Čo prichystať dieťaťu do školy v prírode?

junovka
19. apr 2009

Obraciam sa na vas mile mamicky, ktore mate uz ake take skusenosti so svojimi detmi-skolakmi, ktore uz boli v skole v prirode.Rada by som uz chcela co to pokupit Timke na oblecenie do skoly v prirode, ale ani v najmensom ma nenapada, ze co a kolko toho bude potrebovat?.Idu zaciatkom juna na 6 dni/vcetne odchodu+prichodu/ na Dedinky.Budu ubytovani v penzione.
A tak isto, rozmyslam kolko by som mala jej dat vreckove.

Za kazdu radu a napad vam dakujem. 😉

luna379
10. feb 2016

Vreckové adekvátne podľa mňa cca. 25-30€ pre 14 ročnú babu, deti radi kupujú darčeky príbuzným na výletoch, hoci nemusia a radi si odnesú aj suvenír. Čo zabaliť? Učiteľka vám nedávala papier?

Určite dvoje tepláky, jedny slušnejšie dlhé nohavice, jedny krátke, tričko na každý deň jedno + 2 náhradné, spodné prádlo a ponožky tak isto. Pršplášť, baterku, mobil, nabíjačku, nejakú knižku/časopis, 2 tenisky, plavky, mikiny 2, prípadne aj niečo nepremokavé, podľa počasia.

gabrielkabj
2. máj 2016

U nás sa dopláca 25 eur. Dám jej na každý deň 1 sladkost napr.horalku a vreckové podľa mňa 10-15 eur. Asi skôr 10. Veď to aj tak minie len na hlúposti a žiadne suveníry nechceme. Lapace prachu. 😜