Ako na neho nemyslieť?

25. aug 2022

Poraďte ako zabudnúť na jedneho muža. Hoci na živo sme sa nikdy nevideli, poblaznenie z neho mi trvá už naozaj roky. Casto som nanho myslela ale vedela som, že mam priatela takze nic z toho nebude. Len v mojich predstavách, v správach, v telefonatoch som sa ho držala. Teraz sme sa ale rozišli s priateľom a on sa mi zrazu úplne prestal ozvyvat. Dohodli sme sa že sa stretneme, že dúfa že to nezrusim a potom už neodpisal. Dosť ma to mrzí a láka ma napisat mu, brzdí ma len pocit, že vyzniem zúfalo, keďže on už záujem očividne nema ale ja si neviem pomôcť, aspoň raz by som sa s nim chcela stretnut

dzulli1980
25. aug 2022

Ty si zbláznená len do predstavy o ňom ... podľa jeho správania je realita na míle vzdialená ... za mňa áno, vyznela by si zúfalo ... pokiaľ by sa ozval, OK, len zo zvedavosti by som sa s ním stretla ... možno je to plešatý pupkatý zúfalec ...

lintu
25. aug 2022

Vie, že si rozídená?

autor
25. aug 2022

@lintu Ano, preto plánoval stretnutie

lintu
25. aug 2022

Blbé. Jedine teda, že by sa mu čosi stalo...
Nechaj tak. Tieto veci vyrieši len čas.

h2
25. aug 2022

Veď ste sa dohodli na stretnutí a on dúfa, že to nezrušíš, čiže máte dátum, čas a miesto? Či ste sa dohodli, že niekedy niekde a on sa teraz neozýva? No tak sa ozvi ty, veď o nič nejde. Celé roky ťa namotával, hoci si mala priateľa. Tak čo sa teraz zľakol?

zuzanka.zuzu
25. aug 2022

myslela som si, že tu bude téma ako po 8 spoločných rokoch nemyslieť na ex.... a miesto toho téma o dvoch čo si roky píšu a jeden nemá záujem o stretnutie 🙈 táto doba ide do chuja 🙄 a ja starnem lebo používam výrazy ako moja babka kedysi 😂

autor
25. aug 2022

@h2 dohodli sme sa že on pride tu, “tento tyzden”. Odvtedy neodpisal a bolo to minuly tyzden

h2
25. aug 2022

Tak mu napíš, že kedy teda príde, nech sa vieš zariadiť. Keď na to neodpíše, tak je to jasné.

gupka27
26. aug 2022

Ja by som mu napísala: Ahoj, stalo sa niečo keď sa neozývaš? Si vporiadku? Mal si prísť ale nič o tebe neviem tak sa bojím či sa ti niečo nestalo....
Za skúšku nič nedáš

ejmi25
26. aug 2022

Podobny pripad ako moj.Rok ma lame a ked dame stretko konecne tak ,ze nieco ma ze na druhy den mam ze kedy?pisem a on nic.Tak som sa nato vykaslala nebudem sa vtierat ale stretla som ho a,jasne ze mu povedala ci zmenil nazor.A on ze nie zrazu ma chytil zacal boskavat ja ze co a odisla som.A odvtedy nic!neriesim podla mna to takto muzi skusaju a maju rozrobene baby.

katuskamala1
26. aug 2022

Platonicka laska...
Najdi si inu zabavku, zamestnaj mysel

pattybe
27. aug 2022

Keď ste sa dohodli na stretku tak ako to dopadlo?

autor
27. aug 2022

@pattybe že potom neodpisal

pattybe
27. aug 2022

Takže vôbec sa neozval

modrykonik33
28. aug 2022

Je normálne sa spýtať čo sa stalo keď ste boli dohodnutí, nevidím na Tom nič zúfalé