Najčastejšie chlapčenské mená vo vašom okolí

mona1992
8. máj 2023

Ahojte, viem že už roky je Jakub c.1 v rebríčku mien a my tiež uvažujeme nad týmto menom, len by som nerada aby ich bolo 10 v škôlke … ale práveze ja v okoli nepoznám žiadneho malého Jakuba…. Mame už syna Dominika, takze hladame druhé meno. Ešte prichádza do úvahy Oliver, ale mám pocit že tých stretávam najčastejšie + Samuelov. Ďakujem 🙂

31majka12
10. máj 2023

@mona1992 na ulici máme mená ako Oliver ,Samuel ,Michal, Maroš,Stanislav, Viktor, Teo, Adam, Drahoslav ..a ten môj je Sebastian

mona1992
autor
10. máj 2023

@zuzkaemmka17 veru súhlasím, pri prvom synovi sme mali tiež Jakub Dominik alwbo Oliver … nakoniec sme sa dohodli že bude Dominik… mame k Jakubom zle asociácie takze to nás asi najviac odrádza 🙈 ale stále mi to meno nedá pokoj …

19mmm71
10. máj 2023

tak u nas v okolí -Matúš,Adam 3krat,Samuel,Peter,Ján 2krát,Richard,jakub

gazpalm
10. máj 2023

@scila ja mam v okoli 2 malych Gregorov ,velmi im to meno pasuje a poznam dokonca aj Gorazda 😁

scila
10. máj 2023

@gazpalm tak to ja len toho čmeliaka Gorazda z knižky o bračekoch mravčekoch, to som fakt ešte v reále nepočula 🙂

drakvak
10. máj 2023

@scila U nás je aj Zoran a Vejan 😉

lenrol001
10. máj 2023

@alexka89 Vlastník je krásne......Vlastimil..... žiaka s takým menom som neučila...a to učím už doooosť dlho 😁

nika__007
10. máj 2023

Ahojte, co poviete na Timoteja? S manzelom uvazujeme nad tymto menom, v BA sa s nim teda moc nestretame...

asuliena
10. máj 2023

Môj syn je Viliam 😁😉 široko ďaleko žiadny malý Vilko ... Za 3 roky čo si všímam na ihriskách som toto meno počula len raz 👍

ferret95
10. máj 2023

3 a pol roka robím v škôlke a zatiaľ som nemala žiadneho Jakuba. ani v okolí ich moc nepoznám. a to bývam v BA

lenapg
10. máj 2023

V mojom okolí vedú Sebastián, Tobias, Adam, Oliver,Marco,Samuel, Leo.
Ja mám dvoch synov, tradičné staré slovanské mená a napriek tomu nemusím riešiť, že na rovnaké niekde narazíme. 🤣😆 Iného Borislava alebo Branimira nepoznám.

lenapg
10. máj 2023

@stanislavicenka My sme tiež uvažovali nad Vratkom, prípadne Zoranom, ale zvíťazil Radovan, ak by bolo naše tretie znova chlapec. Nakoniec máme Miladku. 😆
Bratov má Borislava a Branimira

ajn
11. máj 2023

@lizwer uz maju syna Dominika.hladaju druhe meno k tomu.😆

bu1bu
11. máj 2023

V mojom okolí sú najčastejšie mena: Damián 4x, po 3x Tobias, Jakub, Samuel, Adam, Matej. Minule sme na ihrisku stretli Aurela, veľmi sa mi to meno zapáčilo ☺️

marieta777
11. máj 2023

William

drakryba
11. máj 2023

ja mám Petra a Tomáša, v školke boli v triede traja Peťkovia, teraz zase sú dvaja Tomáškovia, Jakuba nemáme spolužiakov, ale zato Peťko má v škole v triede troch Rudolfov, čo teda ozaj nie je časté meno, takže to záleží ako sa zrovna stretnete ...

mona1992
autor
11. máj 2023

@nika__007 veľmi pekne meno, kamoska dala malému teraz toto meno a veľmi sa mi zapáčilo, len sa nám rýmuje s priezviskom 😀🙈

petronela10149
12. máj 2023

my mame Jakubka, je najmladsi, ma tri starsie sestricky a pocas kazdeho tehotenstva sme mali pre chlapceka vybrate Jakub, v triede je jediny s tymto menom, ale v okoli pozname viacero 🙂 ja by som ale nemenila

katkaapetko12
12. máj 2023

Tak máte dve možnosti. Buď si vyberte meno, aké sa vám páči a vôbec sa nezaoberajte tým, koľko takých bude v budúcnosti v okolí, alebo ak nechcete také "bežné" meno, tak si pozrite Top 10 najpoužívaješích chlapčenských mien a jednoducho sa im vyhnite. Top 10 chlapčenských mien: https://spokojnamama.sk/najoblubenejsie-mena-pr...

scila
12. máj 2023

@katkaapetko12 ja som sa menu z top "10" z predošlých rokov vyhla a práve to naše meno sa v tom roku kedy sa syn narodil objavilo ako nové v top "10", takže človek nikdy nevie. Občas sa uvádza aj top 20, radšej treba nakuknúť aj tam 🙂... A zas do našej školky kde bolo 40 detí chodili traja Dominikovia, čo k top menám nikdy nepatrilo 😁

iceberg
13. máj 2023

Momentalne teraz mala napr moja mladsia sestra v triede asi tak 3x samuel , 2x Jakub, bol tam aj Oliver , Adam ,Filip , Matej,

dobromila
14. máj 2023

@mona1992 aj v našom okolí je veľa Jakubov. Naopak - náš Tobias je jediný v ročníku (2 triedy). V celej veľkej obci registrujem 3 - jeden dospelý, jeden 14r a náš 9.
Sama mám veľmi časté meno v mojej generácii a nie som s tým spokojná. Pekných mien je predsa veľa. Páči sa mi napríklad aj Gabriel, Radovan, Adrian, Roman, Branko a máme aj Benjamína, Šimona a Emanuela.

vanessad15
18. máj 2023

@mona1992 Najčastejšie asi Adam a Jakub. Ale ja mám Dalibora 14r a za tú dobu som sa s jeho menom stretla asi len 1x🙏

slavomira236
18. máj 2023

@vanessad15 ani teraz som meno Dalubor este nepocula ak mam pravdu povedat vobec mepoznam ziadneho okrem toho spevaka

michellemary
18. máj 2023

@vanessad15 ja poznám jedného, má 61 rokov. (Teda, Jandu nepočítam... 🙂 )

lilianakraso12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz