Vaša obľúbená kniha

28. dec 2021

Som vášnivá čitatelka 🙂 knihy milujem a čítam každý den🙂 aka je tá vasa obľúbená? Inšpirujte ma🙂

nique
28. dec 2021

Lucia Berlin: Manual pre upratovacky

0silvia0
28. dec 2021

Dan Millmann: Sokrates

ladycat2021
28. dec 2021

Sen o červenom pavilóne..čínsky 4 - dielny historický román 🙂 momentálne čítam 1813 válečný požár od Sabine Ebertovej

vulka
28. dec 2021

Jozef Banáš: Som Baťa, dokážem to! teraz som si to našla pod stromčekom a je to veľmi inšpiratívne. Ale napríklad aj Život sira Alexandra Fleminga je zaujímavá kniha alebo Chatrč alebo Analfabetka, ktorá vedela počítať.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiwi3
28. dec 2021

doctorow: ragime, vonnegut: bitunok c.5, orwell: 1984, toole: neonova bible, napriklad

jaskolka
28. dec 2021

@viestta Betty je super 👍. Aj o hroznej chorobe, akou bola nepochybne v tej dobe tuberkulóza, ona píše s humorom, a pritom to nie je násilne

janage
28. dec 2021

Ja momentálne Ken Follet 1.diel trilógie Storočie: Pád titanov.
Hlboký dojem vo mne zanechali knihy Medzi odtieňmi sivej (nemýliť si s podobnou), Strácam svoje ja, Utorky s Morriem

jaskolka
28. dec 2021

Robin Cook, historické knihy od Grossingovej, a Weirovej,(šesť knih o ženách Henricha VIII), zo slovenských autoriek jednoznačne Vasilková a Džerengova.

basska_b
28. dec 2021

Mne sa veľmi páčila od Mandy Robotham - Denník pôrodníčky. Inak srdcovka je Gogoľ - Mŕtve duše a Nietzscheho Tak riekol Zarathustra

andrea_ff
28. dec 2021

. Pripnem sa

janewithane
28. dec 2021

Napr Arundhati Roy - Boh maličkostí alebo trilógia od Roberta Fulghuma - Tretie prianie

kikk
28. dec 2021

Jack London: Tulák po hviezdach

kikk
28. dec 2021

@janage ach ano, Utorky s Morriem -Mitch Albom. Tu knizku som si kupila vo vypredaji za 2 eura a bola to jedna z najkrajsich knih, ake som citala!

prasiatko30
28. dec 2021

Skus skupinu “vsetko o knihach”

janage
28. dec 2021

@kikk tak to určite odporúčam aj tú Strácam svoje ja.
https://www.martinus.sk/?uItem=81498&gclid=CjwK...

ingrid2304
28. dec 2021

Nenapíšem jednu...
V. C. Andrewsová: Kvety v podkroví boli od nej zatiaľ najlepšie, ale aj ďalšie jej knihy sú fajn, Jana Pronská má pekné knihy, L. Riley: Sedem sestier, momentálne čítam Moniku Wurm, a tá je pre mňa absolútny top.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
de_zi
28. dec 2021

Je toho viac, ale úplne ma chytila za srdce Temná veža od Kinga. Harry Potter je tiež srdcovka. Z autorov, ktorých rada čítam napr. Murakami, Lovecraft, Yalom, Mitana, Dušek...
Posledné som čítala výborný debut Hochholczerovej Táto izba sa nedá zjesť. Veľmi odporúčam. 😊

iwuanka
28. dec 2021

Mario Puzzo Krstny otec. Za mna kniha, ktora pre mna znamena to, ako ma rodina fungovat.

jenny224
28. dec 2021

@janage tú knihu zbožňujem, prečítala som ju už hádam 10x

roobett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
roobett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
roobett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
roobett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ladycat2021
28. dec 2021

@roobett to sa cita ci praktizuje? 😅

roobett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
roobett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simsalabim
28. dec 2021

Isabel Allende - Dom duchov

ladycat2021
28. dec 2021

@roobett ja som myslela tu kamasutru 😅