Mená Janka a Jarka pre dvojčatá

18. júl 2022

Budú si ich podľa vás mýliť, keď budú mať mená Jarka a Janka? Jarka sa samozrejme píše Jaroslava a Janka zase Jana

kitycat
18. júl 2022

Pre mna je to ako kombinacia pre dvojcata az prilis obycajne ☺️

jaja20
18. júl 2022

Presne takto sa voláme my so sestrou 😄
Akurát že mňa celý život volajú Jaja alebo Jaruška.

panizima
18. júl 2022

Janka a Danka

autor
18. júl 2022

@kitycat A aké mená by si dala ty?

autor
18. júl 2022

@jaja20 😃

autor
18. júl 2022

@panizima To nie 😅 K mene Danka si nejak neviem nájsť cestu už od malička

jana_eyre_2
18. júl 2022

Mám svagrine Janku a Jarku.. ja si ich nemýlim, ako to bolo keď boli malé, netuším avšak si myslím že človek si proste mena detí obcas zmyli nech sú akékoľvek.. nikdy som im nepovedala Jana a Jara, vždy zdrobnelinou, tak ich vola každý..

tncka
18. júl 2022

Mne sa to paci🤔

huginko
18. júl 2022

Nebudú si mýliť a hodia sa k sebe

martija
18. júl 2022

@mpg ja keď som robila v zahraničí, vždy som sa predstavila Jana a každý počul Diana, po čase som to vzdala a nechala ľudí v tom, že som Diana 😁. Inak Diana sa mi omnoho viac páči ako Jana

mirka17
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
18. júl 2022

@martija Mala si sa predstaviť ako Jane (Džejn) 😁

kitycat
18. júl 2022

No viem, ze u frajera by niektore nepreslo, ale mat dievcata dvojicky tak by som nahodila. Niektore take ok a niektore su take mimo nas región..
Aida a Arya
Marina a Margita
Ava a Ana
Laura a Livia
Leia a Liana

😅😅😅

popoluskaxy
18. júl 2022

A čo tak Jana a Anna? Ja by som tiež nevolila podobne mena, ani začiatočné pismena rovnaké. Bude sa to pliesť.

mironka
18. júl 2022

Ja som Miroslava a moja sestra je Slavomíra. ☺ A takto celými menami nás oslovoval aj náš otec.

martija
18. júl 2022

😂 Haha, možno by to pomohlo, teraz ma všetci volajú bud Džana alebo Jána. (robím v zahraničnej firme) 🤣

kristiii
19. júl 2022

Mená sú síce obe "naše", ale za mňa každé z iného súdka, mne osobne sa k sebe nehodia a tiež si myslím, že by sa mýlili. K Jane by som dala skôr Zuzanu, k Jaroslave napríklad tu Slavomíru či Miroslavu. Ale skôr tá Janka-Zuzka sa mi páči

michellemary
19. júl 2022

Mamina je Katarína, má sestru Jaroslavu. 🙂 Jarka a Katka. Nik si ich nemýlil, čo sa podľa mňa pri Janke a Jarke bude stávať...

lopka1313
19. júl 2022

Urcite nedavaj krstne mena s rovnakym zaciatocnym pismenom. Su to 2 osobnosti. Dost, ze budu rovnake, aj s rovnakym priezviskom, este aj inicialky im nechas rovnake? Vsade budu musiet vypisovat CELE meno, skratka im nebude stacit. A ta s tym dlhsim menom sa bude na vas stvat, ze pise ovela viac. Nehovoriac o tom, ze ako deti, budu obe "jajka" alebo "jaja".

takajedna
19. júl 2022

@tosomja to je dovolené, aby súrodenci mali úradne rovnaké meno?

tosomja
19. júl 2022

@takajedna áno, otec môže mať s rovnakým menom koľko chce, ale jedna matka nie. Keďže má syna s bývalou a so mnou, je to úradne ok 😃 len opletačky s papiermi. 🙈

vilma7
19. júl 2022

Podľa mňa sa vám tiež budú pliecť jazyky.

aknad
19. júl 2022

Slavomíra a Miroslava.
Podľa mňa perfektná kombinácia pre dvojičky 😊

takajedna
20. júl 2022

@tosomja wau, vďaka, nevedela som. A to Tvojmu partnerovi nepríde zvláštne, že má dvoch synov s rovnakým menom?

tosomja
20. júl 2022

@takajedna nie. Ja som vyberala.

anickaaa6aaa
20. júl 2022

Inak aj meno Slávka bez toho aby bola Slavomíra.. Takze Janka a Slavka. Pekna kombinacia.

anickaaa6aaa
20. júl 2022

@tosomja inak zvláštne. Nedala by som meno dieťaťu ked uz muz dieta ma s takym menom..

tosomja
20. júl 2022

@anickaaa6aaa nevadí, nie každý sa s tým stotožní 🙂

mikadooo
20. júl 2022

Pekné🙂 myslím, že nie sú to mená, že by si ich ľudia mýlili. A keď sa budú dievčatá výzorovo veľmi podobať, tak si ich budú mýliť, aj keby sa volali Ema a Kunigunda 😄. Taký tip do budúcna, ktorý možno pomôže rodine a známym, mali sme v škôlke dievčatá dvojičky, veľmi podobné, pani učiteľka ich vedela rozlíšiť iba podľa farby náušničiek, jedna mala červené kamienky a druhá ružové 🙂. Ich mamička jej to tiež poradila, že u nich celá rodina vie, že Scarlettka má ružové a Sofinka má červené 😁.

zabinkalenka
20. júl 2022

Podla mna sa budu mylit. A navyse pri rovnakom prvom pismene sa budu musiet podpisovat stale celym menom.
Ak by boli napr. Janka a Hanka, tak staci dat J.Novakova, H.Novakova.