Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

jajus
4. máj 2009

Ivka tak to super potiahol 😉 asi budete musieť chodiť častejšie. Večer pridám. 😉

kodada
4. máj 2009

Mirii, budes nasa navigatorka 😉

arimzv
4. máj 2009

Dadi, na mne se muzes spolehnout 🙂

jajus
4. máj 2009

Ivka fotky mam na facebooku

iwuskaaa
4. máj 2009

Janka oki 😀

zvalka
5. máj 2009

Tak teda 😀 ja som mala problem zistit,ktory je Davidko a ktory Tobinko 🙂 obaja pasikavi, este sa mi zda,ze sa aj podobaju kusok 😉 no zlati su 😵

lucka23
5. máj 2009

mirka presne si mi to zobrala z ust. aj mne sa tobinko a davidko podobaju. 😀 janka a ivka nechcete sa nam k niecomu priznat? 😀 😀 😀 😨

lucka23
5. máj 2009

zuzka alebo janka vy mate skusenosti s takýmto niecim? myslite ze sa da vyrobit taketo nieco? http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageI...

a ako by som to dosiahla? 😅 😀

kodada
5. máj 2009

da sa to lucka, pamatas sa na vianocne gule nasich sikuliek? je to na rovnakom principe, len si treba zohnat srdieckove baloniky 😉

lucka23
5. máj 2009

no ale ci sa da aj srdiecko tak pekne omotavat ako gulatý balon. si to nejak neviem predstavit 😅

iwuskaaa
5. máj 2009

No tedaaaaa babyyyy, na čo Vy ešte neprídete???? 😀 😀 😀 😀 ...no teraz ste ma fakt dostali 😀 ...Janka? Necháš ma v tom samu? 😝 😅

Lucka, je to super a myslím, že sa to dá urobiť, ale v tomto Ti viac poradí Janka, prípadne Zunka 😉 ...no ak sa ideš aj Ty dať na také práce, začnem nad tým uvažovať aj ja, lebo sa budem cítiť negramotná 😀 ...keď vidím, aké ste tu šikovné 😵

jajus
5. máj 2009

ahojte Ivka no fakt su ako bratia 😀 no neviem ideme sa priznať 😀 ?
Lucka dalo by sa to určite ak zoženieš srdiečkový balonik nieje problem, nemusiš kupovať ani to vodne sklo ja ho máááááááám kopec. možno aj na taky gulatý balon by sa to dalo urobiť ale neviem či by to srdiečko bolo až take pekne. Ja som mala taky hrozný balon, tak aby mal pekný gulatý tvar tak som si ho lepiacou paskou prispôsobila a potom som omotávala. Ale srdiečko je zložitejšie zožen srdiečkový balon to bude najlepšie 😉

lucka23
5. máj 2009

no baby tak sup sup s pravdou von. kto je ich otec? stanci ci michal??? haaa? 😀 😀 😀

janka no skusim kupit ten balon a uvidim co z toho vznikne 🙂

iwuskaaa
5. máj 2009

Janka, aj Ty si to myslíš? Idem si ja tie fotky pozrieť ešte raz 😀
Lucka, v sobotu budeš mať príležitosť sa ich na to opýtať 😀

lucka23
5. máj 2009

oki ivka. 😀 😀 😀

iwuskaaa
5. máj 2009

Janka, ale oni sa fakt podobajú 😀 😀 😀

jajus
5. máj 2009

Ivka ved hovorím len že tobinko je vačší 😀 ale inak akoby ich jedna mater mala 😀 😀 😀 😀

lucka23
5. máj 2009

ja by som ho tipovala skor na jedneho otca. ale mozno sa mylim 😀 😀 😀

zvalka
5. máj 2009

😀 😀 😀
oni su ako jeden! Len vo vacsom a v mensom vydani 🙂

jajus
5. máj 2009

dobra sranda ale naživo niesu až tak podobní porovnáte v sobotu 😀

zvalka
5. máj 2009

Hej.ale na tych fotkach takmer rovnako obleceni uplne 😀 aj tie biele ciapky 🙂

kodada
5. máj 2009

da lucka, podla mna este lepsie sa bude obmotavat srdiecko ako gulu, aspon sa ti to nebude zasuchavat ...

skoda ze neviem o kaych fotkach hovorite 😒

zvalka
5. máj 2009

Dadi, jajus pridala na fb fotky,ako bola u nich ivka s davidkom. A su tam davidko a tobinko a vyzeraju rovnako.aj pasikave tricka,dokonca aj ksichtiky 🙂

iwuskaaa
5. máj 2009

Dadi, zaregistruj sa na FB aj Ty 😉 , budeš vidieť aj fotky a budeš v obraze 🙂 ...Už sme tam asi všetky, myslím, že Zunka chýba...

V sobotu sa chlapi ohodnotia naživo 😀

zunka
autor
5. máj 2009

Iwka, ja som to minule skúšala a aj tak mi to nejde. Nespraví to niekto za mňa? 😔

zvalka
5. máj 2009

Zunka,musi to ist.len mejlovu adresu tam daj a heslo si vymysli.poskusaj 😉

kodada
5. máj 2009

ja som tam zaregistrovana uz davno 😉

iwuskaaa
5. máj 2009

Dadi a ako sa voláš?????
Zunka vyskúšaj...určite to pôjde 😉 ... ja som sa tiež bála toho a vidíš, som tam...Ako píše Mirka, podľa mailu 😉

zunka
autor
6. máj 2009

No, ok som tam. A ako si nájdem vaše foky?

zvalka
6. máj 2009

No musime sa tam spriatelit.vyhladaj nejaku z nas,pridaj medzi priatelov a u tej najdes aj zvysne.idem ta tam najst 😉