Detské tábory a letné kempy 2013

suzzi
30. máj 2013

Ahojte maminy! Ako travite s predskolacikmi leto? Davate ich do kempov, kde je pobyt aj mimo domu? Nemate strach? My sme si zatial trufli len na denne kempy v BA. Stale to odputavanie nejak tazko prezivam ☹ Tento rok zvazujem tento kemp: http://www.eduworld.sk/sk/letne-prazdninove-kem.... Nemate s nim nahodou niekto skusenost? Myslite ze sa bude pacit aj chalanovi?

sissy27
30. máj 2013

@suzzi ahoj, s konkrétnym kempom skúsenosť nemám, ale vyzerá dobre, len tá cena bude asi dosť nadštandardná 😝 inak dcéra išla sama prvýkrát na taký pobytový dva mesiace pred 6. narodeninami a bez problémov... bolo to celé prispôsobené takým drobcom, samozrejme bol umožnený denný kontakt po telefóne, odvtedy chodí dcéra každý rok a vždy sa teší... samozrejme, nie každé dieťa (alebo rodič 😀 ) to musí takto zvládať, ale každý si sám pozná svoje dieťa a vie, aké je, či nemá problém spať mimo domu alebo od mamy ani na krok, nie ešte na noc...podstatné je uvedomiť si, či má problém odstrihnúť sa rodič alebo naozaj dieťa a nepresviedčať dieťa, že predsa len pri maminke je lepšie a ktovie aké nástrahy ho čakajú bez mamy (máme v okolí takéto deti a keď to počujem tak padám do mdlôb 😝) ja odporúčam aspoň vyskúšať, nakoniec keby bolo zle, tak môžete pre drobca ísť a zobrať ho domov, ale deťom to určite niečo dá, naučí ich to samostatnosti, budú mať nové zážitky...

suzzi
autor
30. máj 2013

Cena tipujem, ze bude asi velmi podobna ako ine denne kempy v BA. Hadam nejaky ulet cakat nemusim. Neviem, co sa synovi stalo, ale od vlani ma nejaky strach, ked pri nom nie sme. Nevedel to vysvetlit. Nic sa nestalo v skolke alebo inde za nasej nepritomnosti. Vysvetluje mi to tak, ze ma strach, ze sa nam nieco stane...Hovorim si, ze je to asi nejaka vyvojova faza. Mozono videl v nejakej rozpravke alebo kde, ze dieta prislo o rodicov...Neviem. Kazdopadne byval absolutne nebojacny, no teraz mam strach ho aj ja niekde nechat dlhsie. Pokial tam nie je rodina, resp. niekto blizky, tak sa rozplace...Predtym by nas zapredal za prvym rohom. 😝 Nikdy take stavy nemaval. Samozrejme sa to prenasa aj na mna a ked je s niekym inym okrem skolky, uz mam vnutorny nepokoj ci je vsetko ok 😒 Tak ma zaujimalo, ci vase deti chcu takto ist aj ako predskolacikovia od mamin. Vidim ze tvoje ano sissy27. Tak snad sa aj my osmelime, ale tipujem ze najskor az na rok.
Zvedava som an tuto gymnastiku, snad sa niekto najde, co to pozna, ci tam chodia radi aj chalani alebo je to skor pre dievcata...

rodinnevikendy2
3. jún 2013

Ahojte, my organizujeme denny zazitkovo rozpravkovy tabor na Kolibe v BA a jeden pobytovy sasotabor s plavanim na Kysuciach
https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/rodinne...
https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/rodinne...
🙂

vrabcekdoc
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dankakanka
13. jún 2013

My sme už dva roky boli v športovom tábore BENI camp, a môžem Vám povedať, že taký super program nemá len tak hocikto. Syn prišiel každý deň “vyšťavený”, aj kamoškine decká si chválili (hrali florbal, basket,mali karate tréningy, futbal a vybíjaná - to je jasné🙂, každý deň mali vela športu, pohybu, čo chalani kvitujú (12-ročný syn a jeho spolužiaci🙂. Myslím, že 2 dni boli na výletoch v Čunove (tam, kde trénujú kajakári). Odtiaľ vždy prišiel unesený, v živote nebol na vodnej trampolíne, učil sa jazdiť na kajaku a nejakej surfovacej doske. Tento rok ideme zasa, už berú aj škôlkarov, dávam tam moju malú. A musím oceniť ústretových vedúcich, majú nervy zo zlata...! Tu je stránka: www.beniklub.sk

diana70
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tomek39
24. feb 2015

@rodinnevikendy2 ODPORÚČAM!!!