Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

zunka
autor
1. máj 2009

Iwka, videla som tie tvoje fotos. Veď to je už chlap na behanie. Nechce sa mu ešte na nohy? Či to ešte nie, v koľkých meisacoch to asi tak zvyknú deti? Kde máte chatu?
Jój to bude matematika. Keď tie koralky su jedny 10ks 20,-Sk, iné za 10g 20,-Sk. Ale ozvalo sa mi už viacero báb, tak si na to asi nájdem čas.

zvalka
1. máj 2009

Jeej Zunka 😵 dakujeme. Tak super,ak vsetko dobre dopadne,tak potom prideme odfotit zajacika aj anjelika 😉
v septembri ideme na svadbu,a podla siat budem mozno potrebovat nejaku bizu - nausnice. Robis aj nausnice? By som si urobila objednavku 😉

iwuskaaa
1. máj 2009

Zunka, každé dieťa je iné a mám pocit, že náš malý patrí medzi tie lenivejšie detičky 😀 ...Keď bol menší, nohy viac používal ako teraz. Aj Dr. nám vtedy povedala, že bude skôr behať ako sedieť 😀 , no teraz sa mu veľmi nechce. Ale nenútim ho do ničoho, príde vhodný čas 🙂 . Chatu máme na Píle.

Tak to by si mala zúročiť tú Tvoju prácu 😉 . Vidíš záujem je, tak môžeš tvoriť a tvoriť 😵

zvalka
2. máj 2009

Dobre ranko 🙂
zunka,ty si normalne vytvor stranku a e-shop 😉 vianocne ozdoby,velkonocne, bižu... 😵

zunka
autor
2. máj 2009

Iwka, náš malý tiež stále bicykluje nohami a Dr. nám tiež povedala, že bude skoro behať, tak uvidíme. Možno sa zmení na leňochoda, aspoň by som si trochu vydýchla 🙂 . Teraz je to až neuveriteľné, že ho tie nožule nebolia, lebo stále s nimi kope. A také má tučné, všetky ponožky sa mu zarezávajú 🙂
Mirka, zatiaľ som nerobil nič iné iba tieto dva náramky. Keby bolo viac času. A vytvorenie web stránky by problém nebol, ale to by som musela mať živnosť, však? Či ako to je?

zvalka
2. máj 2009

Kamaratka robi nausnice a pod. A ona objednava z koralky.sk. Tak na zaciatok si urob web stranku so svojimi vytvormi,zabudla som ze aj torty si tam daj 😉 no neviem.tak na zaciatok by si mala vela znamych odberatelov aj bez zivnosti 😉 a ak by bol velky zaujem,tak si das zivnost. 🙂

arimzv
2. máj 2009

ahojte.
Mirka ja to Zuzke uz davno pisala, aby na svojom talente zacala aj zarabat 🙂
Zuzka dakujem krasne za fotocky, idem si ich prehadzovat, super ze sa nasli aj take kde sa rehoce 🙂 mna si z nich mala vyretusovat 🙂

arimzv
2. máj 2009

jej, pridala si aj foto Zunkoska 🙂
krasny 🙂

zvalka
2. máj 2009

no veru, Zunka, pekne sa nad tym zamysli, a vytvor si stranku 😉 a budes vidiet, aky bude zaujem 🙂

tak som si akurat pozrela fotky, aj maleho Simonka aj Natalky 😵 😵 😵
krasne deticky obidve 🙂 Natalka je velka slecna, ale klobuk dole, ake ste super fotky spravili s 2 rocnym dievcatkom...ze sa vam ich tolko podarilo..deti su asi uz dost neposedne v tomto veku 🙂

tak uz som na ne zvedava aj nazivo 🙂 konecne sa to snad uz tentokrat podari 😀

Mirkaaaaa ake retusovaniee??? 😕 zlate ste tam obe - krasne fotky s maminkou 😉

Zunka, akym fotakom Ty fotis?

zunka
autor
2. máj 2009

Mirka,len mi nie je jasné, ak by ma niekdo bonzol daňovákom, alebo takému niekomu, že si len tak privyrábam. Či v malom sa to môže 😕
Foťák máme Canon EOS 40D a k tomu rôzne objektívy 😉

No natákla bola riadna herečka, len pózovať chcela všade inde, len nie tam kde sme chceli my. No nakoniec z toho niečo vyšlo.

kodada
2. máj 2009

Zuzi, a mna by si potom pofotila s bruskom? niekedy v lete

zunka
autor
2. máj 2009

Dadi, ok. Ale pôrod nie 😀

lucka23
2. máj 2009

ahojte. tak mi mame po oslave. som znicena ako kon ale stastna lebo lukasko bol spokojný a velmi sa tesil z kazdeho darceka. 😵 mali sma namakanu tortu a teda nelutojem ani jeden cent co som za nu dala. klobuk dole pred tou pani co to robila. skusim aj foto stiahnut snad sa na to este zmozem. 😅

iwuskaaa
2. máj 2009

Lucka, určite sem daj nejaké fotky, teším sa 😉 ...

lucka23
3. máj 2009

Dobre ranko. Fotky som pridala ale na FB. 🙂

zvalka
3. máj 2009

Lucka a das aj link? Alebo si tan fb pridam k priatelom a najdem 😉

lucka23
3. máj 2009

mirka uz som si ta nasla 😉

zunka
autor
4. máj 2009

Lucka, tú tortu si mala od Dankytrnky? To tú vlačikovskú?

lucka23
4. máj 2009

ano zuzka od nej. ta baba je naskutocna co dokaze.

zvalka
4. máj 2009

A odkial je ta kocka? A cena? Lebo som fakt zirala 😀

lucka23
4. máj 2009

je z krneho a vysla ma 56 Eur. 🙂 dost ale ta torta bola obrovskaaaa.

lucka23
4. máj 2009

inak zuzi aj ta tvoja kremeska mala uzasný uspech. zjedol sa celý plech a to som planovala kazdemu aj domov po kusku zabalit. nabuduce viem ze musim spravit aspon 2 😅 a dik za radu ohladom tej slahacky. inu uz kupovat ani nebudem. 🙂

zvalka
4. máj 2009

Zunka,posles aj mne ten recept? 😀 vidim,ze ma teda uspech 😉
luci,tak vidiet to aj na tych fotkach,aka bola obrovska 😉

lucka23
4. máj 2009

myslite ze ju mozem zmrazit? by som vam z nej nechala na sobotu. 😀 😀 😀

lucka23
4. máj 2009

mirla preposlala som ti ten recept. ak by zunka nestihala 😀

kodada
4. máj 2009

lucka aj ja si chcem pozriet fotocky 😉
a este nieco, posli mi prosim do IP cestu ako najdeme kde byvate 😀

zvalka
4. máj 2009

Lucka urcite mozes zmrazit 😝 tesime sa 😀

arimzv
4. máj 2009

Ahojte
Dadi ja viem, kde Lucka byva
Luci ta torta je naozaj uzasna 🙂 sup sup s nou do mraznicky 🙂

jajus
4. máj 2009

ahojte tak som konečne tu Lucka takto dodatočne gratulujem lukáškovi k narodeninám a prajeme mu všetko len to naaaaaaaaaaaaaaj lepšie v živote, vela zdravia, beztarostný život a vela lásky ....

iwuskaaa
4. máj 2009

Ahojte 😉 ,
Lucka ja som si myslela, že torta vyšla na viac. Celkom fajn cena na takú krásnu tortu 🙂 .
Janka, včera malému vychádzka k Vám prospela. Vieš dokedy ráno spal? Do 9.15 😵 Nepridáš nejaké fotky na MK, ak budeš mať čas? Mňa štve, že sme nezobrali foťák 😠 ...hlavne, tie fotky, kde sú drobci, teda iba tie 😀