Zvyky pri nakupovaní

zuzandela
10. jan 2023

pekny vecer prajem maniacky 😎
mam taku otazku na zvyky,ktore mate pri nakupovani 🛍️🙂 co zvyknete pred a po 🛍️ robit? alebo aj pocas ako prestavka? 😂 vas ritual co vam sprijemnuje nakupovanie? idete na istotu,alebo je to podla vasho checklistu co ste si napisali,pripadne obzerate na nete,alebo idete na nahodu,co objavite vo vyklade?
mavate vlastnu nakupnu tasku,alebo kupujete v butikoch?chodite lovit sami alebo v spolocnosti niekoho? kamoska/frajer/muz ?
🙏🏼🙂

ninusa221
10. jan 2023

Niesom ešte mamička ale nakupujem väčšinou z netu veci. Keď ideme na nákupy tak väčšinou som buď s kamarátkami alebo s maminou rituál je vždy si ísť sadnúť na kávičku poprípade ak sme hladné najesť sa😅

nika_val
10. jan 2023

@zuzandela vždy ideme hneď rovno do obchodov (chodievam nakupovať v 99% pripadoch s partnerom) .. obchody vyberáme najskôr naše stálice a potom keď tak nejaké nové..
Niekedy mám vyhliadnuté veci čo chcem ale len tak všeobecne napr. chcem novy kabat ale nemam vybraty presne ktory to už obzerám priamo v obcbodoch .. a nikedy ideme proste iba tak popozerať či nám niečo nepadne do oka 🙂
A vždy nakupy zakončujeme jedlom nejakým .. potom už vačsinou nakupy nepokračujú a ideme domov 😀

zuzanka.zuzu
10. jan 2023

@ninusa221 napísala maniačky a nie mamičky 😉
@zuzandela ty asi nemáš deti, aspoň nie to moje 😀 rituál? nestratiť dieťa

zuzandela
autor
10. jan 2023

@zuzanka.zuzu nemam nie 😅 ale aj tak dakujem za vtipnu odpoved 😅

ninusa221
11. jan 2023

@zuzanka.zuzu ježiš ja som si vôbec nevšimla 🤣🤣🤣

danica2711
11. jan 2023

@zuzandela rituál pri nakupovaní?! Kriste Bože, jednoducho idem a kúpim, čo chcem, aké predtým a potom a počas... ale to bude asi tým, že nie som MANIAČKA. Nakupovanie je tvoje jediné hobby?

kleopatra114
11. jan 2023

Rychlo z obchodu vypadnúť preč. Moj muž sa mi smeje , že takú zenu ešte nevidel 😂

dundulica
11. jan 2023

@kleopatra114 u nás detto, muž ma postrkuje, aby som vošla ešte aspoň do jedného, ak v prvom nenájdem čo chcem😂

marianarem
11. jan 2023

@zuzandela Ked uz sa mi nejaka vec vyslovene rozpadava, tak pockam este dva-tri mesiace a potom sa s vrcholnym odporom vyberiem do nejakeho nakupneho centra..Tam idem po rade (napr. vsetky obuvi) a akonahle najdem nieco, co aspon trochu vyhovuje, tak kupim. Ked uz som tam, nakupim este potraviny a prec.

biankaaaa
11. jan 2023

Odkedy mám bábo, 90% nákupov robím cez net 😄 oblečenie, veci pre malého, lieky, drogéria... Okrem potravín asi všetko 🤣

odesi
11. jan 2023

@kleopatra114 vies co tiez to mam tak, ale nebolo to tak zakazdym. No ked teraz vidim tie ceny a hlavne tu chabsiu ponuku, neviem, to sialenstvo zo samotneho nakupovania ma proste nejak preslo

viestta
11. jan 2023

Nie som nakupna maniacka, takze asi otazka nie je pre mna. Nakupovanie oblecenia a obuvi je pre mna trest za hriechy, ktore som nespachala a asi ani nikdy nespacham, takze ak nieco potrebujem hladam presne to co potrebujem a cas straveny vymetanim obchodov minimalizujem na najmensiu moznu mieru, takze nepotrebujem ani prestavky,

gab
11. jan 2023

milujem nakupovat potraviny, mam zoznam, co potrebujem.
Rada sa prehrabavam v sekacoch, niekedy objavim super kusky a mna bavi prerabat a presivat veci, ktore tam objavim
a co absolutne neznasam
-su obchodne centra, kde je neskutocne horuco a narvanych ludi, a ak potrebujem konkretnu vec,radsej objednam cez e-shop,
- nakupovanie topanok - to odkladam, kym sa mi fakt nerozpadaju 😅 .

lusanko
11. jan 2023

@zuzandela neznášam nakupovanie podprseniek, je to pre mňa nutné zlo, nuda, proste otrava, idem až keď sa mi doslova rozpadaju, alebo naťahujú. Mám väčšie prsia a užší obvod, na to výrobcovia asi nemysleli a dlho hľadám, čo mi sadne. Proste to neznášam. Inak nakupujem rada, najradšej so svagrinou, spojíme to s dobrým jedlom, je to taka naša babská jazda, na ktorú sa opäť teším, keď moje bábätko podrastie😀

dominikamacakova
11. jan 2023

Kým som nemala deti tak som sa hrabala v obchode aj dve hodiny ako sliepka. Pre mňa bolo nakupovanie na pol dňa 🙂 Teraz radšej objednám cez internet 🥴

teleskop
11. jan 2023

@zuzandela ja kupujem vsetko oblecenie v sekacoch cim sa mi viac dari tym tam vaic nakupujem, milujem to 🙂 spodne pradlo a boty kupujem online, nakupim viac veci, doma vyskusam, zvysok vratim