Ako byť s priateľom počas MS v hokeji?

10. máj 2024

Ahojte ženy, položím vám otázku a poďte do mňa kľudne. Jedná sa mi o tie ženy, ktoré so svojimi partnermi/priateľmi nežijú v jednej domácnosti. Aj vaši priatelia prispôsobujú svoj čas, ktorý vám venujú rozpisu MS? Čiže s vami nikde napr. dnes nepôjdú lebo ide zápas? A večer po 20.00 ďalší? Nejedná sa len o dnešok, ale o všetky dni, keď hrajú slováci. Tento mesiac je to hokej, budúci futbal 🙂 Ja som nikdy nedala prednosť programu v TV, či nejakej live reality show pred partnerom. Ale asi som len harpya, čo nedopraje priateľovi. Nežijeme v spoočnej domácnosti.

pribinak
10. máj 2024

Nepozerate spolu? Nebavi tá to?

Tak skoč s kamoškami do kina, na nákupy, fitko, prechdzka do prírody, kadernicka, nechty, disco, …proste urob si iný program

autor
10. máj 2024

@pribinak nemozeme byt spolu, ani spolu pozerat. Som na PN, kazdy den mozeme byt spolu v case od 15.00 do 17.00, neda sa, lebo o 16.20 hráme...

marca12
10. máj 2024

Nemozes pozerat s nim?

autor
10. máj 2024

@marca12 nie, nemozem.

michaela789
10. máj 2024

Však nebudeš hádam celé majstrovstvá pn či? A aj časy zápasov nebudú rovnaké.

diewcatqoo
10. máj 2024

Nie, moj sa z hokeja posrat nejde. Nastastie. Mna hokej tiez nezaujima, takze vieme si spravit program nezavisly od zapasov.
Ved ak ty nemozes ist za nim, aby ste pozerali spolu, tak nech on ide k tebe. Ci chodi pozerat niekde s kamosmi do pubu?

autor
10. máj 2024

@michaela789 budem PN predbežne do konca júna, ďalej sa uvidí.

markusrasford
10. máj 2024

Ako ved keď ty nemôžeš u neho pozerať tak on môže pozerať u teba. Na MS slovaci nehrajú každý deň. Dá sa to zladiť keď je ochota a dobrá vôľa

autor
10. máj 2024

@diewcatqoo nebudem to rozvadzat, ale nemoze prist ku mne. Cize jediny cas, kedy sa mozeme vidiet je tento...

autor
10. máj 2024

@markusrasford nemoze byt u mna. A on bude pozerat vsetky zapasy. Lebo vsadza a potrebuje si ocheckovat kazdy team, aby vedel ak natipovat zapasy.

markusrasford
10. máj 2024

@ to už viac komentovať netreba.

diewcatqoo
10. máj 2024

🙂 🙂

mimka1402
10. máj 2024

Omg, zas ty? Ved už ho posli k vode... Vieš o tom, že si už o tom písala tu a aj o iných veciach s nim, že?

simca06022011
10. máj 2024

no pozri, tak ty si doma, lebo.. nemoze ist k tebe lebo... tak budes musiet vydrzat, teraz ma proste hokej... normalka. Netreba to prezivat :D ja to vobec neriesim, pre mna za mna nech chdoia s telkou na krku :DDD pamatam dobu ked este aj v praci sa sledoavli zapasy :D aj v skole... :D Aj on sa tebe musi prisposobovat ak mozes len dve odiny denne. ja by som to trpezlivo preckala :DD alebo si nasla inu zabavu... ALE to som ja samozrejme. Myslim, ale zenejakym zazracnym sposobom sa to neporiesi, jedine teda v dni ked zaidny zapas nebude v tom case :D

autor
10. máj 2024

@simca06022011 no ja sa jemu prisposobujem uz dva roky a jeho casu. Ide mi naozaj iba o cas, kedy mam realne vychadzku a mozeme sa vidiet a niekde ist. Po 17.00 nech si robi co chce, aj tak sa nevidime.

autor
10. máj 2024

@mimka1402 ja ci viem o tom, ze som tu pisala? 🙂 A o com som tu pisala?

diewcatqoo
10. máj 2024

A ked sa teda nic neda, tak si zmen dobu vychadzok, ci?

autor
10. máj 2024

@diewcatqoo nemozem si menit termin vychadzok kvoli MS v hokeji. Potom po hokeji si dam zase spat? A potom bude sampionat vo futbale a potom na jesen olympiada.

diewcatqoo
10. máj 2024

A ved doktorovi nehovoris, ze si menis termin kvoli MS v hokeji. Uz teraz vies, ze budes PN aj pocas futbalu a olympiady? Hmmm

autor
10. máj 2024

@diewcatqoo počas olympiady dufam nie, ale počas futbalu ano. Kontrolu mam v polovici juna a este musim dobehnut vysetrenia a jeden zakrok v druhej polovici juna.

mandarinka555
10. máj 2024

Veď on má aj svoj život, tak hádam celý svoj voľný čas nebude prispôsobovať tebe🙈 A to ešte spolu ani nežijete a nemáte deti...Ty budeš zrejme iný level stíhačky...

megg1
10. máj 2024

Nevydrzis bez neho? Je v poriadku akk chce mat cas aj pre seba, kazdy by mal mat cas aj pre seba, ci uz ide o volnocasove aktivity alebo pracovne povinnosti. Nanajvys ms v hokeji netrvaju vecne. Alebo na jeden, dva zapasy chodte spolu niekam do baru, pripadne si ho pozrite doma, ale asi by si mu mala dat aj priestor a nevysiet na nom stale.

autor
10. máj 2024

@mandarinka555 no ale my spolu ani nebudeme zit a nebudeme mat deti, o to sa ty neboj. Nie som vobec stihacka. Nevyvolavam mu, nemam ambiciu s nim travit kazdu hodinu denne. Ide o 2h denne, aj to nie kazdy den.

sisa_s
10. máj 2024

Jaj, ty si uz tu mala temy 😀 to "nebudeme spolu zit, nebudeme mat deti" si pamatam 😀 super vztah

autor
10. máj 2024

@megg1 ja bez neho vydrzim, viac menej kazdy ma svoj program. On si robi svoje, ja si robim svoje. Su dve hodiny denne, kedy sa vieme vidiet. Zjavne to teraz nebude mozne. Teraz je hokej, potom futbal.

autor
10. máj 2024

@sisa_s tak lebo on uz ma deti... a nechce deti dalsie... asi preto....

sisa_s
10. máj 2024

A preto "randite" ako 15rocni? Raz za par dni, pocas MS raz za par tyzdnov, lebo mas zavislaka na hazarde, pre ktoreho je hokej podstatnejsi ako ty...

autor
10. máj 2024

@sisa_s nestavkuje pravidelne, iba teraz pocas MS.

mandarinka555
10. máj 2024

Ďalšia premotivovaná hviezda, čo kope okolo seba ako malé decko🙈

autor
10. máj 2024

@mandarinka555 prečo som premotivovana hviezda? Prečo kopem okolo seba ako malé decko? Ja ho plne rešpektujem. Jeho život, jeho súkromie, jeho čas. On vie dobre, že jediný čas, ktorý ja momentálne mám je do 15-17, nič viac od neho nechcem.