Chlapčenské meno Christian

savoya
12. sep 2021

Co hovorite na toto meno pre chlapca?Paci sa Vam?

simsalabim
12. sep 2021

@savoya Dala by som Kristian, ak zijete na Slovensku, kedze tak ci tak sa tam to K cita.

savoya
autor
12. sep 2021

Ano Kristian je take sladke meno a pristane tak chlapcovi do 15 rokov,ale nie dospelemu muzovi.Preto sa mi zda Christian take lepsie.

taskataska
12. sep 2021

paci/nepaci je nepodstatne. na sk, s tuzemskym priezviskom si ho rychlo zaradia...

simsalabim
12. sep 2021

@savoya hm preco nepristane dospelemu muzovi? 🤔

savoya
autor
12. sep 2021

Lebo mi pride sladke ako Nikolas napriklad

simsalabim
12. sep 2021

@savoya Mne sladke nepride vobec. Sladke je Branko, Zelko a pod.

syslik81
12. sep 2021

no nemyslim ze dospely sa predstavi .. dobry den som christian s ch a nie k lebo ch je viac muzske povedala mamicka :D :D kazdopadne budeto kristina nech sa pise ako chce a ano je to ok meno ako kazde ine ...

iwesska
12. sep 2021

@savoya Ja poznam Nikolasa dospeleho chlapa a hovorime mu Nico a vobec to nie je sladke,ani on😂 Medzi Christian a Kristian okrem prveho pismenka nie je ziadny rozdiel. Kym mu nebudu hovorit Kiko🙈

brita7777
12. sep 2021

Za mna nie 👽

lindous
12. sep 2021

Mne to zase príde naopak, Christian (voláme ho Christo, teda on sa tak predstavuje) mi príde viac chlapčenské a Kristián (voláme ho Kristián) viac mužské ... ale to preto, že to mám asociované s ľuďmi z môjho života 😅 daj ako sa tebe páči 🙂

karhu
12. sep 2021

nie

kiki68
12. sep 2021

Mne sa paci, moj muz je Christian. Sladke to neni, volame ho Chris. Ale nie je zo Slovenska. Niekedy ked mi nieco vyparati, tak ho volam Kiko. Lenze jemu sa to celkom paci .

kiki68
12. sep 2021

@syslik81 no mne v zahranici nepisu meno s K, ale s Ch. Nikto nechape preco tam je K na zaciatku. Hlavne Kiki ma volat odmietaju z principu

syslik81
12. sep 2021

@kiki68 lenze tu sa bavime o slovensku a nie zahranici ... tak ako je kristian slovenske je christina v zahranici .. tiez mam kiaru a vsetci ju citaju ako kiera a pisu s c .. kazdopadne ked sa predstavuje svoje meno nebude hlaskovat ...

klarolinne
12. sep 2021

Čo je na tom sladké? Nepoviem, keby uvedieš meno Zlatko, ale nie Kristián. Ved to vyznieva rovnako akurát bude musieť všade povedať, že sa píše s Ch 🤷‍♀️ áno Christian viac lahodí aj môjmu oku, vyzerá to krajšie, ale ak žijete na Slovensku, alebo máte také nie zahraničné priezvisko, to skrátka by som do toho nešla 🤷‍♀️ a pri výslovnosti je to vážne jedno. Bude buď Kiko alebo Kris 😂

andrea140219
12. sep 2021

Mne sa meno CHRISTIAN veľmi páči! 🙂

ivanka12311
12. sep 2021

Christian Dior 😁 nie nepáči...

thereisabear
12. sep 2021

Napísané sa mi páči, ale ako ho budeš volať? Krisčn? Kris?

deti95060810
12. sep 2021

pekné...

zuz02
12. sep 2021

V nemecky hovoriacich krajinách je to bežné meno. Len tam sa to CH na začiatku číta ako naše K , čiže Kristian.

h2
12. sep 2021

@savoya Poznám dospelého Kristiána, je to krásny chlap. Meno Kristián sa mu hodí. Bohužiaľ ho väčšinou volajú Kiko, čo je otrasné.
Na Slovensku k slovenskému priezvisku by som dala radšej Kristián, než Christian. V druhom prípade bude celý život vysvetľovať, ako sa to píše.

karolinakr
12. sep 2021

Krásne meno, páči sa mi viac ako Kristián, ale Kiko je skor pre andulku

eva112014
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kitycat
16. sep 2021

Neverim, ze nejaky Kristian je Kiko, ved to chalani nevezmu do huby taku prezyvku 🤣

karolinakr
16. sep 2021

@kitycat Kikina a Kikino 🙂 Kikúšik - ale to už je ozaj pre vtáčika

iwesska
16. sep 2021

@kitycat A preco nie? Poznam chalana na deviataka a inak ako Kiko mu nikto nepovie.

nanucha
16. sep 2021

@savoya ja mám syna, volá sa Christian. Kým bol maličký volali sme ho Christík. Teraz v škole ho automaticky volajú Chris, nikto ich nemusel inštruovať. A Kiko ho nikto nikdy neoslovil. Viem, že majú na škole aj Kika, ale ten sa tak predstavuje sám.