Wachumba Fantasy - skúsenosti

evita_g
13. feb 2022

Ahoj dievčatá. Máte skúsenosť s týmto letným táborom? Hľadám niečo vhodné pre 8 a 10 ročné dievčatá. Chcela som do Twistova, tam bola dcéra v škole v prírode a veľmi sa jej páčilo, no už nemajú voľné termíny ☹ Za každú skúsenosť ďakujem.

lipka2010
24. feb 2022

ahoooj, ja som prave tento rok narazila na tento tabor a tiez vaham ci nasu -12 r tam prihlasit, hladam referencie a ,,kamosku k nej,,,,videla tam sponeute ze hodina Aj denne a to ju vylakalo...

evita_g
autor
24. feb 2022

@lipka2010 Ja som práve ten anglický 13 dňový tábor pozerala... že by sa niečo aj naučili. Určite to bude učenie hrou, zábavnou, nenásilnou formou 🙂 Ale nenašla som veľa referencií, tak stále váham...

simistek
11. júl 2022

Absolutne neodporucam firmu Wachumba ako taku, syn bol konkretne v dennom tabore pre najmensich.Veduci su mladi a maju deti uplne na haku. Mne sa tam skoro utopil syn, lebo pri bazene je asi bezne nestrazit deti. Zhodil ho nejaky chlapec do hlbokeho bazena a nikto si to nevsimol, keby sa nevystveral cudziemu panovi na ramena a neprosil o pomoc..nechcem si predstavit ako by to dopadlo..vyjadrenie hlavnej veducej bolo, ze akurat ho nikto nesledoval..vyjadrenie riaditela ked som syna okazmite odhlasila a ziadala vratenie penazi bolo, ze mi vratia za ostavajuce dni, lebo sak tie dva co tam bol si uzil. Moj syn si urcite neuzil strach o vlastny zivot- ma 6 rokov! Vraj sa nic take strasne nestalo- tym to uzavreli. Zly pristup, nezodpovedny personal a arogantny manazment. Horsiu kombinaciu by som ozaj tazko hladala.