Dali by ste dieťaťu meno Zachariáš?

esenda
4. aug 2021

Dali by ste toto meno svojmu synovi?
Mne sa veľmi páči 🙂
Aj Matyáš ,Tobiáš , Jonáš a celkom aj Tadeáš

mey8
4. aug 2021

@karolinakr nie😂😂 také som ešte ani nepočula😂😂

fiffinkaa
4. aug 2021

Zaško?
Nie

aniele
4. aug 2021

@karolinakr Anna zo Zeleného domu? 😀

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
esenda
autor
4. aug 2021

@miriam11 Zachary ,Zeky ,...🥰 Niekomu sa páči a niekomu nie. Každý má svoj názor.

mey8
4. aug 2021

@esenda dajte si👍🏻♥️ veď dnes je to samý Oliver, Emma, Sebastian,... A Zachariáš je nádherné meno.. Koľko Zachariášov bude mať za spolužiakov? 😂👍🏻👍🏻 My ideme dať prvorodeného Noaha a ak sa časom podarí tak druhý top je Aaron... ♥️ Kašli na názory tradičných Márii a Jankov.. 👍🏻😂♥️ Chod si svoje😘😘😘

mibel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
negymama
4. aug 2021

@mey8 poznam jedneho Árona.

via88
4. aug 2021

@negymama jaky zaky, booze, sak zašo

nikuska744
4. aug 2021

@esenda určite krajšie meno, ako dnes spomínaný Bonifac...

lenka9g
4. aug 2021

@esenda áno dala,ak by som mala tretieho chlapca tak by bol Zachary

tykat
4. aug 2021

@esenda ...nie, nie ze by sami nepacilo ale mne vsetky mena so Š splyvaju.
A keby bol taky certisko ako moj syn tak kym by som vyslovila Za-cha-ri-as tak uz by bolo davno lapajstvo dokonane a on prec 🙈

malinoismum
4. aug 2021

Ja napr aj poznám jedného Zaša😉

janka1011
4. aug 2021

@esenda NIE

karolinakr
4. aug 2021
karolinakr
4. aug 2021

@mey8 originalne

karolinakr
4. aug 2021

@tykat v niektorych krajinach sa oslovuje prvým aj druhým menom,ked tom,u chceš dať vážnosť, tak kym by si vyslovila Za-cha-ri-áš Tin -ken-bal-der už by aj 2 lapajstvá boli preč

janulka1802
4. aug 2021

Mne sa páči, ale ak sa vyslovuje presne tak, ako píše, žiadne zdrobneniny, skomoleniny.

karolinakr
4. aug 2021

@marfikchov celá biblia. samí svätí

henka123123
4. aug 2021

Jedine jonas z toho vyberu ine sa mne osobne nepaci

sulejmanka
4. aug 2021

@esenda Zacharias je krásne meno, jedinečné a originálne, takže ano.

janezz
4. aug 2021

@esenda ak sa ti páči Zachariáš, tak si ho daj. Preber si všetky pre a proti a ak pre bude viac, tak si stoj za tým rozhodnutím. Nech má tých 10 Jakubov a Emmiek alebo Elliek v triede jedného Zachariáša alebo pre ktoré meno sa rozhodneš. Mňa moja vlastná mama odhovárala od výberu mena pre malého. Ale bola som pevne pre meno rozhodnutá a ani blbé komentáre nepomohli a to sme nedali žiadne zahraničné ani extravagantné meno.

mey8
4. aug 2021

@janezz a aké ste nakoniec dali? 🙂 ja tiež počúvam že co to mam za vkus... A ze co za mena🤦‍♀️🤦‍♀️😂 ze nech to je radsej dievčatko... 😂😂 Ale mam to v.... 😂😘

janezz
4. aug 2021

@mey8 Alberta máme 😍 podľa mňa je to pekné meno a hlavne neotrepané. V pôrodnici si nepamätali kedy sa tam naposledy nejaký narodil a pediatrička nám povedala, že je to jej prvý pacient s týmto menom. My sme spokojní a okolie si musí zvyknúť.

casavina
4. aug 2021

Moja známa dala malému meno Živko

ceresnovci
4. aug 2021

to je za trest na cely zivot

karolinakr
4. aug 2021

vyznam je perfektny - Boh si naňho spomenul. To je normálne prorocké slovo

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majkappp
4. aug 2021

mne sa páčia!

hanna76
4. aug 2021

@sincerity presne aj my Jonáš, Eliáš a teraz ešte nevieme pohlavie ale padlo už aj toto meno 😀