Dievčenské meno podobné menu Timea

14. mar 2021

Ahojte, mam uz jednu dcérku uz tam bol problém jej vymyslieť meni,resp. Nájsť take co by sa mne a partnerovi páčilo, no nasli sme. .. a teraz čakáme druhé dievča a absolútne mi nic nenapadá, pozerám mena od hora dole, každý deň a vôbec žiadne 😔 tak reku skusim tu, ze možno dáte nejaký typ na nejaké nie moc obvyklé..teda nie nejaké ze Šeherezáda alebo Jessica ale skor také co síce v kalendári je, ale často sa nepoužíva. Také ako Sofia, Nina,emma.. a iné ktoré potom ma polovica dievčat v triede Absolútne nie, mame doma Timeu. A druhé by sme chceli aby bolo také k podobné, ...dajte nejaké typy,ja som zúfalá uz 😀

halabolka
14. mar 2021

Mia, Tamia, Tasia, Lesana, Liana

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oliviakatka
14. mar 2021

Olivia, Daria, Elia, Eva

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lusyyy36
14. mar 2021

Sabrina

wieruska1
14. mar 2021

Tamara

marcellka32
14. mar 2021

Zora

lucka_ke
14. mar 2021

aj mne napadla Tamarka (Tami, Taminka)

miakey
14. mar 2021

Helena

lenkamatkova
14. mar 2021

Alternatíva k Melanii - Melany 🙂

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
michellemary
14. mar 2021

Marietta

lucka_ke
14. mar 2021

tak nech vyberie on

breznica
14. mar 2021

A čo tak Zuzana? Také meno sa už vôbec nedáva.alebo Marina?

sashabb
14. mar 2021

Linda 👍

kubkovamama
14. mar 2021

Ahoj, mame 2 chalanov a dve dievcata-druhe ma mesiac🙂 no a tiez som absolútne netusila co s dievcenskym menom. Prve nasiel syn a druhe skrslo cca tyzden pred porodom, tak mame Nelu a Silviu. Nepanikar, mozno ta to napadne az tesne pred termínom

hipuska
14. mar 2021

Kiara

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucka_ke
14. mar 2021

Karolínku volajú Lina, to je celkom pekné meno

ladyvi
14. mar 2021

Iva (Ivanka, Ivka) - malo caste a pekne
Anna ( mne sa paci ak sa nezdrobuje toto meno, a zvyraznia sa tie 2 nn)

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
saganka
14. mar 2021

Naďa, (prip. Nadia), Tanya, Diana, Lucia, Alica

huginko
14. mar 2021

Ivana... 😀 Som nositelkou tohto mena a som spokojná. Väčšinou mi každý povie Ivanka

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
heymissg
14. mar 2021

Ahoj ja čakám chlapcov dvojičky, ale pre dievčatá som mala vybraté nie úplne tradičné, ale v kalendári nachádzajúce sa mená - Anastázia a Anabela

simsalabim
14. mar 2021

Aurelia, Lydia, Kamila, Simona....

diusqa761
14. mar 2021

Ahoj ja mám Táliu (Tália by sa ti mohlo hodiť k Timei a stále nám to meno lekári atď chvália aké neobvyklé tu) a Samantu 😇

natinka86
14. mar 2021

Vanda, Vanesa , Klára , Linda, Lenka , Pavla, Lujza , Zoja , Vilma , Matilda . Thelma, Natália

nelca84
14. mar 2021

Tatiana?

ladyvi
14. mar 2021

Zalezi ci sa bude pacit vam dvom😉 mne sa Karin nepaci, znie mi tak spanielsky a to mne nesedi, ale moj nazor je totalne bezpredmetny pri vybere vasho mena 😂

Paci sa mi aj Barborka, a tiez to meno teraz nepocut.