Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

jajus
20. máj 2010

ahojte, Ivka nie nepotrebuješ výmenný lístk pretože si to hradiš kompletne ty. 😉 MY si stále dookola pozerám fotky maleho a vytešujeme sa už pomaly nakupujeme s Tobiaskom 😀 no musi všetko odsuhlasiť aj on 😀
Dnes som volala za krv mam malo železa, to iste bolo aj pri Tobiaskovi a aj on ma ALP vysoke tak vigantol musime brať dalej ☹ ale ani sa nečudujem mame 100cm, hrozne rýchlo narástol ved nosime veci č.104 😅
Strapanik a už ste vybrali kočík? Ja

iwuskaaa
20. máj 2010

Janka, ďakujem 😉
Ináč, ja to isté. Od dnes beriem železo, to isté pri Dávidkovi som mala 😒 . Ale únavu necítim, ani nič, cítim sa super...
Ja som včera merala Dávidka a meria 93 cm...tiež neviem po kom to bude 😀

arimzv
20. máj 2010

natalka meria 88 cm 😀

jajus
20. máj 2010

mirka 😀 no to si už nepametám kedy mal Tobinko 88cm 😀 , no Natka bude menšia vzrastom ale možno ju ešte vytiahne.

arimzv
20. máj 2010

ked je taka dobrucka (tuk tuk), že ju ani za usi do vysky tahat nemozem 😀
ved to aj ludia riesia, ked sa rozkeca niekde, ze ju od zeme nevidiet, vyzera o jeden a polroka mladsia a sikovna je na 4 rocnu
🙂
jedina vyhoda je, ze ma 10,5 kg 😀 to by si asi brala, vsak? 🙂

zunka
autor
20. máj 2010

Lucka, aj ja by som brala babu, ale tiež si myslím, že to bude asi chlap. A možno je už na ceste, ale pssst!
Lucka a na to stretko si Ťa objednávam od rána, aby si to tu stihla popripravovať - tie mašinky a pomazánky a teké tvoje špecialitky. Suroviny zaobstarám, aj o pitný režim bude postarané.
Strapanik, no ano fotim. Momentálne som na MD, ale potom by som sa tým chcela živiť. Na FB mám albumy s mojimi fotkami.

strapanik
20. máj 2010

Ak je na ceste, tak gratulujem. 😉 A pod akym menom si ta najdem na FB?

Iwka, venovala sa nam asi 30 min. Jedine, co ma sklamalo, ze na CD mame zaznam v trvani len 1 min. 😖

Jajus, kocik sme este stale definitivne nevybrali. Uz mam z toho v hlave misung. Momentalne sa nam najviac pozdava Maxi Cosa Mura 4. Mate nan nejake referencie? Citala som diskusiu tu na MK, niektore baby si ho chvalia, niektore somru. A este sa mi nepacia farebne varianty, ale nad tym moj mangel len mavol rukou.

jajus
20. máj 2010

Zuzka tak držim palce aby fazuľka bala na ceste 😵 No Zuzka snami môžeš rátať, ja sa chcem fotiť s bruškom a potom aj s drobcami 😀 😵
Strapanik krásny kočík, referencie neviem podať žiadne. Zdá sa že aj priestranný, ale najlepšie je vidieť ho naživo a odskušať aj polohovanie chrbátika.... my sa chystáme do babylandu do BB. My zase neviem zohnať našu vaničku, teda farebnu variantu vaničky na jane farba marine 😠

iwuskaaa
20. máj 2010

Zuzka, tak aj je už na ceste, tak gratulujem aj ja, teším sa s tebou 😉 😵 . Práve dnes som na teba myslela, ani neviem, čo ma to napadlo 😀 , ale v tej súvislosti, že ak budeš tehotná, bude to dievčatko, tak si to dobre pamätaj 😉 🙂 .
No ja by som tiež brala dievčatko, ale človek si niekedy nevyberá 😀 . Ale určite sa budeme tešiť aj z chlapčeka a viac menej som tak aj nastavená - už 🙂 .
Strapanik, nepočula som nič na vybratý kočík, neporadím ti v tomto. To naozaj iba 1 min.? 😕

jajus
20. máj 2010

luckaaaaa supeeeer mail, no takto dobre sme sa s mužikom nezasmiali ani nepamätám, až ma bolelo brucho 😀 😵 daaaakujeeeeeeeeeeem

zvalka
20. máj 2010

zuzka, tak ak je drobcek na svete, tak zo srdca blahozelam 😵 😵 😵
tak cyklovylety spolocne presuvame teda na buduci rok? 😉
a aj my sa chceme pofotit, ked sa nauci tamarka sedkat a bude leto vonku 🙂
park aktualnych foto 🙂

zvalka
20. máj 2010

jeeeejda, trikrat mi nepridalo prispevok a nakoniec som ho dokomolila 😅 😠 😀 😎
malo tam byt ak je drobcek na CESTE, nie na svete 😅 😎

zunka
autor
20. máj 2010

baby, veď som napísala psssst! 😉

iwuskaaa
20. máj 2010

Zuzka, to vieš, že ak sem niečo uverejníš, tak to bude psssst 😀 😀 😀 ...
Mirka, malá je krásna, okaňa 😵

annie13
21. máj 2010

ahojte babenky prepacte ze vstupujem ale info na zajtrajsiu akciu ak sa nudite doma tak ako ja

RODICOVSKE PEXESO BB areal muzea SNP
bude tam malovanie na tvar, rekord v pustani balonov, korunovacia miss tehulka, minidiskoteka, nafukovacie bludisko, smyklavka, krava na dojenie, bunngee running,nafukovacia zvieracia farma, ihrisko, sanitka pre deti, maskot na fotenie
a Smatanova, Strike, Čobejova, Horváthova, Kadlec, všetci z Partičky...
vstup zdarma
od 9tej do 18tej
iwuskaaa cakate babo? gratulujem, my uz mame 2 mesacnu slecnu predtym pri Davidkovi sme boli spolu v porodnici teda ja ked som rodila vy ste odchadzali domov 😉

lucka23
21. máj 2010

ahojte. zuzka potisku sa tesim z teba. 🙂

annie my tam mame zajtra namierene. dufam ze pocasie vyjde.

inak mam smutnu spravu. vcera vecer nam zomrela starka. 😔 😢 bol to strasny sok lebo jej v podstate nic nebolo. 😢

annie13
21. máj 2010

Lucka to mi je luto
uprimnu sustrast aj Martinke a Katke

arimzv
21. máj 2010

Lucka uprimnu sustrast

lucka23
21. máj 2010

dakujem baby. 😔

jajus
21. máj 2010

Lucka uprimnu sustrasť 😔

lucka23
21. máj 2010

janka dakujem. baby co myslite mam na pohreb brat aj lukaska? popravde ho ani moc nemam kde nechat kedze cela rodina budeme tam.

jajus
21. máj 2010

Lucka ja by som Tobinka nebrala nehaj ho u svokrovcov. Dnes sme ho boli pozrieť v škôlke akurat papal, tak nevnímal ani Tobinka 😀 dali aj Tobinovi špagety nech sa naje s Lukáškom ale zrejme sa bal že tam ostane aj spať tak, že on bude papať doma. 🙂

lucka23
21. máj 2010

janka ale aj svokrovci idu na pohreb. do stredy mam este cas uvidim ako sa situacia vyvrbi. joj tak moje zlatko papalo spagety? sranda ze v skolke zje vsetko doma mi nad nimi ohrna nos.

zvalka
21. máj 2010

lucka uprimnu sustrast ☹

lucka23
21. máj 2010

mirka vdaka

zunka
autor
22. máj 2010

Lucka, tak to je mi ľúto, že máte takéto trápenie. A malý nebude v škôlke vtedy? alebo je pohreb neskôr poobede?

lucka23
22. máj 2010

zuzi dakujem. pohreb je o 13-tej. ale vo zvolene a lukas chodi do skolky do dt. takze by som nestihla ist na pohreb potom kar a este nasledne vyzdvihnúť lukaska. ale spravime to tak ze lukas pojde s nami a majo s nim ostane niekde vonka. dnu nepojdu. a kedze starka pojde na kremaciu takze vlastne po obrade je koniec a pojde sa uz len na kar. a tam pojde aj lukasko.

iwuskaaa
22. máj 2010

Lucka, je mi to ľúto, úprimnú sústrasť!

lucka23
25. máj 2010

dakujem ivka