Mená Janka a Jarka pre dvojčatá

18. júl 2022

Budú si ich podľa vás mýliť, keď budú mať mená Jarka a Janka? Jarka sa samozrejme píše Jaroslava a Janka zase Jana

deti95060810
18. júl 2022

nie, nebudú ...však ich budú volať Jana a Jara...🙂
inak pekné mená, slovenské aké sa dávali kedysi...

77daniela77
18. júl 2022

Mne sa ten napad nepaci,volila by som odlisne mena a tiez slovenske🤔

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikelca
18. júl 2022

To je super kombinácia 🙂 🙂 🙂 mám sestru jasmínku a janku obe z dd. je medzi nimi 10r a moj syn (4r) si ich mýli a obe volá Jaja (velka jaja a mala jaja :D ) 🙂 Jaroslava je super meno aj sa jej nebude páčiť jarka môžete jej vravieť aj slavka. Moja mamina tak mala spoluziačku slavomíru čo si nechala hovoriť mirka a spolužiačku miloslavu ktora si nechala hovoriť slavka)

nikasmile
18. júl 2022

Podľa mňa nie a mená ste vybrali pekné😊

evabb35
18. júl 2022

Predstav si situáciu, keď budete niekde na ihrisku a budeš kričať Janka alebo Jarka...no môžu to v tom hluku počuť Janka ako Jarka...ale zase časom sa práve pre takéto prípady tie mená kadejako skomolia, teraz to nikoho nenapadne, ale v tej chvíli odrazu rôzne zdrobneliny vzniknú resp. budeš kričať Jaroslava na Jarku.

patka06
18. júl 2022

Mne by sa páčila kombinácia rovnako dlhých mien napr. Jaroslava a Miroslava alebo Janka a Hanka

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
travelllerka
18. júl 2022

Nepáči sa mi to, bude sa všetkým pliesť jazyk aj tebe.

uhnakova
18. júl 2022

podobne mena nie su uplne prakticke, deti nebudu pocut, ktoru volas, resp. sa budu tvarit, ze nepocuju 🙂

laurita285
18. júl 2022

Jara by som teda nechcela byť 😂 jana jara

autor
18. júl 2022

@nikelca Nad Slavomírou sme tiež s mm rozmýšľali, ale neviem či sa to hodí k mene Jarka...v tomto prípade by to bola asi Jarmila

autor
18. júl 2022

@raja95 Áno, kvôli tomu by sme chceli niečo typické Slovenské, čo sa už ale dneska až tak nepoužíva. ☺️

tosomja
18. júl 2022

Ach, prečo by si ich mylili? Priateľ má syna Mareka, a ja mám s tým priateľom syna Mareka tiež 😃 a jeden je Majko, druhý Marko a nikto si ich nemýli a každý vie ktorý je ktorý a koho voláme. Aj v hluku.
Pekné mena ste vybrali 😊

mpg
18. júl 2022

Mne sa Jaroslava nepáči, mohli by byť napr. Jana a Nina.

rachel36a
18. júl 2022

Neries co sa komu paci...dolezite je ze sa to paci vam...nena su krasne, slovenske

jari21
18. júl 2022

Vy ste rodičia, tak dajte vašim deťom mená, ktoré sa páčia VÁM. Prečo by ste vyberali mená čo sa páčia iným, a ešte keď sa snažíte vybrať také originálne, ktoré nemajú všetci?😉 Dvojičky si ľudia nemýlia kvôli menám, ale preto, že sa veľmi podobajú😄 Mala som spolužiačky dvojičky Katku a Kamilku a veru si ich mýlili, lebo boli rovnaké...
PS: ja som Jaroslava, a doteraz som žiadnu inú osobne nepoznala, okrem mojej maminky🥰

vlucifuk
18. júl 2022

Obe mená sú krásne a jedinečné, ale spolu, priznám sa, mi "neladia". Ale to iba mne. K Janke sa mi hodí niečo rovnako dvojslabičné (Janka-Hanka), K Jaroslave mi príde super Miroslava, ale i Slavomíra je krásne meno (Jarka - Slávka). Čokoľvek však vyberiete, bude to super, lebo to bude váš výber. Okolie neriešte. My máme dvojčatá a pre dievčatá sme mali vybratú kombináciu Nina a Nataša. Nakoniec máme chalanov.🤦‍♀️

andrejka1974
18. júl 2022

Mýliť si ich nebudeš ale vekom budú baby prefíkaný keď jednu zavoláš Jarka povie Janke však teba volá a opačne volila by som trošku odlisnejsie mena

sojorez
18. júl 2022

Jarmila a Justina by bola moja volba alebo Klara a Greta 🤔

basska_b
18. júl 2022

Mne by sa to mylilo...

sarah1988
18. júl 2022

No určite sa nájdu ľudia ktorí to popletú
Ja mam sestru Martinu,ja som Patrícia
A Maťka a Paťka nás volali ako deti a stále si to ktosi mylil

autor
18. júl 2022

@jari21 Nepýtam sa, že či sa vám páčia, ale či sa spolu hodia a či si ich podľa vás nebudú mýliť 😃

kate211
18. júl 2022

Napad dobry, Janka sa mi velmi paci. Ale Jarka nie. Nemozem si pomoct, ale mne to znie ako nazov krmiva pre polnohospodarske zvierata. Ale hodia sa k sebe. Mylit sa trosku asi budu.

veronikazuko
18. júl 2022

Podľa mňa super. Krásne mena👍

skorpionik30
18. júl 2022

mne sa tato kombinacia mien nepaci....skormozno janka a danka alebo hanka....my mame emku a nelku a uz to je dost katastrofa....moj muz ked ma zakricat na ne tak hovori ze radsej sme im mali dat mena roza a doza🤣🤣🤣

vivuska666
18. júl 2022

Moji chlapci su Risko a Misko. Obcas sa mi mylia v rychlosti 🙂 tak sa budu urcite aj Janka a Jarka. Ale inak krasny vyber. Milujem nase tradicne mena.

igiana
18. júl 2022

Podla mna si budu mylit, su velmi podobne. Aj podobne zneju. U nas mame Dominiku a ked na nu volaju pocujem “maminka” a ohlasim sa 🙈. Staci par podobnych slabik a koniec. Mali sme na sidlisku dve sestry Dominiku a Janku, alebo poznam kombinaciu Evka a Janka. Alebo by sa mi pacilo Alzbetka a Janka.

mpg
18. júl 2022

Spolu by ladili Janka a Dianka.

krajinka
18. júl 2022

Ja som Jarmila a sestra Jana a celé detstvo sme sa dohadovali na koho mama volá za mňa nie dobrý nápad🙂