9 ročný chlapec ide do kúpelov

vejapa76
26. sep 2016

Zdravím dievčatá. Prosím podeľte sa so mnou o vaše skúsenosti...ako to vaše deťúrence zvládali... Syn ide 1.krát do kúpeľov. Lekárka odporučila aby šiel sám, že je už veľký (má 9 rokov). No ja neviem 😢. Na jednej strane je na mňa dosť naviazaný, na strane druhej si uvedomujem, že je taký asi aj kvôli mojej úzkostlivosti. S deťmi je rád, rýchlo si nájde nových kamarátov a stále si hovorím, že veď predsa pôjde aj do školy v prírode bezo mňa a že veľa mladších detičiek chodieva do letných táborov... Chodia vaše deti v podobnom veku do kúpeľov ( jedna sa o 3 týždne ) same? Ďakujem za každý postreh, skúsenosť, radu...

radkamikic
26. sep 2016

@vejapa76 navstevy neboli tak jeto v podmienkach ozdravovne. Decka tam nemaju moznost mat mobil nie je tam.signal lebo je to v lese len vecer maju vyhradeny cas ked rodicia mozu volat a pevnu...ten prvy pobyt bol zo zaciatku narocny aleteraz v lete iz vedela do coho ide tak len trochu placu pri nastupe....

vejapa76
autor
26. sep 2016

Dievčatá...a boli ste niektorá konkrétne v Turčianskych Tepliciach?

janinah
26. sep 2016

@radkamikic to by som chcela vidieť to zariadenie,ktoré mi zakáže navštíviť dieťa,charta práv dieťaťa im asi nič nehovorí? a psycholog by ti povedal ako toto poznačilo dieťa hoc o rok to vyzeralo už ideálne...

janinah
26. sep 2016

@vejapa76 manžel tam bol a ja som sa k nemu pridala na týždeň

vejapa76
autor
26. sep 2016

@janinah myslela som skôr či tam nebolo niekoho dieťa... Že kde sú ubytovaní, po koľko ich je na izbách, kam chodia na procedúry a do bazéna...atď.

radkamikic
26. sep 2016

@janinah nemyslim ze v opodstatnenych pripadoch urcite nebrania rodicovi návštevu alepokial vopred o tom informuju mladsi maju moznost ist s rodicom da sa to akceptovat....neuskodi trochu natahovat pupocnu snuru je to prospesne aj pre dieta aj pre rodica...kazdy si pozna to svoje naj takze ak ma pobyt vysledky tri tyzdne sa daju vydrzat