Ester a Anna

dominatko
12. mar 2021

cekame holcicku v kvetnu a nemuzem se rozhodnout mezi Ester a Anna

co myslite?

sunshine_18
12. mar 2021

@dominatko určite Anna

rosavia
13. mar 2021

@dominatko Mne sa viac paci Ester, ale aj Anna je pekne. Len mne to nn vzdy nejak tazko ide z jazyka

ivaa_
13. mar 2021

Ester 🙂)

miadi
13. mar 2021

Uplne pocujem moju mamu ako by povedala ze Ester je židovske a Anna je nudne. Mne su tak neutralne. Anna sa mi paci ked mà aj middle name ako Anna May alebo Annalise Anna Rose .. ale tebe by malo byt uplne jedno co sa paci druhym ide o to co sa paci tebe. V živote som nestretla jednu Ester ale Annien niekolko. Ak chces najpopularnejšie tak Nina Ema Nela. Nikdy by som nevyberala meno pre svoje dieta na zaklade vkusu inych ludi.

zuzap33
13. mar 2021

@miadi za Ninou, Nelou sa obzrie 10 dievčat naraz. Obidve jej zvolené mená sú krásne, Anna sa už znovu začína dávať. Pripadne kombinácia oboch Anna Ester je tiež zaujímavé

makova333
13. mar 2021

Anna sa zacina volat kazde druhe babätko, okolo mna sa s babätkami a malymi detmi s menom Anna vrece roztrhlo. Ester musi sediet k priezvisku. Ak by som si mala z tychto mien vybrat tak Ester, ale to len v pripade, ze by bolo na vyber len tieto dve mena 😀

diana999
13. mar 2021

Anna
Ester je po chemicky tuk 😀😀😀😀

tana85
13. mar 2021

mame annu a volame ju anicka.ja neviem, ale v nasom okoli a aj u nej v skolke je jedina anna. a nudne mi to meno vobec nepride. a ester je krasne meno, na mna ale az moc napadne

sense
13. mar 2021

Mne sa páčia obe...

luciab987
13. mar 2021

@dominatko Anna 🥰

felicita027
13. mar 2021

Anna

zeleny_dinosaurus
13. mar 2021

Anna sa stava dost popularnym menom, cize asi ich bude viac, rovnako ako Eva, Katarina a Zuzana... akoby sa s nimi vrece roztrhlo posledne roky. Ale su to krasne mena, len uz ich mame v okolo fakt vela a musime konkretizovat privlastkom o ktoru Anku ide napr.
Mne sa velmi pacia obe mena, ale pri Anne mam obavy, ze ju na Slovensku nikto nebude volat Anna, zacne to uz v rodine Anicka, Anka...v skolke a v skole Aňa, Anča (no bohuzial, my sme tak volali spoluziacku dlhe roky na gymnaziu, nikomu to v tom case neprislo divne). Tak ja som z toho dovodu od toho mena upustila. A poznam aj Ester, ze davaju a je to krasne meno a nekomoli sa tak, len Ester alebo Esterka.

simsalabim
13. mar 2021

Vyber podla seba...mne osobne sa Ester vobec nepaci. Z tych dvoch by som vybrala Anna.

petkasaurus
13. mar 2021

Ester.. Lebo mne ide husia koza z "anicka".. Si predstavím staru susedu nejaku..

lucka_ke
13. mar 2021

Anna je nádherné meno

malinka158
13. mar 2021

@zeleny_dinosaurus presne, tiez sa volam anna v doma na slovenku v skole mi nepovedali inak ako anca🙄🙄🙄🙄. Neznasala som svoje meno az kym som sa neprestahovala do zahranicia, tu mi nik nepovie inak ako anna alebo anuska.

anickaaa6aaa
13. mar 2021

Jedno ak druhé je veľmi pekne. Ja sama som Anna a pravdu povediac nemam moc rada svoje meno. Ked som bola dieťa tak ma volali Aňa. No otras. Doteraz to neznášam. Anička je pekne ale mam po 30tke a je to divné 🤣 ked ma tak niekto okrem muza osloví. Potom super je skomolenina ked ma oslovia Hanka - ok ale nie som Hana ale Anna a vrchol je Haňa. No koniec. V práci ma volaju skor Anna alebo Anka... Priznám sa ani Anna ako oslovenie sa mi nepáči. Strýko ma zas volal volal Anina to bolo fajn. A teraz si vyber😅

queen_el
13. mar 2021

Obe sú pekné, mne sa vždy páčila Anna, ale iba Anna a nie Anička, Anča a pod...
Ester je zas zaujímavejšie meno, nie tak časté

kate_cs
13. mar 2021

Mne sa veľmi páči meno Ester aj Sára. Sama by som ich zvažovala keby som čakala dcéru. Anne budú hovoriť deti Anča, pochybujem, že ju budú v kolektíve oslovovať Anička alebo Anka.
Ale vyberaj podľa seba, ty budeš to meno vyslovovať cely život.

jackiem
13. mar 2021

@dominatko ja mam Annu.. A Anna ju všetci oslovujeme.. Doma, v škole, deti - kamaráti, susedia, známi, rodina.. To meno jej sadlo, sama vyžaduje oslovenie Anna.. Doma ju občas voláme Aninka 🙂

naobedbuduspagety
13. mar 2021

Ja by som dala obe Ester Anna🤣 mne to spolu ide

anna777115
13. mar 2021

Ja som Anna,doma ma vždy volali Aninka.Neznášam variantu "Anka".

diaalex
13. mar 2021

@dominatko kamarátom sa prvá volá Anna a druhá Eszter 😁

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninusa221
13. mar 2021

Ani jedno😀

lejja
13. mar 2021

Anna

koliesko642
13. mar 2021

@dominatko Annu budu moct volat Anča a to sa jej asi nebude pacit. Za mna Ester...

julia2018
13. mar 2021

Ester. Annu volala kamoška Aninka. Takze sa to dá i bez Anče

mirkaferko
13. mar 2021

My máme Ester Annu ❤️ už skoro dvojročnú ♥️

anickaaa6aaa
13. mar 2021

@koliesko642 tak za Anča ma nikto nevolal a ani nevola.. To zas my sme take ze hľadáme tu najhorsiu variantu ako niekomu povedať.