Smothie mixér - vaše skúsenosti

ivuska09
31. okt 2017

Poradite mixer na výrobu smothie ale aj na jemne zmixovanie šalátu, mandlí, semienok. Aj na výrobu pomazanok.
Hľadám bud smothie mixer alebo
Aj v kombinácii s mlyncekom na maso.
Ďakujem.

osky
31. okt 2017

No najlepsi je asi Vitamix.
Ma rozne typy a kazdy je super.ale ma aj svoju cenu.

bundle
31. okt 2017

Ja som si kúpila MIXéR Philips HR2195/00 je fantastický. Smooties robíme niekoľko krát do týždňa. Mrazené ovocie, zelenina ako listy špenátu či šalátu, semiačka, orechy, tvarohové pomazánky..drtenie ľadu odporúčam

osky
31. okt 2017

@bundle a cena?

dajna8
31. okt 2017

Ja som si kúpila, keď bol v lidli a po pravde stačí, zatiaľ rozmixoval všetko, čo som potrebovala. 🙂

zuzkamargit
1. nov 2017

ja mam sencor, je OK, ale mama ma Nutribullet a to je neporovnatelna pecka!

bundle
1. nov 2017

@osky pozerala som googli momentálne je cena od 80-90€...ja som kupovala v januárovom výpredaji za 64€

montemotherone
1. nov 2017

@ivuska09 ja mám Nutribulet s nasadkou na smoothie, a na mletie (orechy, semienka...) Kúpila som v akcii k MDŽ 🙂 Zatiaľ som veľmi spokojná, je silný, raz dva mixne všetko úplne najemno

evittam
1. nov 2017

@ivuska09 Zbytočne. Mam kuchynsky robot Bosch uz 9rokov,je tam aj mixer-pomelie a zmixuje vsetko-orechy, semiačka,....😉
Tiez som zvazovala ale nakoniec som našťastie prisla na to,ze je to uplna zbytočnosť a ďalšia "haraburda" do kuchyne.

ivuska09
autor
2. nov 2017

Ja uvazujem medzi Klarstein a Kenwood.
Dakujem za odporucania

tomasb2
17. okt 2018
Používateľ tomasb2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tomasb2.

Ahojte, chcel by som priateľke kúpiť smoothie mixér na vianoce a ako vidím aj tu spomínate Klarstein. Videl som aj v telke reklamu, že ide o nemeckú značku, tak premýšlam, že by som to skúsil. Máte s ním niekt skúsenosti? Aj tu https://www.nabytokdomov.sk/smoothie-mixer/ ho ocenili ako jeden z troh TOP popri nutribulletoch. Ďakujem za odpoveď.