Kedy oslavuje Leo meniny?

kity6784
12. apr 2023

viem že to tu už asi bolo ale ja mam stale dilemu… stale mi ukazuje že 11.4. to v rozšírenom kalendári ale v SK kalendari je Lea Leo 29.4. tak ja neviem už kedy máme oslavovať, rodina mi pilia usi ze az 29

luckasvec
12. apr 2023

Veď výber dátum ktorý sa Ti páči, môj ma tiež meniny v 3 termínoch tak sme vybrali ten pre nás sympatický 😁

oila
12. apr 2023

Keby sa mne paci nejake meno, ktore chcem dat svojmu dietatku, tak by som asi neriesila to, ako velmi bude mat daleko do narodenin. Mna sa tiez mama nepytala, ci chcem narodeniny a meniny tyzden od seba 😂 😂 😢

janulka182
12. apr 2023

@oila aj si to citala?

elanor
12. apr 2023

ak je viac moznosti, vyber si podla seba, co ti viac vyhovuje.
MOj dedko bol Jan, ale nikdy v zivote neoslavoval meniny v juni, podla kalendara, ked bol Jan, ale tesne po Vianociach, 27.12. na Jana Apostola, podla cirkevneho kalendara.
Preco netusim. Pamatam si, len ze sme mu cez vianoce gratulovali k meninam.
A ja mam meniny v zime, meno dlhe, ale kdeze cely zivot pouzivam skratenu formu, vela ludi to nevie, a negratuluju mi v zime, ked je v kalendari ria dne cele meno, ale spomenu si cez leto, ked je v kalendari ta kratsia forma. Neriesim.
Cize za mna, je to uplne mega jedno kedy, hlavne ze niekedy.

savoya
12. apr 2023

Leo otrasne meno

galganka
12. apr 2023

@savoya otrasné správanie.

@kity6784 aj v našom kalendári je Leo jedenásteho. 29 nie je a to je ozaj nejaký mega rozšírený kalendár, lebo o niektorých menách som ani nechýrovala.

janulka182
12. apr 2023

@savoya a dalsia co nevie citat. otazka znela, kedy oslavuje Leo meniny, nie ci sa ti to meno paci.

kity6784
autor
12. apr 2023

@savoya ty si otrasná, spamätaj sa a nekomentuj keď sa ti nepáči. By som chcela vidieť či by si mi to aj osobne povedala keby stretnes mna so synom😊

beata_k
12. apr 2023

@kity6784 11.4

erikavesela
29. apr 2023

@savoya ty si kompletna?.?

erikavesela
29. apr 2023

Ja som volala na komisiu, kt.zostavuje oficialny slovensky kalendar, lebo, ked sa syn narodil bol Leo 11.4.a minuly rok som zistila, ze je v kalendari 29.4., tak mi bolo povedane, ze v 2017 alebo 2018, uz si nepamatam presne, komisia zasadala a zhodli sa, ze leo nema oslavovat meniny na juliusa ale na leu..a vtedy to zmenili na 29.4.