Meno Lia - meniny

ttamia30
6. mar 2021

Ahojte 🙂 chcem sa spýtať máte niekto v rodine meno Lia ? Ak áno kedy prosím vás oslavujete ? Lebo na internete je veľa dátumov, ale neviem ktorý je tu na SK najviac zaužívaný.

janai1
6. mar 2021

@ttamia30 no jasne, fenka sa tak volá 😂

Ale inak talianske meno a 1.6.

ewka9
6. mar 2021

Pekné meno😌

ttamia30
autor
6. mar 2021

@janai1 keď máte napísať blbosť tak radšej ani to tu nepíšte a povedzte si to pre seba ;) take hlúpe reči

malinoismum
6. mar 2021

@ttamia30 off topic🙂 - Ja mám dcéru Leu a voláme ju Lia, Lili... mne sa to meno páči 🙂

janai1
6. mar 2021

@ttamia30 nebuďte drzá ok? Fenka sa naozaj vola Lia 🤷‍♀️ a pýtali ste sa v rodine... Môj pes patrí do rodiny 🤷‍♀️ a aj som Vám napísala kedy sa meniny oslavujú, tak neviem co mate za problém

miirka123
6. mar 2021

@ttamia30 jee to je veľmi krásne meno 😍

gulka123
6. mar 2021

@janai1 pani to asi vzala ako "urážku", že sa takto volá aj psík... 😏

malinoismum
6. mar 2021

@gulka123 a ja mám PSA Huga a kolegyňa syna🙂 a smejeme sa že poslúchajú rovnako😁😁😁veď je to milé... iné bolo keď známa mojej mamy vencila maltezaka “Viktora” (aspoň u nás v okoli to nieje tak bežne mužské meno....) a keď na neho kričala v parku, alebo už oslovila... tak jeden pán že “áno pani?” My sa poznáme? 😁

gulka123
6. mar 2021

@malinoismum ja takéto veci vôbec neberiem ako urážku... mam kopu kamarátov, ktorí majú mená také ako aj psíci, ktorých poznám 😊 niekto to vezme ako urážku, že prirovnávať takto meno ku psíkovi, ale je to blbosť... 😊

janai1
6. mar 2021

@gulka123 no, tak asi mam blbý zmysel pre humor 😅 každopádne pes sa vola Max, tak sa ospravedlňujem všetkým ktorých to urazí 😂 (vtip)

ninusa221
6. mar 2021

@janai1 to je este fajn meno ale ja som raz bola na navšteve a chlap kričí Nina Nina a ja že čo huka stale a oni mali psa Ninu 😆 mna skoro vystrelo😂😂😂😂

janai1
6. mar 2021

@ninusa221 😂😂😂😂 Tak toto nemá chybu 😂😂 2v1 zavolá raz a prídu aj človek aj pes 😂

alvaluka
6. mar 2021

@ttamia30 my mame psa stelu a kolegyna ma dceru stelu a ziadna veda sa z toho nerobi.

Nemyslim, ze pani s fenkou Liou to myslela zle. Rodina dala moje meno krave a neberiem to osobne 🙂 narodila sa na moje meniny a meno bolo vymyslene.

anega79
6. mar 2021

@ninusa221 ja mam dceru Ninu, zijeme v Taliansku a ine deti v jej okoli toto meno nemaju. Ale v parku kazdy 10ta fenka sa tak vola🙂. Mala sa vzdy na to tak jeduje. Ale uz sme stretli aj jej kamosky z triedy co boli fenky- Anita, Linda, Sofia, Clara

zitulina
6. mar 2021

Naša kamoška oslavuje keď má meniny Kornélia 🙂

barborecka111
7. mar 2021

Krásne mení, ďakujem za tip 😁

michellemary
11. mar 2021

@ninusa221 ja mám tiež takú skúsenosť, že mi pod oknom venčili čivavu Mišku, a ja z okna kričím, že čo sa deje. 😂

adari
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adari
25. nov 2021

@ttamia30 Ja napríklad tiež chcem dcéru Liu...a v pohode Vám to meno uznali? Lebo dlhšiu verziu ako napr. Liana nechcem, tak dúfam, že to pôjde v pohode.

ttamia30
autor
28. nov 2021

@adari áno v pohode uznajú 🙂

rainbow1
28. nov 2021

16.2. 🙂 som Liana 🙂

zuzula20
28. nov 2021

Mám dcéru Liu, normálne je zapísaná iba ako Lia, meniny oslavujeme na Lianu.

lucygb
12. feb 2023

Dcéra má meno Lia, má už u rokov a v pohode jej ho zapisali pri narodení. Je to to najkrajšie meno ake som kedy počula. Meniny oslavujeme 16.2. Na Lianu 🙂