Moderné meno pre dievčatko

2. aug 2022

Ahojte, poradte prosim moderne meno pre dievcatko. Chcela by som nieco ine ako nase tradicne mena i ked aj tie maju svoje caro. Nemyslim zase extremy ako Nefertiti a pod. 😂. Velmi sa mi paci Lilien, Diana. No nemame este vybrate meno a rada sa inspirujem 😊

lunademonica
3. aug 2022

Mne sa paci Lilien, len teraz ich je vsade strasne vela :(

veronika2405
3. aug 2022

Ja mam Sofia a Carmen ❤️❤️

evica17
3. aug 2022

Diana,Agáta,

wiwi28
3. aug 2022

My sme mali pre dievča vybraté mená buď Sára alebo Stela. Nakoniec je to teda Simon ale ak raz bude dcéra budeme vyberať medzi týmito. (chceli sme rovnaké písmeno mena aj priezviska).

wiwi28
3. aug 2022

A moja BFF ma teraz 4m krásku Zoja - nádherné meno pre krásne dievčatko.

pazdura
3. aug 2022

Melody

amelia123
3. aug 2022

Maya, Stella, Lena, Mila, Luna, Kaya, Linda, Magnolia, Valeria, Mia - pre inspiraciu... Ale Diana je podla mna krasny vyber ☝️ Ja som chcela Tomáša, muž chcel Tomáša, máme Nelu a Ameliu 😉

tianna
3. aug 2022

Z tých dvoch určite Diana 🙂 Lilien/Lili je krásne, no osobne sa mi absolútne nehodí pre dospelú ženu. Jednu som poznala a teda vôbec mi to nejak nešlo k nej keďže už bola dávno dospelá a meno mi príde také strašne jemnucke, detské. Ale to je len môj názor samozrejme.

alienkami
3. aug 2022

@wiwi28 ja som sa naopak vyhýbala menám na S aby nemali iniciály SS. U iného písmená by mi to nevadilo, ale SS som nechcela. Tak máme Hanu a Michaelu S. Tiež som vyberala meno "na polceste" medzi narodeninami a Vianocami. Dievčatá sú február/marec

jahanka
3. aug 2022

Selma a Heidi su pre mna topka, ano su inspiraciou z rozpravok🙂

katarina9593
3. aug 2022

My máme Dianku♥️...najprv som chcela Agátu..potom zase sa mi páčilo aj Sandra a Nela ale nakoniec neviem prečo proste som povedala Diana a uplne jej sedí ☺️

pokojvdusi9
3. aug 2022

Dianu mame -bohyna lovu.A aj Dalia-Zoe

magduska81
3. aug 2022

My sme dali Emily💞

bagerka
3. aug 2022

Vivien, Karin, Daria, Aurélia, Yulia

mackamosna
3. aug 2022

My máme vivien

eskop
3. aug 2022

Barbara, Vanesa, Zaira, Nadin, Lorin, Jasmin, Vivien, Stela..

ja_bb
3. aug 2022

Známi majú Zaru a Zoju, mne príde také iné aj Olívia či Amélia a u nás bude asi Sabina.

iwesska
3. aug 2022

@tianna Uplne zdielam tvoj nazor. Vzdy si predstavim ako sa taka 50-60r. pani predstavi ako Lilinka😖

ikonica
3. aug 2022

Mame Zoju a Sonu... Dala by som aj meno Ziva, ale je take tvrde a uz sa tak vola nas pes 😁

lessiie
3. aug 2022

@nina004 mame Lauru a volám ju Lara

jenny686
3. aug 2022

My sme mali vybrate pre dievcatko meno Liliana alebo Diana 🙂 nakoniec cakam chlapca 😄

ivi33
3. aug 2022

Fatima,Lukrécia,Beatrix,Lavinia,Loreta,Kiara

lessiie
3. aug 2022

Emília, Laura , Lara, Sandra... Diana, Mia, Melody

bimbambim
3. aug 2022

Švagriná sa víla Dajana a má meniny na dianu.Jej dcéra sa volá desana voláme ju Dena

sonnenshein
3. aug 2022

Mam Dianu a Danielu, obe su fantasticke, univerzalne, a elegantne mena.

zuz0110
3. aug 2022

Aj ja som mala na mena presne kriterium, nech sa z toho neda spravit “skarede” pomenovanie. Napriklad paci sa mi velmi meno Katarina. Ale nechcela som, aby po nej kricali Kata. Mame Oliviu. Super medzinarodne, daleko od narodenin a uplne najhorsie po nej krici syn “olivaaaa”, co mi aj tak pride skor smiesne ako skarede 😂. Je este babatko, takze jej kludne hovorime aj take skomoleniny ako Oliváčik, Olivčíni a tak, ale pre ostatnych je Olivka, Olívia.

sunyrose
3. aug 2022

Moje prvé vnúčatko bude pravdepodobne Damaris...., ak to bude slečna...

44janica44
3. aug 2022

@iwesska , @tianna - to som myslela že som jediná čo nenávidí meno Lili, lilien a podobne verzie keďže na každom ihrisku je minimálne jedna (podobne ako Nela Nina Sofia.... )Presne pre toto pre 5 ročné dievčatko ok ale pre dospelú ženu čistá katastrofa.

Pre mňa jediné kritérium na výber mena - aby sa hodilo pre dospelého človeka predsa len dieťa je iba chvíľku dospelý je roky a to meno má určitým spôsobom reprezentovať.

mkorinkova
3. aug 2022

Mia

gabrielkaa
3. aug 2022

Neviem ci to tu uz odznelo, lebo som necitala vsetky prispevky, ale mne sa paci meno Aurelia.