Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poradíte dobrý letný tábor pre 9 ročného chlapca?

miriamaslocikova
14. mar 2016

Ide prvý krát a nechcem, aby bol sklamaný. Veľmi sa poteším osobnými skúsenosťami. Na nete je toho veľa, neviem si vybrať 🙂

sissy27
14. mar 2016

neviem odkiaľ si, ale mám odskúšané Bombovo, Twistovo a Cevarm - vo všetkých troch spokojnosť...
skús pozrieť podľa toho, čo syna baví ... kamoškin syn bol vlani v nejakom Minecraft tábore, síce to bolo v ČR, ale spokojný bol veľmi

summerlili
14. mar 2016

Moja staršia dcéra ide už 6. rok za sebou do Tralalandu. Mladšia tam ide prvý raz, až teraz spĺňa vekový limit.
Je to 12 dní (od nedele do piatku). Len príšerná cena, ale čo už. 360 €.
Aktivity skvelé, maximálna spokojnosť. Dcéra si sama vybrala, že chce chodiť len tam.

rrybka
14. mar 2016

urcite pozri Wachumba, to je fajn tabor a nas ide na hasicsky, neviemuz kto to ma ale ked zadate hasicky tabort sa vam to vyhodi a tiezma 9..

mia1112
12. máj 2016

urcite viem odporucit denny aj pobytovy tabor v Samorine, kusok od BA v Hoteli Kormoran - Kormoranik. Pestry program, nadherna priroda, a hlavne ze o deti sa staraju pedagogovia a skuseni a animatori. Cena je tam takisto velmi prijatelna, hlavne ak si clovek porovna ze ubytovanie je v 4*hoteli a takisto aj stravu zabezpecuje hotel.
Na pobytovy teraz maju zlavy na https://www.zlavomat.sk/zlava/576501-sportovy-t...
alebo viac info na ich stranke.

mmmonika
7. apr 2018

@rrybka Máš tem Wachumba odskúšaný?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli