Poradíte detský denný letný tábor v Bratislave?

dada07
20. apr 2012

Ahojte,

hľadám pre moju 7r slečnu kvalitný denný detský letný tábor v BA. Zaujal ma CityCamp. Ak máte iné nápady, poteším sa. Čo stál taký týždeň v r. 2011? Tento rok som nevidela, okrem CEVARMu, ceny pod 98eur/5 dní.

Vďaka.

Dada

sissy27
20. apr 2012

@dada07 no bohužiaľ, ceny sú od 15€ / deň vyššie, aj to by si mala sakra šťastie, keby si zohnala za tých 15€... za túto sumu máš už normálny pobytový tábor 😝 ak ti môžem poradiť, tak sa poobzeraj vo svojom okolí po centre voľného času - tiež robia denné tábory, ale dostávajú aj nejaké dotácie od štátu, tak sú tie ceny priaznivejšie a program plus mínus rovnaký

alena16
20. apr 2012

Ja napíšem akurát, že ktorý neodporúčam... a to denný tábor pri koňoch na Ranči Lieskovec 😖
A dada07 posielam ti aj internú poštu 😉

rodinnevikendy1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tilly
24. apr 2012

moj starsi bol minuly rok v tenisovom tabore, stalo to ale cez 100€ tusim 105€, ale ide aj tento rok urcite, pacilo sa mu tam...
bol to tennis camp tusim, tak nejal sa to volalo... je to pri druzbe, v karlovke... casey

syslica
24. apr 2012

OZ Hlas Nádeje usporadúva v Záhorskej Bystrici zas Letný tábor Nádej vo viacerých turnusoch.
Program: loptové hry súťaže, tanec, turistika, výlety, opekanie, maľovanie na tvár, maľovanie
Miesto: Materské centrum bl. sestry Zdenky pod záštitou občianskeho združenia Hlas Nádeje.
Možnosť výberu nasledujúcich termínov, ktoré prebiehajú v čase od 8:00 do 16:30 hod.:
1. Termín: 09.07.- 13.07. 2012
2. Termín: 16.07.- 20.07. 2012
3. Termín: 23.07.- 27.07. 2012
4. Termín: 06.08.- 10.08. 2012
5. Termín: 13.08.- 17.08.2012

Cena: 65€ ( vrátane celodennej stravy a pitného režimu) na týždeň
Kontakt: p. Antalová - nájdete aj v Googli 😉

dada07
autor
25. apr 2012

Vďaka za tipy 🙂

eaka
28. apr 2012

minulý rok na jar boli aj nejaké ponuky na zľavových portáloch...aj tenisový tam bol..kamoška tam dala malú a boli spokojní..

andy1234
9. máj 2012

Alena16, prosim Ta, preco ten tabor neodporucas? prave sa tam chystam prihlasit dcerku..dik 😖

alena16
10. máj 2012

@andy1234
Syn tam bol minulý rok v lete. Celé od začiatku sa mi to veľmi nepáčilo. Tábor mal byť od 9.00 hod. Hneď prvý deň sme tam hodinu čakali vonku na parkovisku na daždi, kým prišla "vedúca". Ďalšiu polhodinu sme strávili vypĺňaním nejakého papiera, no proste pol dňa neplánovane z roboty... Na olovrant jeden deň pripálený chleba vo vajci, druhý deň hrianky... A zlatý klinec programu prišiel tretí deň, keď mi poobede volal primár z Kramárov, že tam mám syna, priotráveného z bobul bazy čiernej. Ani som nevedela, že je jedovatá, ale vraj keď sa konzumuje v surovom stave a väčšie množstvo, tak je (vracanie, hnačky, alergické reakcie). "Vedúca sa mi ani neobťažovala zavolať, iba tá baba, čo jej tam pomáhala mi volala asi až hodinu potom, čo bol malý v nemocnici. Že vraj doobeda 3x vracal, ale oni nič, ešte aj obed mu dali, a keď zas vracal a bol nejaký omámený, že až potom zavolali sanitku!!! Malý zjedol celú hrsť tých bobúl, taže si to užil. Ostatné deti si vraj iba dzobli bobulku. A nikto si nič nevšimol! Ešte že to bola "iba" baza a nie niečo jedovatejšie!!!! A ešte keď tam na druhý deň bol priateľ pre veci malého, tak "vedúca" povedala, že ani peniaze nevráti za tie zvyšné dni, že malý môže prísť potom na ďalší týždeň. No proste vtipná!!! 😠

tatko81
4. jún 2012

este minuly rok sme mali synatora v trnavskom Bilingvi kedze som tam pracoval, a velmi sa mu pacilo...
bolo 5 veducich z toho jedna zdravotna sestra... tak tento rok ho davam do bratislavskeho Bilingvi... do konca maja sme zaplatili tak sme mali 10 eur zlavu inac tusim stoji 99 aj s jedlom na cely den ... ( moj samo je inac velky hlados ale nikdy sa nestazoval tak asi dostal viac ako suchy rozok 😀 ) .... a na konci sme dostali este aj cdcko s fotkamy
vygooglite si - bilingvi tabor - a tam si to uz najdete..

taborovaniu zdar

kralicica
4. jún 2012

pozri centrum rafael robia super tabory

marika111111111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rodinnevikendy2
4. apr 2013

Smoulkoviny- Denny rozpravkovy zazitkovy tabor
🙂

stipec26
10. apr 2013

moji boli tu - s anglictinou, neviem, ci by take zaujalo - metoda Hokus a Lotus
http://www.emma-vzdelavanie.sk/index.php/aktual...

tobinko26
29. apr 2013

Dobrý deň, odporúčam vám denné detské tábory- Gaštanová 19. cena za týždňový turnus je len 64 eur. Výborný program. Deti boli nadšené. Dva mimobratislavské výlety, výborný program (šport, divadlo, tvorivé dielne, lezecká stena, návšteva hasičov, a podobne), veľmi ochotný a sympatický prístup pracovníkov. Treba tam, ale čo najskôr zavolať mávajú úplne plné.
Staromestský klub G19
Telefón: +421 2 54 77 73 66
Email: mkcg@mail.t-com.sk

rodinnevikendy2
29. apr 2013

@dada07 Ahoj, odporucam SMOULKOVINY na Kolibe

https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/rodinne...

nez
13. máj 2013

Ahojte...nemate niekto referencie na denny tabor Smeli vyletnici...? Robi to Preliezka, o.z.

juliakelemenova
21. máj 2013

Ahojte, ak neviete kam prihlasit decka na tabor, urcite zvolte jazykovu skolu Volis Academy a ich tabory www.jazykoveprazdniny.sk Maju super lektorov, efektivnu metodu, pomocou ktorej sa nasi chalani dost zlepsili v anglictine 🙂 Tesia sa uz aj toto leto 🙂

viva02
21. máj 2013

@nez Na Smeli vyletnici ti neviem dat referencie, ale syn bol na inych taboroch cez o.z. Preliezka : Traja patraci, Mali archeologovia, Mladi zoologovia a bol velmi spokojny. 🙂
http://dennetabory.sk/

cimcara
4. jún 2013

Ahojte, my sme spokojni s Preliezkou tiez a objavili sme aj City Camp www.citycamp.sk, tam byva menej deti a su dobri, maju tabor na Zeleznej Studienke, dobry program - deti boli spokojne. Turistika po lese, pozorovanie zivocichov, raka vylovili, plavaren, lanove centrum, aj vela vlastnorucnych vyrobkov doniesli z tabora, super!

cimcara
4. jún 2013

@dada07 Ahoj, ten City Camp sme absolvovali aj v lese aj v ZUS na tanecnom sme boli, obidva boli super. Na tanecnom bolo predstavenie, aj babku sme vzali, tesila sa, lebo nevidi deti casto vystupovat, nie je z BA, super instruktori. A ked im napises mail, urcite si dohodnes aj zlavu, ja sa vzdy pytam na zlavy, inak teraz im zlava visi aj na stranke www.citycamp.sk, ja som to vyuzila. Ked mas viac deti, napis im a mozno nieco dohodnes.

vrabcekdoc
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka008
5. jún 2013

Ahojte. Skúste pozriet KidsCamp v Ružinove v areáli Fitcamp Drienova..., viac info dám do IP. 🙂

dankakanka
13. jún 2013

My sme už dva roky boli v športovom tábore BENI camp, a môžem Vám povedať, že taký super program nemá len tak hocikto. Syn prišiel každý deň “vyšťavený”, aj kamoškine decká si chválili (hrali florbal, basket,mali karate tréningy, futbal a vybíjaná - to je jasné🙂, každý deň mali vela športu, pohybu, čo chalani kvitujú (12-ročný syn a jeho spolužiaci🙂. Myslím, že 2 dni boli na výletoch v Čunove (tam, kde trénujú kajakári). Odtiaľ vždy prišiel unesený, v živote nebol na vodnej trampolíne, učil sa jazdiť na kajaku a nejakej surfovacej doske. Tento rok ideme zasa, už berú aj škôlkarov, dávam tam moju malú. A musím oceniť ústretových vedúcich, majú nervy zo zlata...! Tu je stránka: www.beniklub.sk

rodinnevikendy2
19. jún 2013

LAST MINUTE na náše denné tábory ŠMOULKOVINY v Bratislave aj na pobytový šašotábor Úsmeváčik.!!!
Tešíme sa na Vás 🙂 🙂
https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/rodinne...

lilianabiela
24. jún 2013

@alena16

Dúfam,že nik nad tým ani neuvažuje....ranč lieskovec je zúfalé miesto,kde stará babka ohrozuje život koní aj detí

alena16
25. jún 2013

@lilianabiela Presne tak. Ty máš akú skúsenosť?

riverparkdanceschool
28. jún 2013

Mamičky, ak potrebujete pomôcť s dieťatkom počas letných prázdnin a ste z Bratislavy, neváhajte a využite našu možnosť Dennej detskej škôlky, ktorú Vám ponúkame v spolupráci s hračkárstvom WOW TOYS! Vaše dieťatko môže využiť škôlku celodennú alebo poldennú, so stravou či bez a bohatým programom ako je aj tanec v tanečnej škole Riverpark Dance School.

zuzkazuz
1. júl 2013

ja rozmýšľam nad týmto - http://www.zlavomat.sk/zlava/96839-denny-naucny... 🙂

nikaden
Odpoveď bola odstránená
Zobraz