V akom pobytovom letnom tábore boli vaše detičky spokojné?

dzanulikmaculik
17. sep 2021

Dievčatá v akom pobytovom letnom tábore boli vaše detičky spokojné? Naše boli na Donovaloch ale neboli spokojní, pretože sa tam stretli so šikanou.Budem rada ak mi niečo odporučíte na budúce leto.Dakujem.

mondolina
17. sep 2021

Môj bol už 3 x v Babylone- divadelný tábor a spokojnosť.

baboobchod
17. sep 2021

Wachumba už X rokov, asi od škôlky a teraz má 14. Niektoré leto bol aj na dvoch rôznych 🙃

sarinka2012
17. sep 2021

Tralaland - dcerina spolužiačka chodí už roky a dcera bola teraz prvýkrát a uplne nadšená, chce ísť aj budúci rok. Vedúce boli uplne zlatíčka, tie deti evidentne milujú a decká celkovo tam boli perfektné, dcera si tak sadla s babami na izbe že doteraz su denne v kontakte. Program je tam užasný, je to na 12 dní s tým že každý deň je iný mesiac, príchod začína Silvestrom a potom január, február,marec....a je tomu aj prisposobený program. Posledný den je vianočná večera 🙂 decká sa mozu prihlásit na divadlo ( dvakat vystupuju pred celým táborom) a mimo toho sa kúpu, plavia na kajakoch, športujú, maju nočnú hru, cestu rozprávkovým lesom a skvelý každodenný program. Strava bola tiež vyborná, ranajky švedske stoly, obedy a večere servírované ale velmi chutné. Termíny na rok 2022 budu mať vyhodené od 04.01. už to mám zapísane aby som hned mohla rezervovať 🙂

km007
17. sep 2021

@sarinka2012 Ahoj. Pozerala som práve web, vyzerá to veľmi pozitívne 🙂 Môžem sa prosím opýtať aká bola cena turnusu toto leto? Táto informácia momentálne na stránke nie je...Ďakujem.

sarinka2012
17. sep 2021

@km007 jasné, turnusy volajú cyklóny 🙂 a su 4 za prázdniny, vždy sa nastupuje v nedelu a končí piatok a začínaju prvou nedelou prázdnin, konkretne termíny tam na webe budu teda od toho 04.01. a suma bola 410 eur čo mi príde za skoro 2 týždne s ubytovaním, stravou a programom celkom prijatelné, Za Tary Camp v CZ sme za 7 dní zaplatili 350 eur 🙂 aj ten stál za to ,o tom potom, ale ked si porovnám stravu ( výber) a počet dní / nocí, tak Tralaland je stále ešte lowcost 😀 ale nebudem sa tváriť že ma tá suma neprekvapila, doteraz chodila dcera len na denné tabory za 150 eur na týzden, takže zrazu 400 eur bol šok ale ked si to človek rozumne preráta tak to je v podstate celkom slušná cena aj oproti tomu dennému táboru 🙂

siska53
17. sep 2021

@dzanulikmaculik Wachumbacke tabory.

km007
17. sep 2021

@sarinka2012 ďakujem 🙂 uvedomujem si že je to 12 dní, takže cena sa musí líšiť...dcéra tiež doteraz chodila len na denné, chcela by už "vypadnúť" tak mi tieto recenzie padli vhod. Asi začneme odkladať peniažky už teraz 🙂)

sarinka2012
17. sep 2021

@km007 presne, z jednej výplaty je to aj pre mňa dosť ale keď to človek našetrí 🙂 aj zážitky sú, aj postarané je o detičky 🙂 určite to stojí za to a vravím dcera ma vítala s tým že aj nabuduci rok chce ísť a videla som ako sa tam aj tie deti a veduci lučia, tak som bola až dojatá.

aktarina
19. sep 2021

@dzanulikmaculik
@sarinka2012 Ahojte, môžem súhlasiť a potvrdiť. Robila som dlhé roky animátorku kade-tade a z tohto pohľadu, keby mám niekam dieťa dať, tak Tralaland. Možno jediná nevýhoda, že celý čas sú v tom areáli (žiadny výlet mimo), ale vedenie je veľmi spoľahlivé, na úrovni, riešia sa veci, naozaj každé dieťa je dôležité a vnímané nejednymi očami. Úplne iný prístup ako vo väčšine táborov (vo Wachumbe som nebola, tak sa neviem vyjadriť, ale chvália 🙂, potom sú tábory, kam by som určite nedala, ak môžem konkretizovať a nezmaze sa to- Fantázia, princíp dobrý, ale prístup vedenia, deti majú na háku).

sarinka2012
20. sep 2021

@aktarina to áno, detičky sú celý čas v areály, ale zase ten je velký, maju tam bazen, ihrisko, kajaky a výlety prídu za nimi 😀 tento rok mali v "septembri" kolotoče (animatori im perfektné vymysleli) a v "lete" dovolenky ( Taliansko, Polsko, Čina.... ) to čo dokážu na tom kúsku pôdy vymyslieť je svetove 😀 ja to nechcem nejak extremne vychvalovat, aby ste si nemysleli že nic lepšie nie je, ale človek tak cíti s tým dieťatom a ked sa mu iekde páči tak velmi ako dcere tu, tak nemám problém hovoriť v superlativoch 🙂