010

fiha a kedy sa budete stahovat do svojho?

petullia
18. máj 2010

no hned ako to bude mozne... co tak skoro nebude, ratame este minimalne rok na obyvanie a o dokonceni ani nesnivam radsej 😒 teraz cela stavba skoro rok stala, co bol Juli prec a teraz sa pokracuje. svokrik robil elektriku, zajtra idu aj s mojim tatim robit vodu, kanalizacia sa vykopala, este treba zapojit. stropy sa burali, idu sa znizovat... a roboty ako na kostole... ale aspon sa to hybe spravnym smerom 🙂
a ty sa mas ako Lucik... tak v kocke, bo som leniva citat tolko vela prispevkov spaatky 😅 makas v tej istej firme, co pred pol rokom? a ako pizzerka? vy uz byvate v novom domecku? Lukaskovi sa lubi v skolke?

zvalka
18. máj 2010

Ahojte 🙂 peta vitaj 😉
tak akurat dnes som rozmyslala,ci je v europe h&m a c&a.tak nie je? Skoda teda. Lebo sme akurat 5 dni v BA, a dnes som presne v tychto 2 shopoch nakupila pre tami vecicky na leto 😵 opalovacky hallo kitty,kratasky,tricka,satocky,leginky a rifliky. Ceny su fakt prijatelne.a este celenku s maslickou 😵. Som si hned povedala,ze v BB tam budem nakupovat,tak nist..☹ ale tak babke a dedkovi dam niekedy instrukcie, nech tam zbehnu kupit nieco a prinesu 😉

arimzv
19. máj 2010

bre ranko.
Lucka kukala som fotky na FB z oslavy, si Ta viem uplne realne predstavit ako budes chystat restiku na nejake oslavy, co sa Vam tam ludia nahlasia, pripadne aj na nejaky catering, toto je presne Tvoja parketa a tadial by si sa mala uberat, Zuzka Ti to pofoti a Janka ozdobi niecim rucne urobenym a bude to parada 🙂
prajem krasny den 🙂

lucka23
19. máj 2010

dobre ranko. ja uz mam hodinu vo fitku za sebou. 😀
mirka si zlataaaa dakujem krasne. ano toto ma strasne bavi skoda ze to nema nic docinenia s mojou skolou. vies clovek ma vzdy pocit ze by mal robit to co vystudoval 😅 😀 a so zuzkou pocitam, len o tom este neie 😀 😀 😀 bude nam treba nafotit komplet jedalny listok tak tajne dufam ze sa na to zuzka da 😅 😀

peti u nas nic nove pizzerka stale nesprevadzkovana a uz mam pocit ze to staviame celu vecnost. 😔 lukaskovi sa v skolke paci len byva dost casto chorý. momentalne som uz nezamestnana od februara a firma mi dlzi zhruba 100 tis tak som z toho dost na nic. pocit ze by som tie peniaze uz neuvidela ma dohana k sialenstvu. 😠 🙄 drzim vam palceky nech ste cim skor vo svojom novom domceku. 🙂

arimzv
19. máj 2010

tak to Ti dlzia dost penazi a aj ako zamestanci proti zamestnavatelovi nieco riesite? firma je v konkurze?
hlavne je, aby Ta praca naplnala a bola si v nej spokojna, ze je mimo oboru je uplne bezpredmetne.
malo ludi v dnesnej dobe robi v obore

lucka23
19. máj 2010

no mirka nie nerobime nic. problem je v tom ze nas zamestnavala personalna agentura ktoru zalozili a ta nic nevlastni. a ti blbci keby ju aspon do konkurzu dali tak nejakých 2000 € mozeme dostat z garancneho fondu. ale ani v tom sa asi nic nedeje. ☹ zacinam byt presvedcena ze tie prachy uz nikdy neuvidim ☹

arimzv
19. máj 2010

svine
mali to chlapci viditelne dobre premyslene. ☹

lucka23
19. máj 2010

no evidentne mali. 😠 aj ked ja krava som ich este obhajovala ked sme prechadzali pod tu personalnu agenturu ze urcite v tom nie je zly umysel. a hla ako som dopadla 😔

iwuskaaa
19. máj 2010

Peti, je ti odpustené 😉 . Verím, že máš teraz toho dosť, tak už ťa nejdeme ďalej burcovať 😀 . Držím palce, nech prerábka domčeka ide presne podľa vašich predstáv, aj keď roboty je tam určite ešte dosť. Ale zmáknete to 😉

Mirka, dávno si sa tu neukázala. Ako sa máte a ako bolo na svadbe? 😉

Lucka, to ti až toľko dlhujú? 😠 A je aspoň tá nádej, že by ti ich mali vyplatiť?
Ty sa nezdáš, ráno o deviatej a ty máš už po cvičení, super, šikuľka si 😉 .

A zase prší 😠 😠 😠 ...
Ja som uložila malého spinkať a náš zlatý sused začal vŕtať, ani nie vŕtať, ale zbíjačkou asi robiť 😠 😠 😠 . IDIOT...a malý iba v postielke vrčí vrrr, vrrr 😀

jajus
19. máj 2010

ahojte, Peti tak nech ste čo najskôr nasťahovaní v domčeku, viem presne čo to obnaša, ale počkaj ked budete vyberať obklady, podlahy, zariadenie, nato som sa ja hrooooozne tešila. 😵

Lucka 😕 no to by som asi majiteľov zahlušila,keby mi ešte ktomu v tejto dobe dlhovali tooooľko penazí.

Ivka no super, poteší. Ja som nevydržala a lahla som si o pol jednej k malemu 😀 ja neviem ja by som len spala a spala 😀

arimzv
19. máj 2010

Janka si nadrabas, ked druhe babo dojde 😀
Iwka na svadbe bolo super, aj som svedkovala 🙂
a teraz idem s natalkou na vikend k tejto kamoske do blavy, tak sa vytesujem 🙂

strapanik
19. máj 2010

ahojte, dnes sme boli na 3D sone ... a je to baba! Poriadne sme sa aj s muzickom vytesili. Mala oddychovala v relaxacnej polohe - nozicky takmer pred tvarickou. 😀 😀 😀 Aj sme do nej stuchali, aby zmenila polohu, tak si dala pred tvaricku aj rucicku. 😀 Ale aj tak mame zopar peknych fotiek. Teraz nas caka narocna uloha - vymysliet dievcenske meno. Presli sme si cely kalendar a na ziadnom sme sa nezhodli.

Lucka, to ti dlzia poriadnu sumu. Mojmu manzelovi dlzi firma, pre ktoru robil, takmer 50 tis. korun a uz ich zrejme neuvidime. Bola to rakuska firmy vlastnena Americanmi a uz sa to taha 1,5 roka. A teraz by nam tie peniaze bodli. A som si ista, ze aj vam, kedze som vyrozumela, ze idete otvarat pizerku. Mozem sa spytat, ze kde?

jajus
19. máj 2010

jeeej strapanik tak gratulujem k babe 😉 je to užastný pocit vidieť to malinke čo robí v brušku 😵 😵

zunka
autor
19. máj 2010

no vy ste toho popísali!
aj nejaké foto-kšefty sa mi tu rysujú :D
To stretko môže byť u nás, len nech je teplo a konečne odpraceme drevo z dvora. Ale Lucka občerstvenie zaobstaráš ty, lebo ja sa na Teba nehrabem 🙂
Tak strapanik bude mať babu - konečne po dlhom čase nejaká baba.

lucka23
20. máj 2010

strapanik velka gratulacia k babulkeeeee 😵 😵 😵 😵 super. ano staviame pizzerku v stozku, vlasten uz postavena je len to dokoncit. 😀 taky detail. 😅 😀 na tie prachy ani nemyslim lebo mam hned pokazeny den. 😢 veru etraz by sa zisli ako sol lebo sme obaja s muzom bez prijmu a treba splacat uvery tak zijeme na dlh. 😢

zuzka s obcerstvenim nie je problem. 😀 uz len to pocasie nech nam praje. 🙂

arimzv
20. máj 2010

strapanik gratulujem k dievcatku, snad casom z nasej dievcatkovskej mensiny urobime vacsinu 🙂

strapanik
20. máj 2010

dakujem krasne 😀 😀 😀 Vcera som hned kupila ruzove dupacky. 😀

lucka23
20. máj 2010

mirka dufam ze aj ja casom prispejem svojou troskou do vasej mensiny. 😅 😀 aj ked som nejak vnutorne presvedcena ze aj druhy bude chlop. 😀

arimzv
20. máj 2010

Lucka len muzikovi treba dohovorit, nech urobi, co treba urobit 🙂 a pre svoju manzelku prve a posledne a splnit vsetky jej zelania 🙂

zvalka
20. máj 2010

Jeej dievcatko 😵 blahozelam! Tak tamarka bude mat kamaratku. A kde byvate strapanik.? V detve? Koho mas lekara?

iwuskaaa
20. máj 2010

Strapanik, gratulujem k dievčatku 😉 🙂 😵 ...verím, že vyberiete to najvhodnejšie meno, aké sa jej hodí a bude spokojný aj manžel aj ty 😉 . A kto robil 3D?
Mňa to čaká už o pár dní a neskutočne sa teším 😵 .
Zunka, veru kšefty, len sa priprav 😀
Ja som sa dnes tešila zo slniečka, ale už zašlo, tak smola 😠 . Už aby bolo krásne teplúčko a môžeme sa stretnúť 🙂 . Teším sa na Vás 😉

strapanik
20. máj 2010

Iwka, neviem presne, kto mi ho robil, bola to lekarka - velmi prijemna a sympaticka, kratke svetlohnede vlasy, okuliare. Nebola to nahodou dr. Kamodyova (ci ako), co ste ju tu spominali na predoslych strankach? A inac nehovor Spodniakovi, ze ides na 3D. Ja som sa preriekla a hned som prednasku, co ma k tomu viedlo a naco mi to je, atd. 😝
A vrim ti, ze sa tesis, my sme boli obaja vyskereny ako leco. 😀 😀 😀 Dufam, ze sa vam drobec pekne ukaze.

Zunka, ty fotis?

iwuskaaa
20. máj 2010

Strapanik, tak to bude Dr. Kamoďová, ona je veľmi príjemná a dobrá odborníčka aj, mňa prepúšťala z pôrodnice, keď sa narodil Dávidko. Takisto som bola pri nej na sono a bola veľmi precízna.
Ja chodím k Dr. Davidovi, ale tiež nebudem spomínať. To som sa chcela spýtať, netreba výmenný lístok na 3D, však?
A ako dlho to trvalo? Juuuj 😵 😵 😵 ...