Čo si obliecť na svadbu na úrade?
O pár týždňov sa budeme brať, ale len na úrade, bez veľkej svadby, iba svedkovia + rodičia.
Priznám sa, že vôbec neviem, čo si obliecť. Klasické svadobné šaty mi prídu na takúto príležitosť zbytočne veľké, ale zas nechcem prísť ani v niečom, čo bude vyzerať príliš obyčajne.
Ak ste mali svadbu len na úrade, čo ste si obliekli vy? Kostým nejaký spoločenský?
@anonym_autor normalne svadobne z pozicovne
Obleč si v čom sa budeš cítiť dobre, od obyčajnej sukne po tortové šaty, je to úplne na tebe.
Klasicke svadobne saty zo salona.
@anonym_autor biele koktejlove šaty po kolena
Ešte upresním, že pre budúceho manžela je to druhá svadba - neviem, či to mení niečo na výbere šiat.
Keď som bola na takýchto mini svadbách na úrade, nevesty mali zvyčajne biele šaty po kolená.
ked nechceš typicky svadobné, daj si elegantné šaty, ktoré potom vynosíš na slavnostnejšie príležitosti
Biele svadobné šaty, však sa dajú nájsť aj v takých jednoduchých líniách. Nemusíš mat na sebe 20 masliciek a 10 volánov.
To je jedno, kolka svadba je to pre ženícha, ty sa vydavas - si nevesta
ak by som sa druhý raz vydávala - buď nejaké biele šaty pod kolená - alebo biele nohavice a sako s peplom…
Ešte upresním, že pre budúceho manžela je to druhá svadba - neviem, či to mení niečo na výbere šiat.
@anonym_autor aj môj zať absolvoval druhú svadbu, dcéra prvú, takže bola to svadba s obmedzeniami, ale svadba. Mala dlhé biele elegantné svadobné šaty z požičovne, riadnu kyticu, fotenie, večera v reštike so svadobnú výzdobou, svadobnú tortu. Boli sme len najbližšia rodina a netrvalo to dlho. Páčilo sa mi, ako si to zorganizovali.
Biele kratke saty s cipkovanym vrchom. Na tom sako lebo bola kosa. Kamoska v lete mala letne bledomodre dlhe saty
Ja som mala klasicke svadobne, hoc len na urade. Kazdopadne napr. ChiChi London znacka robi aj velmi pekne napr. po kolena, cipkovane ako fakt krasne. Daj si v com sa budes citit dobre 🙂 kludne aj nejake koktejlove co potom este parkrat oblecies.
suknu a tricko..
@anonym_autor
@mirola koktejlové šaty, najlepšie v jednej farbe a lahodiace postave 🙂👍🌼
Nekupovala by som zbytočne niečo, čo využijem len jedenkrát.
Kostým každému nepristane a hlavne, kostým musí naozaj dobre padnúť, aby v ňom žena vyzerala dobre a šik a nie ako tetka z úradu. Ale ak si kostýmový typ a vieš ho nosiť, smelo do toho.
Ja by som išla buď do bielych, béžových alebo púdrových šiat, ktoré by som neskôr mohla využiť na iné akcie alebo na bežné nosenie. Alebo by som zvolila saténovú sukňu vo vyššie uvedených farbách a nejaký pekný top. Sukňu aj top môžeš neskôr využiť na veľa spôsobov. Pozri stránku miadresses.sk, vieš si tam navoliť farbu, cenu... dajú sa tam vybrať pekné šaty aj do 50 Eur.
https://www.miadresses.sk/dlhe-saty/biele-saty-...
https://www.miadresses.sk/dlhe-saty/bezove-tylo...
https://www.miadresses.sk/kratke-saty/bezove-kr...
https://www.miadresses.sk/dlhe-saty/bezove-voln...
Pre môjho muža to tiež bola druhá svadba.
Ja som mala elegantné biele šaty s modročerveným ružičkovým vzorom, červené lodičky a červený kabátik (október). Kaderníčka ma učesala a namaľovala, mala som aj kyticu.
Muž čierne nohavice a elegantné bledomodré pólo tričko a čierny kabát.
Po mne išla v bielych šatách ako cukríková princezná.
Čo si vyberieš, to budeš mať.
Ale pri menšom počte ľudí mi príde úplne zbytočné požičiavať šaty. Skôr by som volila niečo opätovne využiteľné.
Kebyže sa vydávam znova, kľudne by som si dala trebárs tyrkysové šaty. Biela je už nudná.
Pozri bazos tam nájdeš lacne saty biele / smotanové. Ale určite by som šla do svadobných. Mozno tvoj nastávajúci ma druhu svadbu ale ty prvu. za ďalšie to znamená keď on ma druhú že pôjde v rifliach a košeli ? Isto nie . Takže šup, šup dačo vybrať
Spoločné šaty, neboli ani biele. Reálne ten obrad trval 10 minút. Zbytočne drahé šaty z požičovne alebo kupovať čo sa využije len na tých 10 minút. Tie spoločenské šaty môžem ešte ďalej využiť na nejakú príležitosť. Svadobné len predať .. no čo s nimi a v požičovni sú ceny prehnané. Ja som to zobrala prakticky
celkom nechápem tú filozofiu: svadba "len" na úrade? Čo to je akási podradná svadba a plnohodnotná svadba je až v kostole? Nezáleží na tom, kde a koľko ľudí tam bude, je to tvoja svadba, ak je z lásky, tak zjavne predpokladáš, že je prvá a posledná, tak si ju uži so všetkou parádou! Ak chceš mať dlhé biele šaty, tak si ich dopraj! Nie je to nič nepatričné ani prehnané
Aj ked iba na urade.
Aj ked iba mala.
Aj ked iba....
pozeraj na seba. Nechces sa citit vynimocne? Byt ozaj nevestou? Nie iba ako nejaky host na vlastnej svadbe?
Je to pre teba udalost ktora sa nedeje kazdy vikend 😉
SHEIN Raffinéa Elegant Lace Jacquard Dress
I discovered amazing products on SHEIN.com, come check them out!
https://api-shein.shein.com/h5/sharejump/appjum...
Simplee Women's Elegant Vintage Lace A-Line Dress, Party Dress, Wedding Dress, Birthday Dress, Graduation Dress White Summer
I discovered amazing products on SHEIN.com, come check them out!
https://api-shein.shein.com/h5/sharejump/appjum...
Ahoj, aj ja budem mat svadbu na úrade a nebudem mat svadobne saty, tiez mi to príde moc na tých 10 minut😆 mam take ze vrch ma krátky rukáv, celý vrch čipkovaný a jednoduchá staroruzova sukna po kolená. K tomu lodičky a mala kytička🙂 mam kamarátku co mala tiez takto svadbu a mala obyčajne biele saty obtiahnute, dĺžka tiez po kolená a ku tomu biele sako a tenisky a tiez to bolo v pohode😊






možno by som obliekla aj biele šaty - však nemusia mať tortový strih.